facebook
Δημήτρης Φαραντούρης LUTCF, GAMA Gold
Ευρωκλινικη
The Ranch
Καθαριστήρια Finostyl
Κουτσουραδής Χ. Αθανάσιος Φυσικοθεραπευτής

Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:


Πρόγραμμα Αγώνων Περιόδου 2019-2020
Α Κατηγορία 2ος Όμιλος

<< Α Κατηγορία 1ος Όμιλος

Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.



1η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ - ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣΝΕΑΣ ΕΡΥΘΡΑΙΑΣ Σάββατο21/09/1916:30ΓΟΥΡΕΛΗΣ Π., ΓΕΝΝΑΙΟΣ Ν., ΔΟΣΗΣ Μ.2-0
ΚΗΠΟΥΠΟΛΗ - ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Σάββατο21/09/1916:30ΠΑΤΕΡΑΚΗΣ Ν., ΜΗΤΡΑΚΟΣ Α., ΝΙΚΟΛΑΟΥ Χ.0-0
ΣΟΥΡΜΕΝΑ - ΡΟΥΦΕΛΛΗΝΙΚΟΥ Κυριακή22/09/1912:00ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΑΚΡΙΒΟΣ Χ., ΑΠΤΟΣΟΓΛΟΥ Ι.0-2
ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ - ΚΑΜΑΤΕΡΟΤΑΥΡΟΥ Β΄ (Χ.ΠΑΥΛΙΔΗΣ) Κυριακή22/09/1916:30ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ Π., ΜΑΤΣΟΥΚΑΣ Κ., ΤΡΑΝΤΑΣ Ι.0-2
ΠΑΠΑΓΟΣ - ΘΥΕΛΛΑ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥΧΟΛΑΡΓΟΥ Α΄ Κυριακή22/09/1916:30ΝΙΚΟΛΑΟΥ Σ., ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Γ., ΓΚΑΙΤΑΤΖΗΣ Ι.1-3
ΤΡΑΧΩΝΕΣ - ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΤΡΑΧΩΝΩΝ ΑΛΙΜΟΥ Α΄ Κυριακή22/09/1916:30ΣΦΑΚΙΑΝΑΚΗΣ Ι., ΚΑΦΡΙΤΣΑΣ Α., ΙΣΣΑ Α.5-1
ΔΙΑΝΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Κυριακή22/09/1916:30ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΡΑΣ Γ., ΜΑΡΑΝΟΣ Θ., ΜΑΛΑΝΔΡΑΚΗΣ Ε.1-0
ΧΑΪΔΑΡΙ - ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ)Τετάρτη02/10/1916:00ΓΚΑΜΑΡΗΣ Α., ΑΠΤΟΣΟΓΛΟΥ Ι., ΚΑΡΑΤΖΙΚΑΣ Α.0-1


2η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΚΑΜΑΤΕΡΟ - ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣΚΑΜΑΤΕΡΟΥ Σάββατο28/09/1916:30ΧΡΥΣΑΦΗΣ Χ., ΜΗΜΙΔΗΣ Ι., ΣΤΕΡΓΙΩΤΗΣ Ι.1-0
ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ - ΠΑΠΑΓΟΣΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Σάββατο28/09/1916:30ΚΑΠΙΡΗΣ Μ., ΜΑΡΑΘΩΝΙΤΗΣ Μ., ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Λ.1-1
ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ - ΔΙΑΝΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ)Σάββατο28/09/1916:30ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ Π., ΑΡΑΒΙΔΗΣ Γ., ΜΗΤΡΑΚΟΣ Α.1-2
ΣΟΥΡΜΕΝΑ - ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥΕΛΛΗΝΙΚΟΥ Κυριακή29/09/1911:00ΨΑΡΙΔΗΣ Χ., ΜΗΤΡΟΦΑΝΗΣ Χ., ΠΡΟΔΡΟΜΙΑΔΗΣ Α.3-1
ΘΥΕΛΛΑ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ - ΤΡΑΧΩΝΕΣΤΡΑΧΩΝΩΝ ΑΛΙΜΟΥ Α΄ Κυριακή29/09/1916:30ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΜΑΤΣΟΥΚΑΣ Κ., ΑΝΔΡΕΟΥ Ν.1-3
ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ - ΧΑΪΔΑΡΙΚΑΤΩ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Κυριακή29/09/1916:30ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Θ., ΛΙΑΜΠΟΤΗΣ Μ., ΚΟΥΝΤΟΥΡΕΛΗΣ Γ.3-2
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ - ΚΗΠΟΥΠΟΛΗΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Α΄Κυριακή29/09/1916:30ΕΥΘΥΜΙΟΥ Ε., ΔΟΣΗΣ Μ., ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Λ.4-0
ΡΟΥΦ - ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΡΟΥΦ Κυριακή29/09/1916:30ΚΟΣΙΚΙΔΗΣ Σ., ΔΕΤΣΗ Μ., ΚΑΦΡΙΤΣΑΣ Α.2-1


3η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ - ΣΟΥΡΜΕΝΑΝΕΑΣ ΕΡΥΘΡΑΙΑΣ Σάββατο05/10/1916:15ΝΙΚΟΛΑΟΥ Σ., ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Κ., ΡΟΥΣΣΟΣ Π.1-2
ΧΑΪΔΑΡΙ - ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ)Σάββατο05/10/1916:15ΜΠΑΙΡΑΚΤΑΡΗΣ Κ., ΔΕΤΣΗ Μ., ΔΟΣΗΣ Μ.3-3
ΚΗΠΟΥΠΟΛΗ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Σάββατο05/10/1916:15ΚΩΣΤΑΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΤΣΑΓΚΑΡΗΣ Ν., ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ Π.0-2
ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ - ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Σάββατο05/10/1916:15ΑΛΑΜΠΕΗΣ Γ., ΝΙΚΟΛΑΟΥ Χ., ΣΤΑΥΡΟΓΛΟΥ Δ.1-3
ΠΑΠΑΓΟΣ - ΚΑΜΑΤΕΡΟΧΟΛΑΡΓΟΥ Α΄ Κυριακή06/10/1916:15ΓΟΥΡΕΛΗΣ Π., ΙΣΣΑ Α., ΚΑΡΑΓΕΩΡΓΟΣ Α.1-0
ΤΡΑΧΩΝΕΣ - ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣΤΡΑΧΩΝΩΝ ΑΛΙΜΟΥ Α΄ Κυριακή06/10/1916:15ΜΑΡΑΝΟΣ Θ., ΤΖΙΚΑΣ Ε., ΣΤΕΡΓΙΩΤΗΣ Ι.2-0
ΔΙΑΝΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ - ΘΥΕΛΛΑ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Κυριακή06/10/1916:15ΣΦΑΚΙΑΝΑΚΗΣ Ι., ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ Μ., ΜΠΑΓΙΑΣ Ι.3-0
ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ - ΡΟΥΦΤΑΥΡΟΥ Β΄ (Χ.ΠΑΥΛΙΔΗΣ) Κυριακή06/10/1916:15ΧΡΥΣΑΦΗΣ Χ., ΓΕΝΝΑΙΟΣ Ν., ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΙΔΗΣ Ι.0-1


4η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΚΑΜΑΤΕΡΟ - ΤΡΑΧΩΝΕΣΚΑΜΑΤΕΡΟΥ Σάββατο12/10/1916:00ΚΑΤΟΙΚΟΣ Κ., ΚΑΡΑΤΖΙΚΑΣ Α., ΦΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Α.1-2
ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ - ΔΙΑΝΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Σάββατο12/10/1916:00ΕΥΘΥΜΙΟΥ Ε., ΑΝΔΡΟΥΤΣΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΚΑΤΕΛΑΝΑΚΗΣ Δ.0-2
ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ - ΚΗΠΟΥΠΟΛΗΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ)Σάββατο12/10/1916:00ΜΑΧΑΙΡΑΣ Ε., ΟΝΤΟΣ Κ., ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Κ.1-2
ΣΟΥΡΜΕΝΑ - ΠΑΠΑΓΟΣΕΛΛΗΝΙΚΟΥ Κυριακή13/10/1911:00ΚΩΣΤΑΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΜΗΤΡΟΦΑΝΗΣ Χ., ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Γ.0-0
ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ - ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣΤΑΥΡΟΥ Β΄ (Χ.ΠΑΥΛΙΔΗΣ) Κυριακή13/10/1916:00ΚΑΠΙΡΗΣ Μ., ΔΕΤΣΗ Μ., ΔΟΣΗΣ Μ.1-0
ΘΥΕΛΛΑ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ - ΧΑΪΔΑΡΙΤΡΑΧΩΝΩΝ ΑΛΙΜΟΥ Α΄ Κυριακή13/10/1916:00ΣΤΑΜΟΣ Β., ΑΡΑΒΙΔΗΣ Γ., ΑΡΓΥΡΙΑΔΗΣ Γ.1-4
ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ - ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΚΑΤΩ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Κυριακή13/10/1916:00ΣΦΑΚΙΑΝΑΚΗΣ Ι., ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Λ., ΛΙΑΜΠΟΤΗΣ Μ.4-0
ΡΟΥΦ - ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΡΟΥΦ Κυριακή13/10/1916:00ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ Α., ΑΚΡΙΒΟΣ Χ., ΣΑΜΟΪΛΗΣ Δ.1-0


5η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΧΑΪΔΑΡΙ - ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ)Σάββατο19/10/1916:00ΓΟΥΡΕΛΗΣ Π., ΚΟΥΛΗΣ Δ., ΜΑΤΣΟΥΚΑΣ Κ.2-0
ΚΗΠΟΥΠΟΛΗ - ΘΥΕΛΛΑ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Σάββατο19/10/1916:00ΝΙΚΟΛΑΟΥ Σ., ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ Π., ΜΑΡΑΘΩΝΙΤΗΣ Μ.2-0
ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ - ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Σάββατο19/10/1916:00ΜΑΡΑΝΟΣ Θ., ΜΠΑΓΙΑΣ Ι., ΜΠΕΚΙΑΡΙ Λ.0-3
ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ - ΡΟΥΦΝΕΑΣ ΕΡΥΘΡΑΙΑΣ Σάββατο19/10/1916:00ΕΥΘΥΜΙΟΥ Ε., ΦΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΣΤΑΥΡΟΓΛΟΥ Δ.2-1
ΤΡΑΧΩΝΕΣ - ΣΟΥΡΜΕΝΑΤΡΑΧΩΝΩΝ ΑΛΙΜΟΥ Α΄ Κυριακή20/10/1916:00ΜΠΑΙΡΑΚΤΑΡΗΣ Κ., ΣΑΜΟΪΛΗΣ Δ., ΚΕΛΕΚΙΔΗΣ Π.1-2
ΠΑΠΑΓΟΣ - ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥΧΟΛΑΡΓΟΥ Α΄ Κυριακή20/10/1916:00ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΡΑΣ Γ., ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ Μ., ΑΝΔΡΟΥΤΣΟΠΟΥΛΟΣ Α.0-2
ΔΙΑΝΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ - ΚΑΜΑΤΕΡΟΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Κυριακή20/10/1916:00ΣΥΨΑΣ Ι., ΔΑΡΣΑΚΛΗΣ Η., ΚΑΡΑΓΕΩΡΓΟΣ Α.3-0
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Α΄Κυριακή20/10/1916:00ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Θ., ΤΖΙΚΑΣ Ε., ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΙΔΗΣ Ι.2-0


6η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΣΟΥΡΜΕΝΑ - ΔΙΑΝΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣΕΛΛΗΝΙΚΟΥ Σάββατο26/10/1916:00ΓΚΑΜΑΡΗΣ Α., ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Λ., ΔΕΤΣΗ Μ.3-2
ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ - ΠΑΠΑΓΟΣΝΕΑΣ ΕΡΥΘΡΑΙΑΣ Σάββατο26/10/1916:00ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Θ., ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ-ΤΣΙΓΓΕΛΗΣ Α., ΑΡΓΥΡΙΑΔΗΣ Γ.2-2
ΚΑΜΑΤΕΡΟ - ΧΑΪΔΑΡΙΚΑΜΑΤΕΡΟΥ Σάββατο26/10/1916:00ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ Π., ΜΗΜΙΔΗΣ Ι., ΜΑΡΑΝΟΣ Θ.3-2
ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ - ΚΗΠΟΥΠΟΛΗΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Σάββατο26/10/1916:00ΨΑΡΙΔΗΣ Χ., ΒΛΑΤΑΚΗΣ Ν., ΚΟΠΑΛΑΣ Κ.0-0
ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ - ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ)Σάββατο26/10/1916:00ΝΙΚΟΛΑΟΥ Σ., ΣΕΡΕΒΕΤΑΣ Σ., ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Γ.1-6
ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ - ΤΡΑΧΩΝΕΣΤΑΥΡΟΥ Β΄ (Χ.ΠΑΥΛΙΔΗΣ) Κυριακή27/10/1915:00ΣΥΨΑΣ Ι., ΓΕΝΝΑΙΟΣ Ν., ΜΠΑΓΙΑΣ Ι.2-6
ΘΥΕΛΛΑ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ - ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΤΡΑΧΩΝΩΝ ΑΛΙΜΟΥ Α΄ Κυριακή27/10/1915:00ΚΑΠΙΡΗΣ Μ., ΡΟΥΣΣΟΣ Π., ΓΚΙΚΟΠΟΥΛΟΣ Ι.0-0
ΡΟΥΦ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥΡΟΥΦ Κυριακή27/10/1915:00ΚΟΣΙΚΙΔΗΣ Σ., ΓΑΛΑΝΗΣ Θ., ΟΝΤΟΣ Κ.3-2


7η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΚΗΠΟΥΠΟΛΗ - ΚΑΜΑΤΕΡΟΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Σάββατο02/11/1915:00ΚΟΣΙΚΙΔΗΣ Σ., ΚΟΥΛΗΣ Δ., ΙΣΣΑ Α.1-1
ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ - ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Σάββατο02/11/1915:00ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Θ., ΤΣΑΓΚΑΡΗΣ Ν., ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Κ.0-0
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ - ΘΥΕΛΛΑ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Σάββατο02/11/1915:00ΠΑΤΕΡΑΚΗΣ Ν., ΔΕΤΣΗ Μ., ΛΙΑΜΠΟΤΗΣ Μ.1-0
ΧΑΪΔΑΡΙ - ΣΟΥΡΜΕΝΑΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ)Κυριακή03/11/1915:00ΣΦΑΚΙΑΝΑΚΗΣ Ι., ΚΑΡΑΤΖΙΚΑΣ Α., ΚΑΛΟΠΙΣΗΣ Α. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΓΕΩΡΓΟΥΛΑ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ)0-0
ΔΙΑΝΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ - ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Κυριακή03/11/1915:00ΓΚΑΙΤΑΤΖΗΣ Ι., ΚΑΡΑΓΕΩΡΓΟΣ Α., ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Γ.4-0
ΤΡΑΧΩΝΕΣ - ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣΤΡΑΧΩΝΩΝ ΑΛΙΜΟΥ Α΄ Κυριακή03/11/1915:00ΨΑΡΙΔΗΣ Χ., ΔΑΡΣΑΚΛΗΣ Η., ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΙΔΗΣ Ι.1-3
ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ - ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΚΑΤΩ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Κυριακή03/11/1915:00ΚΕΛΕΚΙΔΗΣ Π., ΓΑΛΑΝΗΣ Θ., ΦΡΑΓΚΙΟΥΔΑΚΗΣ Θ.2-2
ΠΑΠΑΓΟΣ - ΡΟΥΦΧΟΛΑΡΓΟΥ Α΄ Κυριακή03/11/1915:00ΓΚΑΜΑΡΗΣ Α., ΑΚΡΙΒΟΣ Χ., ΒΑΞΑΒΑΝΕΛΛΗΣ Β.0-1


8η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΣΟΥΡΜΕΝΑ - ΚΗΠΟΥΠΟΛΗΕΛΛΗΝΙΚΟΥ Σάββατο09/11/1915:00ΣΤΕΡΓΙΩΤΗΣ Ι., ΚΟΥΝΤΟΥΡΕΛΗΣ Γ., ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Γ.3-0
ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ - ΔΙΑΝΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣΝΕΑΣ ΕΡΥΘΡΑΙΑΣ Σάββατο09/11/1915:00ΚΑΤΟΙΚΟΣ Κ., ΣΑΜΟΪΛΗΣ Δ., ΖΗΡΔΑΣ Α.0-0
ΠΑΠΑΓΟΣ - ΤΡΑΧΩΝΕΣΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Σάββατο09/11/1915:00ΚΟΣΙΚΙΔΗΣ Σ., ΓΑΛΑΝΗΣ Θ., ΜΠΑΓΙΑΣ Ι.1-1
ΚΑΜΑΤΕΡΟ - ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΚΑΜΑΤΕΡΟΥ Σάββατο09/11/1915:00ΠΑΤΕΡΑΚΗΣ Ν., ΜΠΕΚΙΑΡΙ Λ., ΣΤΑΥΡΟΓΛΟΥ Δ.0-1
ΘΥΕΛΛΑ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄Σάββατο09/11/1915:00ΣΥΨΑΣ Ι., ΔΑΡΣΑΚΛΗΣ Η., ΚΟΠΑΛΑΣ Κ.0-0
ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ - ΧΑΪΔΑΡΙΤΑΥΡΟΥ Β΄ (Χ.ΠΑΥΛΙΔΗΣ) Κυριακή10/11/1915:00ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Θ., ΜΑΛΑΝΔΡΑΚΗΣ Ε., ΤΣΑΓΚΑΡΗΣ Ν.2-1
ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ - ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Κυριακή10/11/1915:00ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ Π., ΑΡΑΒΙΔΗΣ Γ., ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Λ.1-2
ΡΟΥΦ - ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΡΟΥΦ Κυριακή10/11/1915:00ΜΠΑΚΟΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΓΕΝΝΑΙΟΣ Ν., ΔΟΣΗΣ Μ.6-2


9η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ - ΣΟΥΡΜΕΝΑ00/00/0000:00
ΚΗΠΟΥΠΟΛΗ - ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ00/00/0000:00
ΧΑΪΔΑΡΙ - ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ00/00/0000:00
ΔΙΑΝΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ - ΠΑΠΑΓΟΣ00/00/0000:00
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ - ΚΑΜΑΤΕΡΟ00/00/0000:00
ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ - ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ00/00/0000:00
ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ - ΘΥΕΛΛΑ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ00/00/0000:00
ΤΡΑΧΩΝΕΣ - ΡΟΥΦ00/00/0000:00


10η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΣΟΥΡΜΕΝΑ - ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ00/00/0000:00
ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ - ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ00/00/0000:00
ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ - ΚΗΠΟΥΠΟΛΗ00/00/0000:00
ΠΑΠΑΓΟΣ - ΧΑΪΔΑΡΙ00/00/0000:00
ΤΡΑΧΩΝΕΣ - ΔΙΑΝΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ00/00/0000:00
ΚΑΜΑΤΕΡΟ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ00/00/0000:00
ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ - ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ00/00/0000:00
ΡΟΥΦ - ΘΥΕΛΛΑ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ00/00/0000:00


11η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ - ΣΟΥΡΜΕΝΑ00/00/0000:00
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ - ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ00/00/0000:00
ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ - ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ00/00/0000:00
ΚΗΠΟΥΠΟΛΗ - ΠΑΠΑΓΟΣ00/00/0000:00
ΧΑΪΔΑΡΙ - ΤΡΑΧΩΝΕΣ00/00/0000:00
ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ - ΚΑΜΑΤΕΡΟ00/00/0000:00
ΘΥΕΛΛΑ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ - ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ00/00/0000:00
ΔΙΑΝΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ - ΡΟΥΦ00/00/0000:00


12η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΣΟΥΡΜΕΝΑ - ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ00/00/0000:00
ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ00/00/0000:00
ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ - ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ00/00/0000:00
ΠΑΠΑΓΟΣ - ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ00/00/0000:00
ΤΡΑΧΩΝΕΣ - ΚΗΠΟΥΠΟΛΗ00/00/0000:00
ΔΙΑΝΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ - ΧΑΪΔΑΡΙ00/00/0000:00
ΚΑΜΑΤΕΡΟ - ΘΥΕΛΛΑ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ00/00/0000:00
ΡΟΥΦ - ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ00/00/0000:00


13η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΘΥΕΛΛΑ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ - ΣΟΥΡΜΕΝΑ00/00/0000:00
ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ - ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ00/00/0000:00
ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ - ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ00/00/0000:00
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ - ΠΑΠΑΓΟΣ00/00/0000:00
ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ - ΤΡΑΧΩΝΕΣ00/00/0000:00
ΚΗΠΟΥΠΟΛΗ - ΔΙΑΝΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ00/00/0000:00
ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ - ΚΑΜΑΤΕΡΟ00/00/0000:00
ΧΑΪΔΑΡΙ - ΡΟΥΦ00/00/0000:00


14η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΣΟΥΡΜΕΝΑ - ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ00/00/0000:00
ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ - ΘΥΕΛΛΑ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ00/00/0000:00
ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ - ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ00/00/0000:00
ΠΑΠΑΓΟΣ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ00/00/0000:00
ΤΡΑΧΩΝΕΣ - ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ00/00/0000:00
ΔΙΑΝΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ - ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ00/00/0000:00
ΧΑΪΔΑΡΙ - ΚΗΠΟΥΠΟΛΗ00/00/0000:00
ΡΟΥΦ - ΚΑΜΑΤΕΡΟ00/00/0000:00


15η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΚΑΜΑΤΕΡΟ - ΣΟΥΡΜΕΝΑ00/00/0000:00
ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ - ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ00/00/0000:00
ΘΥΕΛΛΑ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ - ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ00/00/0000:00
ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ - ΠΑΠΑΓΟΣ00/00/0000:00
ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ - ΤΡΑΧΩΝΕΣ00/00/0000:00
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ - ΔΙΑΝΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ00/00/0000:00
ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ - ΧΑΪΔΑΡΙ00/00/0000:00
ΚΗΠΟΥΠΟΛΗ - ΡΟΥΦ00/00/0000:00


16η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΚΑΜΑΤΕΡΟ - ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ00/00/0000:00
ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ - ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ00/00/0000:00
ΘΥΕΛΛΑ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ - ΠΑΠΑΓΟΣ00/00/0000:00
ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ - ΤΡΑΧΩΝΕΣ00/00/0000:00
ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ - ΔΙΑΝΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ00/00/0000:00
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ - ΧΑΪΔΑΡΙ00/00/0000:00
ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ - ΚΗΠΟΥΠΟΛΗ00/00/0000:00
ΡΟΥΦ - ΣΟΥΡΜΕΝΑ00/00/0000:00


17η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ - ΣΟΥΡΜΕΝΑ00/00/0000:00
ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ - ΚΑΜΑΤΕΡΟ00/00/0000:00
ΠΑΠΑΓΟΣ - ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ00/00/0000:00
ΤΡΑΧΩΝΕΣ - ΘΥΕΛΛΑ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ00/00/0000:00
ΔΙΑΝΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ - ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ00/00/0000:00
ΧΑΪΔΑΡΙ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ00/00/0000:00
ΚΗΠΟΥΠΟΛΗ - ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ00/00/0000:00
ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ - ΡΟΥΦ00/00/0000:00


18η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΣΟΥΡΜΕΝΑ - ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ00/00/0000:00
ΚΑΜΑΤΕΡΟ - ΠΑΠΑΓΟΣ00/00/0000:00
ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ - ΤΡΑΧΩΝΕΣ00/00/0000:00
ΘΥΕΛΛΑ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ - ΔΙΑΝΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ00/00/0000:00
ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ - ΧΑΪΔΑΡΙ00/00/0000:00
ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ - ΚΗΠΟΥΠΟΛΗ00/00/0000:00
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ - ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ00/00/0000:00
ΡΟΥΦ - ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ00/00/0000:00


19η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΑΠΑΓΟΣ - ΣΟΥΡΜΕΝΑ00/00/0000:00
ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ - ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ00/00/0000:00
ΤΡΑΧΩΝΕΣ - ΚΑΜΑΤΕΡΟ00/00/0000:00
ΔΙΑΝΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ - ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ00/00/0000:00
ΧΑΪΔΑΡΙ - ΘΥΕΛΛΑ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ00/00/0000:00
ΚΗΠΟΥΠΟΛΗ - ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ00/00/0000:00
ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ00/00/0000:00
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ - ΡΟΥΦ00/00/0000:00


20η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΣΟΥΡΜΕΝΑ - ΤΡΑΧΩΝΕΣ00/00/0000:00
ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ - ΠΑΠΑΓΟΣ00/00/0000:00
ΚΑΜΑΤΕΡΟ - ΔΙΑΝΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ00/00/0000:00
ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ - ΧΑΪΔΑΡΙ00/00/0000:00
ΘΥΕΛΛΑ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ - ΚΗΠΟΥΠΟΛΗ00/00/0000:00
ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ - ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ00/00/0000:00
ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ - ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ00/00/0000:00
ΡΟΥΦ - ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ00/00/0000:00


21η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΔΙΑΝΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ - ΣΟΥΡΜΕΝΑ00/00/0000:00
ΤΡΑΧΩΝΕΣ - ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ00/00/0000:00
ΠΑΠΑΓΟΣ - ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ00/00/0000:00
ΧΑΪΔΑΡΙ - ΚΑΜΑΤΕΡΟ00/00/0000:00
ΚΗΠΟΥΠΟΛΗ - ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ00/00/0000:00
ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ - ΘΥΕΛΛΑ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ00/00/0000:00
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ - ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ00/00/0000:00
ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ - ΡΟΥΦ00/00/0000:00


22η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΣΟΥΡΜΕΝΑ - ΧΑΪΔΑΡΙ00/00/0000:00
ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ - ΔΙΑΝΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ00/00/0000:00
ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ - ΤΡΑΧΩΝΕΣ00/00/0000:00
ΚΑΜΑΤΕΡΟ - ΚΗΠΟΥΠΟΛΗ00/00/0000:00
ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ - ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ00/00/0000:00
ΘΥΕΛΛΑ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ - ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ00/00/0000:00
ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ00/00/0000:00
ΡΟΥΦ - ΠΑΠΑΓΟΣ00/00/0000:00


23η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΚΗΠΟΥΠΟΛΗ - ΣΟΥΡΜΕΝΑ00/00/0000:00
ΧΑΪΔΑΡΙ - ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ00/00/0000:00
ΔΙΑΝΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ - ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ00/00/0000:00
ΤΡΑΧΩΝΕΣ - ΠΑΠΑΓΟΣ00/00/0000:00
ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ - ΚΑΜΑΤΕΡΟ00/00/0000:00
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ - ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ00/00/0000:00
ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ - ΘΥΕΛΛΑ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ00/00/0000:00
ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ - ΡΟΥΦ00/00/0000:00


24η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΣΟΥΡΜΕΝΑ - ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ00/00/0000:00
ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ - ΚΗΠΟΥΠΟΛΗ00/00/0000:00
ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ - ΧΑΪΔΑΡΙ00/00/0000:00
ΠΑΠΑΓΟΣ - ΔΙΑΝΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ00/00/0000:00
ΚΑΜΑΤΕΡΟ - ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ00/00/0000:00
ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ00/00/0000:00
ΘΥΕΛΛΑ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ - ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ00/00/0000:00
ΡΟΥΦ - ΤΡΑΧΩΝΕΣ00/00/0000:00


25η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ - ΣΟΥΡΜΕΝΑ00/00/0000:00
ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ - ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ00/00/0000:00
ΚΗΠΟΥΠΟΛΗ - ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ00/00/0000:00
ΧΑΪΔΑΡΙ - ΠΑΠΑΓΟΣ00/00/0000:00
ΔΙΑΝΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ - ΤΡΑΧΩΝΕΣ00/00/0000:00
ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ - ΚΑΜΑΤΕΡΟ00/00/0000:00
ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ - ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ00/00/0000:00
ΘΥΕΛΛΑ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ - ΡΟΥΦ00/00/0000:00


26η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΣΟΥΡΜΕΝΑ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ00/00/0000:00
ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ - ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ00/00/0000:00
ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ - ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ00/00/0000:00
ΠΑΠΑΓΟΣ - ΚΗΠΟΥΠΟΛΗ00/00/0000:00
ΤΡΑΧΩΝΕΣ - ΧΑΪΔΑΡΙ00/00/0000:00
ΚΑΜΑΤΕΡΟ - ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ00/00/0000:00
ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ - ΘΥΕΛΛΑ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ00/00/0000:00
ΡΟΥΦ - ΔΙΑΝΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ00/00/0000:00


27η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ - ΣΟΥΡΜΕΝΑ00/00/0000:00
ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ - ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ00/00/0000:00
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ - ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ00/00/0000:00
ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ - ΠΑΠΑΓΟΣ00/00/0000:00
ΚΗΠΟΥΠΟΛΗ - ΤΡΑΧΩΝΕΣ00/00/0000:00
ΧΑΪΔΑΡΙ - ΔΙΑΝΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ00/00/0000:00
ΘΥΕΛΛΑ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ - ΚΑΜΑΤΕΡΟ00/00/0000:00
ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ - ΡΟΥΦ00/00/0000:00


28η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΣΟΥΡΜΕΝΑ - ΘΥΕΛΛΑ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ00/00/0000:00
ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ - ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ00/00/0000:00
ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ00/00/0000:00
ΠΑΠΑΓΟΣ - ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ00/00/0000:00
ΤΡΑΧΩΝΕΣ - ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ00/00/0000:00
ΔΙΑΝΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ - ΚΗΠΟΥΠΟΛΗ00/00/0000:00
ΚΑΜΑΤΕΡΟ - ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ00/00/0000:00
ΡΟΥΦ - ΧΑΪΔΑΡΙ00/00/0000:00


29η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ - ΣΟΥΡΜΕΝΑ00/00/0000:00
ΘΥΕΛΛΑ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ - ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ00/00/0000:00
ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ - ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ00/00/0000:00
ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ - ΠΑΠΑΓΟΣ00/00/0000:00
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ - ΤΡΑΧΩΝΕΣ00/00/0000:00
ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ - ΔΙΑΝΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ00/00/0000:00
ΚΗΠΟΥΠΟΛΗ - ΧΑΪΔΑΡΙ00/00/0000:00
ΚΑΜΑΤΕΡΟ - ΡΟΥΦ00/00/0000:00


30η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΣΟΥΡΜΕΝΑ - ΚΑΜΑΤΕΡΟ00/00/0000:00
ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ - ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ00/00/0000:00
ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ - ΘΥΕΛΛΑ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ00/00/0000:00
ΠΑΠΑΓΟΣ - ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ00/00/0000:00
ΤΡΑΧΩΝΕΣ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ00/00/0000:00
ΔΙΑΝΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ - ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ00/00/0000:00
ΧΑΪΔΑΡΙ - ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ00/00/0000:00
ΡΟΥΦ - ΚΗΠΟΥΠΟΛΗ00/00/0000:00