facebook
Δημήτρης Φαραντούρης LUTCF, GAMA Gold
Ευρωκλινικη
The Ranch
Κουτσουραδής Χ. Αθανάσιος Φυσικοθεραπευτής
Καθαριστήρια Finostyl

Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:


Πρόγραμμα Αγώνων Περιόδου 2019-2020
Β Κατηγορία 2ος Όμιλος

<< Β Κατηγορία 1ος Όμιλος
Β Κατηγορία 3ος Όμιλος >>

Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.



1η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΘΗΝΑΪΔΑ - ΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Σάββατο21/09/1916:30ΚΑΤΟΙΚΟΣ Κ., ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Π., ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Γ.2-1
ΚΟΨΑΧΕΙΛΑ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΜΕΤ/ΣΗΣΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ)Σάββατο21/09/1916:30ΣΥΨΑΣ Ι., ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Ε., ΜΑΜΟΥΝΗΣ Φ.5-1
ΑΟ ΙΛΙΟΥ - ΓΚΥΖΙΑΚΟΣΙΛΙΟΥ Σάββατο21/09/1916:30ΜΑΡΑΝΟΣ Θ., ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ Π., ΒΟΓΙΑΤΖΟΓΛΟΥ Σ.1-0
ΑΣΤΕΡΑΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ - ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗΖΩΓΡΑΦΟΥ (ΓΡ.ΛΑΜΠΡΑΚΗΣ) Σάββατο21/09/1916:30ΝΙΚΟΛΑΟΥ Σ., ΒΛΑΤΑΚΗΣ Ν., ΒΑΚΟΛΑΣ Μ.3-0
ΠΕΥΚΗ - ΟΡΦΕΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Σάββατο21/09/1916:30ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Θ., ΝΙΚΟΛΑΚΟΣ Π., ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ Η.1-0
ΚΟΛΩΝΟΣ - ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Κυριακή22/09/1916:30ΑΝΔΡΕΟΥ Ν., ΝΤΑΡΑΚΛΙΤΣΗΣ Σ., ΚΟΣΚΙΝΑΣ Ι.1-1
ΤΑΤΑΥΛΑ - ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ)Κυριακή22/09/1916:30ΚΟΣΙΚΙΔΗΣ Σ., ΣΤΡΙΚΟΣ Ι., ΧΡΗΣΤΟΥ Σ.0-1
ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ - ΠΛΑΤΩΝΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ Κυριακή22/09/1916:30ΚΑΛΟΠΙΣΗΣ Α., ΚΛΟΥΚΙΩΤΗΣ Ε., ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ-ΤΣΙΓΓΕΛΗΣ Α.2-0


2η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΕΥΚΗ - ΑΘΗΝΑΪΔΑΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Σάββατο28/09/1916:30ΣΤΑΜΟΣ Β., ΖΗΡΔΑΣ Α., ΜΠΙΜΠΑΚΗΣ Α.1-0
ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ - ΚΟΨΑΧΕΙΛΑΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Σάββατο28/09/1916:30ΣΦΑΚΙΑΝΑΚΗΣ Ι., ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Θ., ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Γ.1-0
ΓΚΥΖΙΑΚΟΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Σάββατο28/09/1916:30ΚΩΣΤΑΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΜΠΑΖΑΚΟΥΛΑΣ Π., ΤΖΙΚΑΣ Ε.0-1
ΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗ - ΚΟΛΩΝΟΣΤΕΡΨΙΘΕΑΣ Κυριακή29/09/1911:00ΜΑΛΑΝΔΡΑΚΗΣ Ε., ΣΤΡΙΚΟΣ Ι., ΧΡΗΣΤΟΥ Σ.1-1
ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ - ΤΑΤΑΥΛΑ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ (Μ.ΚΡΗΤΙΚΟΠΟΥΛΟΣ) Κυριακή29/09/1916:30ΚΑΠΙΡΗΣ Μ., ΚΑΤΕΛΑΝΑΚΗΣ Δ., ΚΟΝΤΟΠΑΝΟΣ Δ.4-0
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΜΕΤ/ΣΗΣ - ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Κυριακή29/09/1916:30ΘΩΜΟΓΛΟΥ Γ., ΒΑΚΟΛΑΣ Μ., ΚΟΣΚΙΝΑΣ Ι.2-2
ΠΛΑΤΩΝ - ΑΟ ΙΛΙΟΥΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Κυριακή29/09/1916:30ΑΝΔΡΟΥΤΣΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΚΟΥΚΟΠΟΥΛΟΣ Β., ΤΣΑΓΚΑΡΗΣ Ν.0-2
ΟΡΦΕΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ - ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ.Κυριακή29/09/1916:30ΤΖΑΝΗΣ Σ., ΜΑΡΔΑΣ Β., ΣΕΡΕΒΕΤΑΣ Σ.0-3


3η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΚΟΨΑΧΕΙΛΑ - ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ)Σάββατο05/10/1916:15ΜΗΤΡΟΦΑΝΗΣ Χ., ΠΑΠΑΠΑΥΛΟΥ Δ., ΠΡΙΝΤΖΙΟΣ Α.1-2
ΑΟ ΙΛΙΟΥ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΜΕΤ/ΣΗΣΙΛΙΟΥ Σάββατο05/10/1916:15ΟΝΤΟΣ Κ., ΜΑΡΔΑΣ Β., ΜΠΑΓΙΑΣ Ι.1-0
ΑΣΤΕΡΑΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ - ΠΛΑΤΩΝΖΩΓΡΑΦΟΥ (ΓΡ.ΛΑΜΠΡΑΚΗΣ) Σάββατο05/10/1916:15ΚΟΠΑΛΑΣ Κ., ΓΚΟΥΝΤΑΣ Κ., ΚΛΟΥΚΙΩΤΗΣ Ε.5-0
ΑΘΗΝΑΪΔΑ - ΟΡΦΕΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Σάββατο05/10/1916:15ΣΥΨΑΣ Ι., ΚΟΥΚΟΠΟΥΛΟΣ Β., ΝΤΑΡΑΚΛΙΤΣΗΣ Σ.3-0
ΚΟΛΩΝΟΣ - ΠΕΥΚΗΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Κυριακή06/10/1916:15ΕΥΘΥΜΙΟΥ Ε., ΚΩΣΤΑΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΜΑΡΔΑΣ Β.1-2
ΤΑΤΑΥΛΑ - ΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ)Κυριακή06/10/1916:15ΜΠΑΙΡΑΚΤΑΡΗΣ Κ., ΦΡΑΓΚΙΟΥΔΑΚΗΣ Θ., ΝΙΚΟΛΑΚΟΣ Π.0-1
ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ - ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ Κυριακή06/10/1916:15ΚΕΛΕΚΙΔΗΣ Π., ΚΑΤΕΛΑΝΑΚΗΣ Δ., ΚΟΝΙΣΠΟΛΙΑΤΗΣ Ν.1-3
ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ - ΓΚΥΖΙΑΚΟΣΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Κυριακή06/10/1916:15ΜΑΧΑΙΡΑΣ Ε., ΜΑΜΟΥΝΗΣ Φ., ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Ε.2-0


4η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΕΥΚΗ - ΤΑΤΑΥΛΑ ΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Σάββατο12/10/1916:00ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ Χ., ΙΣΣΑ Α., ΜΠΟΝΤΖΟΣ Χ.1-1
ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ - ΑΟ ΙΛΙΟΥΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Σάββατο12/10/1916:00ΜΠΑΙΡΑΚΤΑΡΗΣ Κ., ΚΑΡΑΓΕΩΡΓΟΣ Α., ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Λ.0-0
ΑΘΗΝΑΪΔΑ - ΚΟΛΩΝΟΣΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Σάββατο12/10/1916:30ΣΦΑΚΙΑΝΑΚΗΣ Ι., ΓΕΝΝΑΙΟΣ Ν., ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΙΔΗΣ Ι.0-1
ΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗ - ΚΟΨΑΧΕΙΛΑΤΕΡΨΙΘΕΑΣ Κυριακή13/10/1911:30ΓΟΥΡΕΛΗΣ Π., ΜΠΙΜΠΑΚΗΣ Α., ΣΕΡΕΒΕΤΑΣ Σ.1-4
ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ - ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ (Μ.ΚΡΗΤΙΚΟΠΟΥΛΟΣ) Κυριακή13/10/1916:00ΑΝΔΡΟΥΤΣΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΧΡΗΣΤΟΥ Σ., ΝΑΤΣΙΟΣ Β.1-0
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΜΕΤ/ΣΗΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Κυριακή13/10/1916:00ΚΟΣΙΚΙΔΗΣ Σ., ΚΑΜΠΙΩΤΗΣ Δ., ΝΤΑΡΑΚΛΙΤΣΗΣ Σ.2-0
ΟΡΦΕΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ - ΓΚΥΖΙΑΚΟΣΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ.Κυριακή13/10/1916:00ΣΤΕΡΓΙΩΤΗΣ Ι., ΚΟΝΙΣΠΟΛΙΑΤΗΣ Ν., ΚΟΡΡΕΣ Ν.1-0
ΠΛΑΤΩΝ - ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Κυριακή13/10/1916:15ΟΝΤΟΣ Κ., ΚΟΥΚΟΠΟΥΛΟΣ Β., ΜΠΑΖΑΚΟΥΛΑΣ Π.2-3


5η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΚΟΨΑΧΕΙΛΑ - ΠΕΥΚΗΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ)Σάββατο19/10/1916:00ΣΦΑΚΙΑΝΑΚΗΣ Ι., ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Λ., ΤΖΕΛΟΣ Ν.2-0
ΑΟ ΙΛΙΟΥ - ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣΙΛΙΟΥ Σάββατο19/10/1916:00ΘΩΜΟΓΛΟΥ Γ., ΔΑΡΣΑΚΛΗΣ Η., ΚΛΟΥΚΙΩΤΗΣ Ε.1-0
ΑΣΤΕΡΑΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ - ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝΖΩΓΡΑΦΟΥ (ΓΡ.ΛΑΜΠΡΑΚΗΣ) Σάββατο19/10/1916:00ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Π., ΝΙΚΟΛΑΚΟΣ Π., ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ Η.0-1
ΓΚΥΖΙΑΚΟΣ - ΠΛΑΤΩΝΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Σάββατο19/10/1916:15ΑΝΔΡΟΥΤΣΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΚΑΜΠΙΩΤΗΣ Δ., ΜΑΜΟΥΝΗΣ Φ.3-1
ΤΑΤΑΥΛΑ - ΑΘΗΝΑΪΔΑΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ)Κυριακή20/10/1916:00ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Π., ΓΚΟΥΝΤΑΣ Κ., ΚΩΣΤΑΓΙΑΝΝΗΣ Α.0-5
ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ - ΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ Κυριακή20/10/1916:00ΚΑΠΙΡΗΣ Μ., ΚΟΝΙΣΠΟΛΙΑΤΗΣ Ν., ΝΤΑΡΑΚΛΙΤΣΗΣ Σ.0-0
ΚΟΛΩΝΟΣ - ΟΡΦΕΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Κυριακή20/10/1916:00ΜΗΜΙΔΗΣ Ι., ΠΡΟΔΡΟΜΙΑΔΗΣ Α., ΣΕΡΕΒΕΤΑΣ Σ.2-2
ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΜΕΤ/ΣΗΣΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Κυριακή20/10/1916:15ΑΝΔΡΕΟΥ Ν., ΜΑΡΔΑΣ Β., ΡΟΥΣΣΟΣ Π.2-0


6η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΕΥΚΗ - ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Σάββατο26/10/1916:00ΑΝΔΡΕΟΥ Ν., ΚΩΣΤΑΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΤΖΑΝΗΣ Σ.3-0
ΑΘΗΝΑΪΔΑ - ΚΟΨΑΧΕΙΛΑΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Σάββατο26/10/1916:00ΚΑΠΙΡΗΣ Μ., ΚΟΥΝΤΟΥΡΕΛΗΣ Γ., ΜΠΑΓΙΑΣ Ι.1-2
ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ - ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Σάββατο26/10/1916:00ΣΥΨΑΣ Ι., ΝΤΑΡΑΚΛΙΤΣΗΣ Σ., ΤΖΙΚΑΣ Ε.1-1
ΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗ - ΑΟ ΙΛΙΟΥΤΕΡΨΙΘΕΑΣ Κυριακή27/10/1911:00ΣΤΕΡΓΙΩΤΗΣ Ι., ΜΑΡΑΝΟΣ Θ., ΒΟΓΙΑΤΖΟΓΛΟΥ Σ.2-3
ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ (Μ.ΚΡΗΤΙΚΟΠΟΥΛΟΣ) Κυριακή27/10/1915:00ΠΑΤΕΡΑΚΗΣ Ν., ΓΟΥΡΕΛΗΣ Π., ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ Μ.1-2
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΜΕΤ/ΣΗΣ - ΓΚΥΖΙΑΚΟΣΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Κυριακή27/10/1915:00ΚΑΤΕΛΑΝΑΚΗΣ Δ., ΚΟΝΤΟΠΑΝΟΣ Δ., ΝΙΚΟΛΑΚΟΣ Π.3-0
ΟΡΦΕΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ - ΠΛΑΤΩΝΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ.Κυριακή27/10/1915:00ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Ε., ΜΑΡΔΑΣ Β., ΓΚΟΥΝΤΑΣ Κ.1-2
ΚΟΛΩΝΟΣ - ΤΑΤΑΥΛΑ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Κυριακή27/10/1915:15ΤΖΑΝΗΣ Σ., ΚΟΝΙΣΠΟΛΙΑΤΗΣ Ν., ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ Η.1-2


7η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΟ ΙΛΙΟΥ - ΠΕΥΚΗΙΛΙΟΥ Σάββατο02/11/1915:00ΠΕΡΡΑΚΗΣ Κ., ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Γ., ΚΟΥΝΤΟΥΡΕΛΗΣ Γ.3-0
ΑΣΤΕΡΑΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ - ΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗΖΩΓΡΑΦΟΥ (ΓΡ.ΛΑΜΠΡΑΚΗΣ) Σάββατο02/11/1915:00ΚΟΠΑΛΑΣ Κ., ΚΟΡΡΕΣ Ν., ΜΑΡΚΑΝΤΩΝΑΤΟΣ Σ.1-1
ΓΚΥΖΙΑΚΟΣ - ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Σάββατο02/11/1915:00ΣΦΑΚΙΑΝΑΚΗΣ Ι., ΦΡΑΓΚΙΟΥΔΑΚΗΣ Θ., ΖΗΡΔΑΣ Α.0-1
ΤΑΤΑΥΛΑ - ΟΡΦΕΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ)Σάββατο02/11/1915:00ΚΑΤΕΛΑΝΑΚΗΣ Δ., ΝΙΚΟΛΑΚΟΣ Π., ΠΡΙΝΤΖΙΟΣ Α.5-0
ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ - ΑΘΗΝΑΪΔΑΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ Κυριακή03/11/1915:00ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΡΑΣ Γ., ΓΚΟΥΝΤΑΣ Κ., ΚΑΤΕΛΑΝΑΚΗΣ Δ.1-3
ΚΟΨΑΧΕΙΛΑ - ΚΟΛΩΝΟΣΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ)Κυριακή03/11/1915:00ΓΕΝΝΑΙΟΣ Ν., ΓΕΩΡΓΙΤΣΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΜΕΝΤΖΕΛΟΠΟΥΛΟΣ Φ.2-0
ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ - ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Κυριακή03/11/1915:00ΝΙΚΟΛΑΟΥ Σ., ΜΠΑΓΙΑΣ Ι., ΣΤΕΦΑΝΟΠΟΥΛΟΥ Ε.1-2
ΠΛΑΤΩΝ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΜΕΤ/ΣΗΣΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Κυριακή03/11/1915:00ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ Χ., ΚΟΥΚΟΠΟΥΛΟΣ Β., ΜΠΑΖΑΚΟΥΛΑΣ Π.1-2


8η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΕΥΚΗ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Σάββατο09/11/1915:00ΚΕΛΕΚΙΔΗΣ Π., ΚΑΜΠΙΩΤΗΣ Δ., ΤΡΑΝΤΑΣ Ι.1-5
ΑΘΗΝΑΪΔΑ - ΑΟ ΙΛΙΟΥΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Σάββατο09/11/1915:00ΣΦΑΚΙΑΝΑΚΗΣ Ι., ΤΖΙΚΑΣ Ε., ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ Χ.3-4
ΤΑΤΑΥΛΑ - ΚΟΨΑΧΕΙΛΑΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ)Σάββατο09/11/1915:00ΠΕΡΡΑΚΗΣ Κ., ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ-ΤΣΙΓΓΕΛΗΣ Α., ΝΤΑΡΑΚΛΙΤΣΗΣ Σ.0-5
ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ - ΠΛΑΤΩΝΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Σάββατο09/11/1915:00ΜΑΛΑΝΔΡΑΚΗΣ Ε., ΒΛΑΤΑΚΗΣ Ν., ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ Η.2-1
ΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗ - ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗΤΕΡΨΙΘΕΑΣ Κυριακή10/11/1911:30ΜΗΤΡΟΦΑΝΗΣ Χ., ΜΑΤΣΟΥΚΑΣ Κ., ΚΟΥΛΗΣ Δ.1-0
ΚΟΛΩΝΟΣ - ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Κυριακή10/11/1915:00ΤΡΑΝΤΑΣ Ι., ΚΟΝΙΣΠΟΛΙΑΤΗΣ Ν., ΚΟΝΤΟΠΑΝΟΣ Δ.0-2
ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ - ΓΚΥΖΙΑΚΟΣΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ (Μ.ΚΡΗΤΙΚΟΠΟΥΛΟΣ) Κυριακή10/11/1915:00ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ Χ., ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Ε., ΠΑΠΑΠΑΥΛΟΥ Δ.3-0
ΟΡΦΕΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΜΕΤ/ΣΗΣΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ.Κυριακή10/11/1915:00ΚΟΠΑΛΑΣ Κ., ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ-ΤΣΙΓΓΕΛΗΣ Α., ΓΚΟΥΝΤΑΣ Κ.1-3


9η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ - ΠΕΥΚΗ00/00/0000:00
ΑΣΤΕΡΑΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ - ΑΘΗΝΑΪΔΑ00/00/0000:00
ΑΟ ΙΛΙΟΥ - ΚΟΛΩΝΟΣ00/00/0000:00
ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ - ΤΑΤΑΥΛΑ 00/00/0000:00
ΓΚΥΖΙΑΚΟΣ - ΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗ00/00/0000:00
ΠΛΑΤΩΝ - ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ00/00/0000:00
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΜΕΤ/ΣΗΣ - ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ00/00/0000:00
ΚΟΨΑΧΕΙΛΑ - ΟΡΦΕΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ00/00/0000:00


10η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΕΥΚΗ - ΓΚΥΖΙΑΚΟΣ00/00/0000:00
ΑΘΗΝΑΪΔΑ - ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ00/00/0000:00
ΚΟΛΩΝΟΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ00/00/0000:00
ΤΑΤΑΥΛΑ - ΑΟ ΙΛΙΟΥ00/00/0000:00
ΚΟΨΑΧΕΙΛΑ - ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ00/00/0000:00
ΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗ - ΠΛΑΤΩΝ00/00/0000:00
ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΜΕΤ/ΣΗΣ00/00/0000:00
ΟΡΦΕΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ - ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ00/00/0000:00


11η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΛΑΤΩΝ - ΠΕΥΚΗ00/00/0000:00
ΓΚΥΖΙΑΚΟΣ - ΑΘΗΝΑΪΔΑ00/00/0000:00
ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ - ΚΟΛΩΝΟΣ00/00/0000:00
ΑΣΤΕΡΑΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ - ΤΑΤΑΥΛΑ 00/00/0000:00
ΑΟ ΙΛΙΟΥ - ΚΟΨΑΧΕΙΛΑ00/00/0000:00
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΜΕΤ/ΣΗΣ - ΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗ00/00/0000:00
ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ - ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ00/00/0000:00
ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ - ΟΡΦΕΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ00/00/0000:00


12η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΕΥΚΗ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΜΕΤ/ΣΗΣ00/00/0000:00
ΑΘΗΝΑΪΔΑ - ΠΛΑΤΩΝ00/00/0000:00
ΚΟΛΩΝΟΣ - ΓΚΥΖΙΑΚΟΣ00/00/0000:00
ΤΑΤΑΥΛΑ - ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ00/00/0000:00
ΚΟΨΑΧΕΙΛΑ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ00/00/0000:00
ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ - ΑΟ ΙΛΙΟΥ00/00/0000:00
ΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗ - ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ00/00/0000:00
ΟΡΦΕΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ - ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ00/00/0000:00


13η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ - ΠΕΥΚΗ00/00/0000:00
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΜΕΤ/ΣΗΣ - ΑΘΗΝΑΪΔΑ00/00/0000:00
ΠΛΑΤΩΝ - ΚΟΛΩΝΟΣ00/00/0000:00
ΓΚΥΖΙΑΚΟΣ - ΤΑΤΑΥΛΑ 00/00/0000:00
ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ - ΚΟΨΑΧΕΙΛΑ00/00/0000:00
ΑΣΤΕΡΑΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ - ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ00/00/0000:00
ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ - ΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗ00/00/0000:00
ΑΟ ΙΛΙΟΥ - ΟΡΦΕΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ00/00/0000:00


14η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΕΥΚΗ - ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ00/00/0000:00
ΑΘΗΝΑΪΔΑ - ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ00/00/0000:00
ΚΟΛΩΝΟΣ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΜΕΤ/ΣΗΣ00/00/0000:00
ΤΑΤΑΥΛΑ - ΠΛΑΤΩΝ00/00/0000:00
ΚΟΨΑΧΕΙΛΑ - ΓΚΥΖΙΑΚΟΣ00/00/0000:00
ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ - ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ00/00/0000:00
ΑΟ ΙΛΙΟΥ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ00/00/0000:00
ΟΡΦΕΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ - ΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗ00/00/0000:00


15η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗ - ΠΕΥΚΗ00/00/0000:00
ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ - ΑΘΗΝΑΪΔΑ00/00/0000:00
ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ - ΚΟΛΩΝΟΣ00/00/0000:00
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΜΕΤ/ΣΗΣ - ΤΑΤΑΥΛΑ 00/00/0000:00
ΠΛΑΤΩΝ - ΚΟΨΑΧΕΙΛΑ00/00/0000:00
ΓΚΥΖΙΑΚΟΣ - ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ00/00/0000:00
ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ - ΑΟ ΙΛΙΟΥ00/00/0000:00
ΑΣΤΕΡΑΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ - ΟΡΦΕΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ00/00/0000:00


16η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗ - ΑΘΗΝΑΪΔΑ00/00/0000:00
ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ - ΚΟΛΩΝΟΣ00/00/0000:00
ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ - ΤΑΤΑΥΛΑ 00/00/0000:00
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΜΕΤ/ΣΗΣ - ΚΟΨΑΧΕΙΛΑ00/00/0000:00
ΠΛΑΤΩΝ - ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ00/00/0000:00
ΓΚΥΖΙΑΚΟΣ - ΑΟ ΙΛΙΟΥ00/00/0000:00
ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ00/00/0000:00
ΟΡΦΕΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ - ΠΕΥΚΗ00/00/0000:00


17η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΘΗΝΑΪΔΑ - ΠΕΥΚΗ00/00/0000:00
ΚΟΛΩΝΟΣ - ΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗ00/00/0000:00
ΤΑΤΑΥΛΑ - ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ00/00/0000:00
ΚΟΨΑΧΕΙΛΑ - ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ00/00/0000:00
ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΜΕΤ/ΣΗΣ00/00/0000:00
ΑΟ ΙΛΙΟΥ - ΠΛΑΤΩΝ00/00/0000:00
ΑΣΤΕΡΑΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ - ΓΚΥΖΙΑΚΟΣ00/00/0000:00
ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ - ΟΡΦΕΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ00/00/0000:00


18η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΕΥΚΗ - ΚΟΛΩΝΟΣ00/00/0000:00
ΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗ - ΤΑΤΑΥΛΑ 00/00/0000:00
ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ - ΚΟΨΑΧΕΙΛΑ00/00/0000:00
ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ - ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ00/00/0000:00
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΜΕΤ/ΣΗΣ - ΑΟ ΙΛΙΟΥ00/00/0000:00
ΠΛΑΤΩΝ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ00/00/0000:00
ΓΚΥΖΙΑΚΟΣ - ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ00/00/0000:00
ΟΡΦΕΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ - ΑΘΗΝΑΪΔΑ00/00/0000:00


19η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΤΑΤΑΥΛΑ - ΠΕΥΚΗ00/00/0000:00
ΚΟΛΩΝΟΣ - ΑΘΗΝΑΪΔΑ00/00/0000:00
ΚΟΨΑΧΕΙΛΑ - ΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗ00/00/0000:00
ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ - ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ00/00/0000:00
ΑΟ ΙΛΙΟΥ - ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ00/00/0000:00
ΑΣΤΕΡΑΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΜΕΤ/ΣΗΣ00/00/0000:00
ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ - ΠΛΑΤΩΝ00/00/0000:00
ΓΚΥΖΙΑΚΟΣ - ΟΡΦΕΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ00/00/0000:00


20η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΕΥΚΗ - ΚΟΨΑΧΕΙΛΑ00/00/0000:00
ΑΘΗΝΑΪΔΑ - ΤΑΤΑΥΛΑ 00/00/0000:00
ΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗ - ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ00/00/0000:00
ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ - ΑΟ ΙΛΙΟΥ00/00/0000:00
ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ00/00/0000:00
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΜΕΤ/ΣΗΣ - ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ00/00/0000:00
ΠΛΑΤΩΝ - ΓΚΥΖΙΑΚΟΣ00/00/0000:00
ΟΡΦΕΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ - ΚΟΛΩΝΟΣ00/00/0000:00


21η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ - ΠΕΥΚΗ00/00/0000:00
ΚΟΨΑΧΕΙΛΑ - ΑΘΗΝΑΪΔΑ00/00/0000:00
ΤΑΤΑΥΛΑ - ΚΟΛΩΝΟΣ00/00/0000:00
ΑΟ ΙΛΙΟΥ - ΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗ00/00/0000:00
ΑΣΤΕΡΑΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ - ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ00/00/0000:00
ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ - ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ00/00/0000:00
ΓΚΥΖΙΑΚΟΣ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΜΕΤ/ΣΗΣ00/00/0000:00
ΠΛΑΤΩΝ - ΟΡΦΕΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ00/00/0000:00


22η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΕΥΚΗ - ΑΟ ΙΛΙΟΥ00/00/0000:00
ΑΘΗΝΑΪΔΑ - ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ00/00/0000:00
ΚΟΛΩΝΟΣ - ΚΟΨΑΧΕΙΛΑ00/00/0000:00
ΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ00/00/0000:00
ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ - ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ00/00/0000:00
ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ - ΓΚΥΖΙΑΚΟΣ00/00/0000:00
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΜΕΤ/ΣΗΣ - ΠΛΑΤΩΝ00/00/0000:00
ΟΡΦΕΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ - ΤΑΤΑΥΛΑ 00/00/0000:00


23η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΣΤΕΡΑΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ - ΠΕΥΚΗ00/00/0000:00
ΑΟ ΙΛΙΟΥ - ΑΘΗΝΑΪΔΑ00/00/0000:00
ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ - ΚΟΛΩΝΟΣ00/00/0000:00
ΚΟΨΑΧΕΙΛΑ - ΤΑΤΑΥΛΑ 00/00/0000:00
ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ - ΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗ00/00/0000:00
ΓΚΥΖΙΑΚΟΣ - ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ00/00/0000:00
ΠΛΑΤΩΝ - ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ00/00/0000:00
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΜΕΤ/ΣΗΣ - ΟΡΦΕΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ00/00/0000:00


24η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΕΥΚΗ - ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ00/00/0000:00
ΑΘΗΝΑΪΔΑ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ00/00/0000:00
ΚΟΛΩΝΟΣ - ΑΟ ΙΛΙΟΥ00/00/0000:00
ΤΑΤΑΥΛΑ - ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ00/00/0000:00
ΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗ - ΓΚΥΖΙΑΚΟΣ00/00/0000:00
ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ - ΠΛΑΤΩΝ00/00/0000:00
ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΜΕΤ/ΣΗΣ00/00/0000:00
ΟΡΦΕΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ - ΚΟΨΑΧΕΙΛΑ00/00/0000:00


25η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΓΚΥΖΙΑΚΟΣ - ΠΕΥΚΗ00/00/0000:00
ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ - ΑΘΗΝΑΪΔΑ00/00/0000:00
ΑΣΤΕΡΑΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ - ΚΟΛΩΝΟΣ00/00/0000:00
ΑΟ ΙΛΙΟΥ - ΤΑΤΑΥΛΑ 00/00/0000:00
ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ - ΚΟΨΑΧΕΙΛΑ00/00/0000:00
ΠΛΑΤΩΝ - ΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗ00/00/0000:00
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΜΕΤ/ΣΗΣ - ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ00/00/0000:00
ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ - ΟΡΦΕΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ00/00/0000:00


26η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΕΥΚΗ - ΠΛΑΤΩΝ00/00/0000:00
ΑΘΗΝΑΪΔΑ - ΓΚΥΖΙΑΚΟΣ00/00/0000:00
ΚΟΛΩΝΟΣ - ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ00/00/0000:00
ΤΑΤΑΥΛΑ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ00/00/0000:00
ΚΟΨΑΧΕΙΛΑ - ΑΟ ΙΛΙΟΥ00/00/0000:00
ΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΜΕΤ/ΣΗΣ00/00/0000:00
ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ - ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ00/00/0000:00
ΟΡΦΕΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ - ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ00/00/0000:00


27η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΜΕΤ/ΣΗΣ - ΠΕΥΚΗ00/00/0000:00
ΠΛΑΤΩΝ - ΑΘΗΝΑΪΔΑ00/00/0000:00
ΓΚΥΖΙΑΚΟΣ - ΚΟΛΩΝΟΣ00/00/0000:00
ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ - ΤΑΤΑΥΛΑ 00/00/0000:00
ΑΣΤΕΡΑΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ - ΚΟΨΑΧΕΙΛΑ00/00/0000:00
ΑΟ ΙΛΙΟΥ - ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ00/00/0000:00
ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ - ΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗ00/00/0000:00
ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ - ΟΡΦΕΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ00/00/0000:00


28η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΕΥΚΗ - ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ00/00/0000:00
ΑΘΗΝΑΪΔΑ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΜΕΤ/ΣΗΣ00/00/0000:00
ΚΟΛΩΝΟΣ - ΠΛΑΤΩΝ00/00/0000:00
ΤΑΤΑΥΛΑ - ΓΚΥΖΙΑΚΟΣ00/00/0000:00
ΚΟΨΑΧΕΙΛΑ - ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ00/00/0000:00
ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ00/00/0000:00
ΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗ - ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ00/00/0000:00
ΟΡΦΕΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ - ΑΟ ΙΛΙΟΥ00/00/0000:00


29η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ - ΠΕΥΚΗ00/00/0000:00
ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ - ΑΘΗΝΑΪΔΑ00/00/0000:00
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΜΕΤ/ΣΗΣ - ΚΟΛΩΝΟΣ00/00/0000:00
ΠΛΑΤΩΝ - ΤΑΤΑΥΛΑ 00/00/0000:00
ΓΚΥΖΙΑΚΟΣ - ΚΟΨΑΧΕΙΛΑ00/00/0000:00
ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ - ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ00/00/0000:00
ΑΣΤΕΡΑΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ - ΑΟ ΙΛΙΟΥ00/00/0000:00
ΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗ - ΟΡΦΕΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ00/00/0000:00


30η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΕΥΚΗ - ΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗ00/00/0000:00
ΑΘΗΝΑΪΔΑ - ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ00/00/0000:00
ΚΟΛΩΝΟΣ - ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ00/00/0000:00
ΤΑΤΑΥΛΑ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΜΕΤ/ΣΗΣ00/00/0000:00
ΚΟΨΑΧΕΙΛΑ - ΠΛΑΤΩΝ00/00/0000:00
ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ - ΓΚΥΖΙΑΚΟΣ00/00/0000:00
ΑΟ ΙΛΙΟΥ - ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ00/00/0000:00
ΟΡΦΕΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ00/00/0000:00