facebook
Ευρωκλινικη
Δημήτρης Φαραντούρης LUTCF, GAMA Gold
The Ranch
Κουτσουραδής Χ. Αθανάσιος Φυσικοθεραπευτής
Καθαριστήρια Finostyl

Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:


Πρόγραμμα Αγώνων Περιόδου 2019-2020
Γ Κατηγορία 2ος Όμιλος

<< Γ Κατηγορία 1ος Όμιλος
Γ Κατηγορία 3ος Όμιλος >>

Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.



1η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥ - ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄Σάββατο21/09/1916:30ΙΣΣΑ Α., ΤΖΑΝΗΣ Θ., ΣΕΡΜΕΤΗΣ Ε.0-5
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ - ΕΝΩΣΗ ΒΟΤΑΝΙΚΟΥΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Σάββατο21/09/1916:30ΡΟΥΣΣΟΣ Π., ΜΠΑΖΑΚΟΥΛΑΣ Π., ΣΕΡΕΒΕΤΑΣ Σ.4-0
ΠΕΡΑ ΚΛΟΥΜΠ - ΠΑΓΚΡΑΤΙΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή22/09/1910:00ΓΕΝΝΑΙΟΣ Ν., ΣΤΕΦΑΝΟΠΟΥΛΟΥ Ε., ΓΙΑΝΝΙΩΤΗ Μ.1-0
ΑΟ ΚΩΦΩΝ - ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Κυριακή22/09/1911:00ΚΑΤΕΛΑΝΑΚΗΣ Δ., ΜΑΤΣΑΓΚΑΣ Ε., ΠΑΠΑΒΑΣΙΛΕΙΟΥ Β.1-0
ΓΣ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ - ΑΤΛΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣΝΗΑΡ. ΗΣΤ Κυριακή22/09/1911:00ΣΥΨΑΣ Ι., ΦΡΑΓΚΙΟΥΔΑΚΗΣ Θ., ΚΑΡΤΑΛΙΑΣ Π.1-2
ΚΡΟΝΟΣ ΑΘΗΝΩΝ - ΠΡΟΜΗΘΕΑΣΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή22/09/1913:00ΒΛΑΤΑΚΗΣ Ν., ΓΚΕΤΣΟΣ Ι., ΣΤΕΦΑΝΟΠΟΥΛΟΥ Ε.0-2
ΑΣ ΙΛΙΣΙΑ 2004 - ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ ΓΟΥΔΗ Κυριακή22/09/1916:30ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Κ., ΜΠΑΛΟΓΙΑΝΝΗΣ Μ., ΠΑΠΑΗΛΙΑΣ Γ.0-2
ΠΑΝΘΗΣΕΙΑΚΟΣ - ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣΡΟΥΦ Κυριακή22/09/1916:30ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Ε., ΑΘΑΝΑΣΑΚΗΣ Δ., ΒΑΡΒΙΤΣΙΩΤΗΣ Α.1-4


2η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ - ΠΕΡΑ ΚΛΟΥΜΠΤΑΥΡΟΥ Β΄ (Χ.ΠΑΥΛΙΔΗΣ) Σάββατο28/09/1916:00ΠΡΟΔΡΟΜΙΑΔΗΣ Α., ΚΟΥΚΟΠΟΥΛΟΣ Β., ΚΟΡΡΕΣ Ν.0-4
ΠΑΝΘΗΣΕΙΑΚΟΣ - ΑΟ ΚΩΦΩΝΡΟΥΦ Σάββατο28/09/1916:30ΚΟΥΛΗΣ Δ., ΝΑΤΣΙΟΣ Β., ΜΑΜΟΥΝΗΣ Φ.3-0
ΠΑΓΚΡΑΤΙ - ΚΡΟΝΟΣ ΑΘΗΝΩΝΕΛΛΗΝΙΚΟΥ Σάββατο28/09/1916:30ΚΑΤΕΛΑΝΑΚΗΣ Δ., ΒΑΡΒΙΤΣΙΩΤΗΣ Α., ΓΑΛΑΡΙΩΤΗΣ Μ.5-0
ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ - ΕΝΩΣΗ ΒΟΤΑΝΙΚΟΥΝΗΑΡ. ΗΣΤ Σάββατο28/09/1916:30ΚΟΝΤΟΠΑΝΟΣ Δ., ΠΡΙΝΤΖΙΟΣ Α., ΜΑΡΔΑΣ Β.2-0
ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ - ΑΣ ΙΛΙΣΙΑ 2004ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή29/09/1910:00ΑΡΓΥΡΙΑΔΗΣ Γ., ΜΠΑΚΟΓΙΑΝΝΗΣ Γ., ΠΑΠΑΒΑΣΙΛΕΙΟΥ Β.1-1
ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ - ΓΣ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣΥΜΗΤΤΟΥ Κυριακή29/09/1911:00ΜΑΡΑΝΟΣ Θ., ΣΠΥΡΕΛΗΣ Α., ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ Η.0-1
ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥΗΦΑΙΣΤΟΥ Κυριακή29/09/1911:00ΒΑΚΟΛΑΣ Μ., ΜΠΑΛΟΓΙΑΝΝΗΣ Μ., ΜΠΕΝΟΣ Α.1-1
ΑΤΛΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣ - ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή29/09/1913:00ΜΑΡΚΑΝΤΩΝΑΤΟΣ Σ., ΝΑΟΥΜ Δ., ΠΑΠΑΗΛΙΑΣ Γ.7-0


3η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥ - ΠΡΟΜΗΘΕΑΣΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄Σάββατο05/10/1916:15ΠΑΛΑΣΚΑΣ Α., ΛΟΥΚΟΥΜΗΣ Σ., ΧΑΤΖΙΔΗΣ Κ.0-2
ΚΡΟΝΟΣ ΑΘΗΝΩΝ - ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή06/10/1910:00ΝΙΚΟΛΑΚΟΣ Π., ΕΥΘΥΜΙΟΥ Π., ΚΟΡΡΕΣ Ν.2-3
ΓΣ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ - ΠΑΓΚΡΑΤΙΝΗΑΡ. ΗΣΤ Κυριακή06/10/1911:00ΡΟΥΣΣΟΣ Π., ΠΡΙΝΤΖΙΟΣ Α., ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Ε.1-0
ΕΝΩΣΗ ΒΟΤΑΝΙΚΟΥ - ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ ΡΟΥΦ Κυριακή06/10/1911:00ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ-ΤΣΙΓΓΕΛΗΣ Α., ΑΘΑΝΑΣΑΚΗΣ Δ., ΝΑΣΗΣ Σ.1-4
ΑΟ ΚΩΦΩΝ - ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Κυριακή06/10/1911:00ΦΡΑΓΚΙΟΥΔΑΚΗΣ Θ., ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΥ Γ., ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Χ.2-4
ΠΕΡΑ ΚΛΟΥΜΠ - ΠΑΝΘΗΣΕΙΑΚΟΣΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή06/10/1913:00ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Κ., ΜΑΜΟΥΝΗΣ Φ., ΚΑΣΙΔΗΣ Γ.3-0
ΑΣ ΙΛΙΣΙΑ 2004 - ΑΤΛΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣΓΟΥΔΗ Κυριακή06/10/1916:15ΤΣΑΓΚΑΡΗΣ Ν., ΡΟΥΣΣΟΣ Π., ΓΚΟΥΝΤΑΣ Κ.1-1
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ - ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Κυριακή06/10/1916:15ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ Η., ΤΖΕΛΟΣ Ν., ΣΤΡΙΚΟΣ Ι.1-1


4η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΑΝΘΗΣΕΙΑΚΟΣ - ΚΡΟΝΟΣ ΑΘΗΝΩΝΡΟΥΦ Σάββατο12/10/1916:00ΜΠΑΛΟΓΙΑΝΝΗΣ Μ., ΓΚΕΤΣΟΣ Ι., ΑΝΤΩΝΙΟΥ Δ.1-2
ΑΟ ΚΩΦΩΝ - ΠΕΡΑ ΚΛΟΥΜΠΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Σάββατο12/10/1916:00ΑΡΓΥΡΙΑΔΗΣ Γ., ΝΑΟΥΜ Δ., ΓΙΑΝΝΙΩΤΗ Μ.1-6
ΠΑΓΚΡΑΤΙ - ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥΕΛΛΗΝΙΚΟΥ Σάββατο12/10/1916:00ΣΠΥΡΕΛΗΣ Α., ΛΩΝΗ Ε., ΓΚΙΚΑΣ Φ.3-0
ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ - ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ ΝΗΑΡ. ΗΣΤ Σάββατο12/10/1916:00ΡΟΥΣΣΟΣ Π., ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ Η., ΓΚΟΥΝΤΑΣ Κ.1-2
ΑΤΛΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή13/10/1910:00ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Ε., ΓΑΛΑΡΙΩΤΗΣ Μ., ΔΕΟΝΑΣ Γ.0-1
ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ - ΓΣ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣΤΖΙΤΖΙΦΙΩΝ (ΠΑΡΑΛΙΑΣ)Κυριακή13/10/1911:00ΙΣΣΑ Α., ΜΟΥΣΤΟΓΙΑΝΝΗΣ Χ., ΜΠΑΝΤΗΣ Α.0-7
ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ - ΑΣ ΙΛΙΣΙΑ 2004ΥΜΗΤΤΟΥ Κυριακή13/10/1911:00ΚΑΤΕΛΑΝΑΚΗΣ Δ., ΚΑΣΙΔΗΣ Γ., ΜΑΚΡΥΓΙΑΝΝΗΣ Β.2-1
ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ - ΕΝΩΣΗ ΒΟΤΑΝΙΚΟΥΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή13/10/1913:00ΤΖΕΛΟΣ Ν., ΤΖΑΝΗΣ Θ., ΤΣΙΛΙΓΙΑΝΝΗΣ Α.3-1


5η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥ - ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄Σάββατο19/10/1916:00ΣΕΡΕΒΕΤΑΣ Σ., ΠΛΕΞΙΔΑ Π., ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΥ Γ.1-1
ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ - ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙΗΦΑΙΣΤΟΥ Κυριακή20/10/1910:00ΚΛΟΥΚΙΩΤΗΣ Ε., ΜΠΑΖΑΚΟΥΛΑΣ Π., ΚΑΡΝΗΣ Γ.1-0
ΠΕΡΑ ΚΛΟΥΜΠ - ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή20/10/1910:00ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Ε., ΦΩΤΑΚΟΣ Κ., ΓΚΕΤΣΟΣ Ι.5-3
ΓΣ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ - ΠΑΝΘΗΣΕΙΑΚΟΣΝΗΑΡ. ΗΣΤ Κυριακή20/10/1911:00ΝΙΚΟΛΑΚΟΣ Π., ΓΕΩΡΓΙΤΣΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΜΕΝΤΖΕΛΟΠΟΥΛΟΣ Φ.5-0
ΚΡΟΝΟΣ ΑΘΗΝΩΝ - ΑΟ ΚΩΦΩΝΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή20/10/1913:00ΜΑΜΟΥΝΗΣ Φ., ΤΖΑΝΗΣ Θ., ΤΣΙΛΙΓΙΑΝΝΗΣ Α.6-3
ΑΣ ΙΛΙΣΙΑ 2004 - ΠΑΓΚΡΑΤΙΓΟΥΔΗ Κυριακή20/10/1916:00ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ Η., ΜΠΕΝΟΣ Α., ΣΙΝΤΟΣ Δ.0-1
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ - ΠΡΟΜΗΘΕΑΣΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Κυριακή20/10/1916:00ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Κ., ΣΠΥΡΕΛΗΣ Α., ΣΕΡΜΕΤΗΣ Ε.2-1
ΕΝΩΣΗ ΒΟΤΑΝΙΚΟΥ - ΑΤΛΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣΡΟΥΦ Κυριακή20/10/1916:00ΜΠΟΝΤΖΟΣ Χ., ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Χ., ΣΤΡΙΚΟΣ Ι.0-7


6η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ - ΑΣ ΙΛΙΣΙΑ 2004ΤΑΥΡΟΥ Β΄ (Χ.ΠΑΥΛΙΔΗΣ) Σάββατο26/10/1915:30ΣΠΥΡΕΛΗΣ Α., ΝΑΣΗΣ Σ., ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΥ Γ.0-4
ΠΑΝΘΗΣΕΙΑΚΟΣ - ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥΡΟΥΦ Σάββατο26/10/1916:00ΜΑΚΡΥΓΙΑΝΝΗΣ Β., ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Ε., ΝΑΟΥΜ Δ.3-0
ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ - ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙΝΗΑΡ. ΗΣΤ Σάββατο26/10/1916:00ΓΚΙΚΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΜΠΑΝΤΗΣ Α., ΜΠΕΝΟΣ Α.1-2
ΠΕΡΑ ΚΛΟΥΜΠ - ΚΡΟΝΟΣ ΑΘΗΝΩΝΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή27/10/1909:00ΑΝΔΡΕΟΥ Ν., ΠΑΠΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Ε., ΧΑΤΖΙΔΗΣ Κ.4-1
ΠΑΓΚΡΑΤΙ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥΕΛΛΗΝΙΚΟΥ Κυριακή27/10/1911:00ΚΟΥΛΗΣ Δ., ΜΠΑΛΟΓΙΑΝΝΗΣ Μ., ΓΚΕΤΣΟΣ Ι.0-2
ΑΤΛΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣ - ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή27/10/1912:00ΒΑΚΟΛΑΣ Μ., ΝΑΤΣΙΟΣ Β., ΣΠΥΡΕΛΗΣ Α.2-2
ΑΟ ΚΩΦΩΝ - ΓΣ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Κυριακή27/10/1913:00ΚΛΟΥΚΙΩΤΗΣ Ε., ΓΚΙΚΑΣ Φ., ΚΑΡΝΗΣ Γ.1-8
ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ - ΕΝΩΣΗ ΒΟΤΑΝΙΚΟΥΥΜΗΤΤΟΥ Κυριακή27/10/1915:00ΦΡΑΓΚΙΟΥΔΑΚΗΣ Θ., ΤΖΑΝΗΣ Θ., ΣΕΡΜΕΤΗΣ Ε.3-2


7η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥ - ΑΟ ΚΩΦΩΝΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄Σάββατο02/11/1915:00ΤΣΑΤΣΟΥΛΗΣ Μ., ΜΑΜΟΥΝΗΣ Φ., ΒΑΡΒΙΤΣΙΩΤΗΣ Α.4-1
ΚΡΟΝΟΣ ΑΘΗΝΩΝ - ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή03/11/1909:00ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ Η., ΦΡΑΓΚΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΚΑΡΝΗΣ Γ.2-3
ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ - ΠΡΟΜΗΘΕΑΣΗΦΑΙΣΤΟΥ Κυριακή03/11/1909:30ΡΟΥΣΣΟΣ Π., ΠΑΠΑΗΛΙΑΣ Γ., ΤΣΑΤΣΟΥΛΗΣ Μ.2-1
ΕΝΩΣΗ ΒΟΤΑΝΙΚΟΥ - ΠΑΓΚΡΑΤΙΡΟΥΦ Κυριακή03/11/1911:00ΓΑΛΑΡΙΩΤΗΣ Μ., ΑΝΤΩΝΙΟΥ Δ., ΠΑΠΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Ε.1-3
ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ - ΑΤΛΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή03/11/1912:00ΠΡΟΔΡΟΜΙΑΔΗΣ Α., ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ Η., ΚΡΑΣΩΝΗΣ Ν.2-4
ΑΣ ΙΛΙΣΙΑ 2004 - ΠΑΝΘΗΣΕΙΑΚΟΣΓΟΥΔΗ Κυριακή03/11/1915:00ΚΛΟΥΚΙΩΤΗΣ Ε., ΜΙΚΕΛΟΠΟΥΛΟΣ Η., ΜΟΣΧΟΣ Α.4-1
ΓΣ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ - ΠΕΡΑ ΚΛΟΥΜΠΝΗΑΡ. ΗΣΤ Κυριακή03/11/1915:00ΚΩΣΤΑΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΜΠΑΛΟΓΙΑΝΝΗΣ Μ., ΜΠΑΝΤΗΣ Α.1-3
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ - ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Κυριακή03/11/1915:00ΒΑΡΒΙΤΣΙΩΤΗΣ Α., ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Χ., ΑΘΑΝΑΣΑΚΗΣ Δ.2-0


8η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΑΝΘΗΣΕΙΑΚΟΣ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥΡΟΥΦ Σάββατο09/11/1915:00ΓΚΙΚΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΚΟΝΙΣΠΟΛΙΑΤΗΣ Ν., ΜΑΜΟΥΝΗΣ Φ.1-6
ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ - ΕΝΩΣΗ ΒΟΤΑΝΙΚΟΥΤΑΥΡΟΥ Β΄ (Χ.ΠΑΥΛΙΔΗΣ) Σάββατο09/11/1915:00ΤΖΙΩΤΗΣ Μ., ΒΑΡΒΙΤΣΙΩΤΗΣ Α., ΓΑΛΑΡΙΩΤΗΣ Μ.0-3
ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ - ΑΤΛΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣΝΗΑΡ. ΗΣΤ Σάββατο09/11/1915:00ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Ε., ΚΑΤΕΛΑΝΑΚΗΣ Δ., ΚΟΝΤΟΠΑΝΟΣ Δ.1-2
ΠΕΡΑ ΚΛΟΥΜΠ - ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή10/11/1909:00ΦΡΑΓΚΙΟΥΔΑΚΗΣ Θ., ΔΕΟΝΑΣ Γ., ΠΑΠΟΥΤΣΗ Μ.6-0
ΑΟ ΚΩΦΩΝ - ΑΣ ΙΛΙΣΙΑ 2004ΙΛΙΟΥ Κυριακή10/11/1910:30ΡΟΥΣΣΟΣ Π., ΤΖΙΩΤΗΣ Μ., ΤΣΙΛΙΓΙΑΝΝΗΣ Α.1-8
ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ - ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙΥΜΗΤΤΟΥ Κυριακή10/11/1911:00ΠΡΙΝΤΖΙΟΣ Α., ΚΡΑΣΩΝΗΣ Ν., ΜΙΚΕΛΟΠΟΥΛΟΣ Η.1-2
ΚΡΟΝΟΣ ΑΘΗΝΩΝ - ΓΣ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή10/11/1912:00ΜΠΕΚΙΑΡΙ Λ., ΠΑΠΑΗΛΙΑΣ Γ., ΜΑΤΣΑΓΚΑΣ Ε.0-3
ΠΑΓΚΡΑΤΙ - ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ Κυριακή10/11/1915:00ΠΡΟΔΡΟΜΙΑΔΗΣ Α., ΜΠΑΖΑΚΟΥΛΑΣ Π., ΝΑΤΣΙΟΣ Β.1-3


9η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΕΝΩΣΗ ΒΟΤΑΝΙΚΟΥ - ΠΑΝΘΗΣΕΙΑΚΟΣ00/00/0000:00
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ - ΑΟ ΚΩΦΩΝ00/00/0000:00
ΑΣ ΙΛΙΣΙΑ 2004 - ΠΕΡΑ ΚΛΟΥΜΠ00/00/0000:00
ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥ - ΚΡΟΝΟΣ ΑΘΗΝΩΝ00/00/0000:00
ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ - ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ00/00/0000:00
ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ - ΠΑΓΚΡΑΤΙ00/00/0000:00
ΑΤΛΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣ - ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ00/00/0000:00
ΓΣ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ - ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ00/00/0000:00


10η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΑΝΘΗΣΕΙΑΚΟΣ - ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ 00/00/0000:00
ΑΟ ΚΩΦΩΝ - ΕΝΩΣΗ ΒΟΤΑΝΙΚΟΥ00/00/0000:00
ΠΕΡΑ ΚΛΟΥΜΠ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ00/00/0000:00
ΚΡΟΝΟΣ ΑΘΗΝΩΝ - ΑΣ ΙΛΙΣΙΑ 200400/00/0000:00
ΓΣ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ - ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥ00/00/0000:00
ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ - ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ00/00/0000:00
ΠΑΓΚΡΑΤΙ - ΑΤΛΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣ00/00/0000:00
ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ - ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ00/00/0000:00


11η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ - ΠΑΝΘΗΣΕΙΑΚΟΣ00/00/0000:00
ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ - ΑΟ ΚΩΦΩΝ00/00/0000:00
ΕΝΩΣΗ ΒΟΤΑΝΙΚΟΥ - ΠΕΡΑ ΚΛΟΥΜΠ00/00/0000:00
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ - ΚΡΟΝΟΣ ΑΘΗΝΩΝ00/00/0000:00
ΑΣ ΙΛΙΣΙΑ 2004 - ΓΣ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ00/00/0000:00
ΑΤΛΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣ - ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ00/00/0000:00
ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ - ΠΑΓΚΡΑΤΙ00/00/0000:00
ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥ - ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ00/00/0000:00


12η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΑΝΘΗΣΕΙΑΚΟΣ - ΑΤΛΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣ00/00/0000:00
ΑΟ ΚΩΦΩΝ - ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ00/00/0000:00
ΠΕΡΑ ΚΛΟΥΜΠ - ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ 00/00/0000:00
ΚΡΟΝΟΣ ΑΘΗΝΩΝ - ΕΝΩΣΗ ΒΟΤΑΝΙΚΟΥ00/00/0000:00
ΓΣ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ00/00/0000:00
ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥ - ΑΣ ΙΛΙΣΙΑ 200400/00/0000:00
ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ - ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ00/00/0000:00
ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ - ΠΑΓΚΡΑΤΙ00/00/0000:00


13η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ - ΠΑΝΘΗΣΕΙΑΚΟΣ00/00/0000:00
ΑΤΛΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣ - ΑΟ ΚΩΦΩΝ00/00/0000:00
ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ - ΠΕΡΑ ΚΛΟΥΜΠ00/00/0000:00
ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ - ΚΡΟΝΟΣ ΑΘΗΝΩΝ00/00/0000:00
ΕΝΩΣΗ ΒΟΤΑΝΙΚΟΥ - ΓΣ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ00/00/0000:00
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ - ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥ00/00/0000:00
ΠΑΓΚΡΑΤΙ - ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ00/00/0000:00
ΑΣ ΙΛΙΣΙΑ 2004 - ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ00/00/0000:00


14η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΑΝΘΗΣΕΙΑΚΟΣ - ΠΑΓΚΡΑΤΙ00/00/0000:00
ΑΟ ΚΩΦΩΝ - ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ00/00/0000:00
ΠΕΡΑ ΚΛΟΥΜΠ - ΑΤΛΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣ00/00/0000:00
ΚΡΟΝΟΣ ΑΘΗΝΩΝ - ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ00/00/0000:00
ΓΣ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ - ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ 00/00/0000:00
ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥ - ΕΝΩΣΗ ΒΟΤΑΝΙΚΟΥ00/00/0000:00
ΑΣ ΙΛΙΣΙΑ 2004 - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ00/00/0000:00
ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ - ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ00/00/0000:00


15η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ - ΠΑΝΘΗΣΕΙΑΚΟΣ00/00/0000:00
ΠΑΓΚΡΑΤΙ - ΑΟ ΚΩΦΩΝ00/00/0000:00
ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ - ΠΕΡΑ ΚΛΟΥΜΠ00/00/0000:00
ΑΤΛΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣ - ΚΡΟΝΟΣ ΑΘΗΝΩΝ00/00/0000:00
ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ - ΓΣ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ00/00/0000:00
ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ - ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥ00/00/0000:00
ΕΝΩΣΗ ΒΟΤΑΝΙΚΟΥ - ΑΣ ΙΛΙΣΙΑ 200400/00/0000:00
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ - ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ00/00/0000:00


16η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ - ΑΟ ΚΩΦΩΝ00/00/0000:00
ΠΑΓΚΡΑΤΙ - ΠΕΡΑ ΚΛΟΥΜΠ00/00/0000:00
ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ - ΚΡΟΝΟΣ ΑΘΗΝΩΝ00/00/0000:00
ΑΤΛΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣ - ΓΣ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ00/00/0000:00
ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ - ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥ00/00/0000:00
ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ - ΑΣ ΙΛΙΣΙΑ 200400/00/0000:00
ΕΝΩΣΗ ΒΟΤΑΝΙΚΟΥ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ00/00/0000:00
ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ - ΠΑΝΘΗΣΕΙΑΚΟΣ00/00/0000:00


17η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΟ ΚΩΦΩΝ - ΠΑΝΘΗΣΕΙΑΚΟΣ00/00/0000:00
ΠΕΡΑ ΚΛΟΥΜΠ - ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ00/00/0000:00
ΚΡΟΝΟΣ ΑΘΗΝΩΝ - ΠΑΓΚΡΑΤΙ00/00/0000:00
ΓΣ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ - ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ00/00/0000:00
ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥ - ΑΤΛΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣ00/00/0000:00
ΑΣ ΙΛΙΣΙΑ 2004 - ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ00/00/0000:00
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ - ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ 00/00/0000:00
ΕΝΩΣΗ ΒΟΤΑΝΙΚΟΥ - ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ00/00/0000:00


18η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΑΝΘΗΣΕΙΑΚΟΣ - ΠΕΡΑ ΚΛΟΥΜΠ00/00/0000:00
ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ - ΚΡΟΝΟΣ ΑΘΗΝΩΝ00/00/0000:00
ΠΑΓΚΡΑΤΙ - ΓΣ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ00/00/0000:00
ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ - ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥ00/00/0000:00
ΑΤΛΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣ - ΑΣ ΙΛΙΣΙΑ 200400/00/0000:00
ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ00/00/0000:00
ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ - ΕΝΩΣΗ ΒΟΤΑΝΙΚΟΥ00/00/0000:00
ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ - ΑΟ ΚΩΦΩΝ00/00/0000:00


19η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΚΡΟΝΟΣ ΑΘΗΝΩΝ - ΠΑΝΘΗΣΕΙΑΚΟΣ00/00/0000:00
ΠΕΡΑ ΚΛΟΥΜΠ - ΑΟ ΚΩΦΩΝ00/00/0000:00
ΓΣ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ - ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ00/00/0000:00
ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥ - ΠΑΓΚΡΑΤΙ00/00/0000:00
ΑΣ ΙΛΙΣΙΑ 2004 - ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ00/00/0000:00
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ - ΑΤΛΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣ00/00/0000:00
ΕΝΩΣΗ ΒΟΤΑΝΙΚΟΥ - ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ00/00/0000:00
ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ - ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ00/00/0000:00


20η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΑΝΘΗΣΕΙΑΚΟΣ - ΓΣ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ00/00/0000:00
ΑΟ ΚΩΦΩΝ - ΚΡΟΝΟΣ ΑΘΗΝΩΝ00/00/0000:00
ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ - ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥ00/00/0000:00
ΠΑΓΚΡΑΤΙ - ΑΣ ΙΛΙΣΙΑ 200400/00/0000:00
ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ00/00/0000:00
ΑΤΛΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣ - ΕΝΩΣΗ ΒΟΤΑΝΙΚΟΥ00/00/0000:00
ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ - ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ 00/00/0000:00
ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ - ΠΕΡΑ ΚΛΟΥΜΠ00/00/0000:00


21η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥ - ΠΑΝΘΗΣΕΙΑΚΟΣ00/00/0000:00
ΓΣ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ - ΑΟ ΚΩΦΩΝ00/00/0000:00
ΚΡΟΝΟΣ ΑΘΗΝΩΝ - ΠΕΡΑ ΚΛΟΥΜΠ00/00/0000:00
ΑΣ ΙΛΙΣΙΑ 2004 - ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ00/00/0000:00
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ - ΠΑΓΚΡΑΤΙ00/00/0000:00
ΕΝΩΣΗ ΒΟΤΑΝΙΚΟΥ - ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ00/00/0000:00
ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ - ΑΤΛΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣ00/00/0000:00
ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ - ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ00/00/0000:00


22η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΑΝΘΗΣΕΙΑΚΟΣ - ΑΣ ΙΛΙΣΙΑ 200400/00/0000:00
ΑΟ ΚΩΦΩΝ - ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥ00/00/0000:00
ΠΕΡΑ ΚΛΟΥΜΠ - ΓΣ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ00/00/0000:00
ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ00/00/0000:00
ΠΑΓΚΡΑΤΙ - ΕΝΩΣΗ ΒΟΤΑΝΙΚΟΥ00/00/0000:00
ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ - ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ 00/00/0000:00
ΑΤΛΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣ - ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ00/00/0000:00
ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ - ΚΡΟΝΟΣ ΑΘΗΝΩΝ00/00/0000:00


23η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ - ΠΑΝΘΗΣΕΙΑΚΟΣ00/00/0000:00
ΑΣ ΙΛΙΣΙΑ 2004 - ΑΟ ΚΩΦΩΝ00/00/0000:00
ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥ - ΠΕΡΑ ΚΛΟΥΜΠ00/00/0000:00
ΓΣ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ - ΚΡΟΝΟΣ ΑΘΗΝΩΝ00/00/0000:00
ΕΝΩΣΗ ΒΟΤΑΝΙΚΟΥ - ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ00/00/0000:00
ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ - ΠΑΓΚΡΑΤΙ00/00/0000:00
ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ - ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ00/00/0000:00
ΑΤΛΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣ - ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ00/00/0000:00


24η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΑΝΘΗΣΕΙΑΚΟΣ - ΕΝΩΣΗ ΒΟΤΑΝΙΚΟΥ00/00/0000:00
ΑΟ ΚΩΦΩΝ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ00/00/0000:00
ΠΕΡΑ ΚΛΟΥΜΠ - ΑΣ ΙΛΙΣΙΑ 200400/00/0000:00
ΚΡΟΝΟΣ ΑΘΗΝΩΝ - ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥ00/00/0000:00
ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ - ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ 00/00/0000:00
ΠΑΓΚΡΑΤΙ - ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ00/00/0000:00
ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ - ΑΤΛΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣ00/00/0000:00
ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ - ΓΣ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ00/00/0000:00


25η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ - ΠΑΝΘΗΣΕΙΑΚΟΣ00/00/0000:00
ΕΝΩΣΗ ΒΟΤΑΝΙΚΟΥ - ΑΟ ΚΩΦΩΝ00/00/0000:00
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ - ΠΕΡΑ ΚΛΟΥΜΠ00/00/0000:00
ΑΣ ΙΛΙΣΙΑ 2004 - ΚΡΟΝΟΣ ΑΘΗΝΩΝ00/00/0000:00
ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥ - ΓΣ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ00/00/0000:00
ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ - ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ00/00/0000:00
ΑΤΛΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣ - ΠΑΓΚΡΑΤΙ00/00/0000:00
ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ - ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ00/00/0000:00


26η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΑΝΘΗΣΕΙΑΚΟΣ - ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ00/00/0000:00
ΑΟ ΚΩΦΩΝ - ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ 00/00/0000:00
ΠΕΡΑ ΚΛΟΥΜΠ - ΕΝΩΣΗ ΒΟΤΑΝΙΚΟΥ00/00/0000:00
ΚΡΟΝΟΣ ΑΘΗΝΩΝ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ00/00/0000:00
ΓΣ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ - ΑΣ ΙΛΙΣΙΑ 200400/00/0000:00
ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ - ΑΤΛΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣ00/00/0000:00
ΠΑΓΚΡΑΤΙ - ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ00/00/0000:00
ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ - ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥ00/00/0000:00


27η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΤΛΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣ - ΠΑΝΘΗΣΕΙΑΚΟΣ00/00/0000:00
ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ - ΑΟ ΚΩΦΩΝ00/00/0000:00
ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ - ΠΕΡΑ ΚΛΟΥΜΠ00/00/0000:00
ΕΝΩΣΗ ΒΟΤΑΝΙΚΟΥ - ΚΡΟΝΟΣ ΑΘΗΝΩΝ00/00/0000:00
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ - ΓΣ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ00/00/0000:00
ΑΣ ΙΛΙΣΙΑ 2004 - ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥ00/00/0000:00
ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ - ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ00/00/0000:00
ΠΑΓΚΡΑΤΙ - ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ00/00/0000:00


28η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΑΝΘΗΣΕΙΑΚΟΣ - ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ00/00/0000:00
ΑΟ ΚΩΦΩΝ - ΑΤΛΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣ00/00/0000:00
ΠΕΡΑ ΚΛΟΥΜΠ - ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ00/00/0000:00
ΚΡΟΝΟΣ ΑΘΗΝΩΝ - ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ 00/00/0000:00
ΓΣ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ - ΕΝΩΣΗ ΒΟΤΑΝΙΚΟΥ00/00/0000:00
ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ00/00/0000:00
ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ - ΠΑΓΚΡΑΤΙ00/00/0000:00
ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ - ΑΣ ΙΛΙΣΙΑ 200400/00/0000:00


29η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΑΓΚΡΑΤΙ - ΠΑΝΘΗΣΕΙΑΚΟΣ00/00/0000:00
ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ - ΑΟ ΚΩΦΩΝ00/00/0000:00
ΑΤΛΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣ - ΠΕΡΑ ΚΛΟΥΜΠ00/00/0000:00
ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ - ΚΡΟΝΟΣ ΑΘΗΝΩΝ00/00/0000:00
ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ - ΓΣ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ00/00/0000:00
ΕΝΩΣΗ ΒΟΤΑΝΙΚΟΥ - ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥ00/00/0000:00
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ - ΑΣ ΙΛΙΣΙΑ 200400/00/0000:00
ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ - ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ00/00/0000:00


30η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΑΝΘΗΣΕΙΑΚΟΣ - ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ00/00/0000:00
ΑΟ ΚΩΦΩΝ - ΠΑΓΚΡΑΤΙ00/00/0000:00
ΠΕΡΑ ΚΛΟΥΜΠ - ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ00/00/0000:00
ΚΡΟΝΟΣ ΑΘΗΝΩΝ - ΑΤΛΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣ00/00/0000:00
ΓΣ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ - ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ00/00/0000:00
ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥ - ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ 00/00/0000:00
ΑΣ ΙΛΙΣΙΑ 2004 - ΕΝΩΣΗ ΒΟΤΑΝΙΚΟΥ00/00/0000:00
ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ00/00/0000:00