facebook
Ευρωκλινικη
Δημήτρης Φαραντούρης LUTCF, GAMA Gold
Κουτσουραδής Χ. Αθανάσιος Φυσικοθεραπευτής
Καθαριστήρια Finostyl
The Ranch

Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:


Πρόγραμμα Αγώνων Περιόδου 2019-2020
Κ18-1ος-Ομιλος

Κ18-2ος-Ομιλος >>

Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.



1η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΓ. ΙΕΡΟΘΕΟΣ - ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ.ΑΝΑΡΓ. 1ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ)Σάββατο21/09/1909:00ΜΑΜΟΥΝΗΣ Φ., ΠΑΛΑΣΚΑΣ Α., ΤΣΑΤΣΟΥΛΗΣ Μ.1-1
ΘΥΕΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΕΙΡΗΝΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Σάββατο21/09/1909:30ΜΑΤΣΟΥΚΑΣ Κ., ΝΤΑΡΑΚΛΙΤΣΗΣ Σ., ΚΑΡΝΗΣ Γ.3-0 α.α.
ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Σάββατο21/09/1911:15ΜΠΟΝΤΖΟΣ Χ., ΝΑΟΥΜ Δ., ΛΟΥΚΟΥΜΗΣ Σ.2-2
ΚΑΜΑΤΕΡΟ - ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥΚΑΜΑΤΕΡΟΥ Σάββατο21/09/1911:30ΚΟΠΑΛΑΣ Κ., ΚΟΝΤΟΠΑΝΟΣ Δ., ΤΣΑΤΣΟΥΛΗΣ Μ.2-1
ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ - ΑΜΙΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Κυριακή22/09/1911:00ΙΣΣΑ Α., ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Ε., ΚΡΑΣΩΝΗΣ Ν.4-1
ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΚΗΠΟΥΠΟΛΗΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ)Κυριακή22/09/1918:45ΔΕΟΝΑΣ Γ., ΣΥΝΕΦΙΑΣ Ν., ΚΑΤΕΛΑΝΑΚΗΣ Δ.1-1
Ρεπό: ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ

2η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΜΙΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΚΑΜΑΤΕΡΟΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ)Σάββατο28/09/1909:30ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Κ., ΣΕΡΜΕΤΗΣ Ε., ΚΟΣΚΙΝΑΣ Ι.0-2
ΚΗΠΟΥΠΟΛΗ - ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Σάββατο28/09/1909:30ΚΩΣΤΑΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΙΑΚΩΒΑΚΗΣ Θ., ΑΝΤΩΝΙΟΥ Δ.6-0
ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ.ΑΝΑΡΓ. 1 - ΘΥΕΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Σάββατο28/09/1910:00ΚΟΝΤΟΠΑΝΟΣ Δ., ΧΑΤΖΙΔΗΣ Κ., ΜΑΤΣΑΓΚΑΣ Ε.0-0
ΕΙΡΗΝΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ - ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Σάββατο28/09/1911:15ΜΠΟΝΤΖΟΣ Χ., ΚΑΤΕΛΑΝΑΚΗΣ Δ., ΚΟΥΚΟΠΟΥΛΟΣ Β.0-1
ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙΗΦΑΙΣΤΟΥ Σάββατο28/09/1918:45ΦΡΑΓΚΙΟΥΔΑΚΗΣ Θ., ΣΕΡΜΕΤΗΣ Ε., ΜΠΑΚΟΓΙΑΝΝΗΣ Γ.0-1
ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΑΓ. ΙΕΡΟΘΕΟΣΗΦΑΙΣΤΟΥ Κυριακή29/09/1918:45ΜΑΣΤΡΟΔΗΜΑΣ Μ., ΓΑΛΑΡΙΩΤΗΣ Μ., ΓΚΙΚΑΣ Φ.2-1
Ρεπό: ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ

3η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ - ΑΜΙΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥΗΦΑΙΣΤΟΥ Σάββατο05/10/1909:00ΚΩΣΤΑΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΜΠΑΝΤΗΣ Α., ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Κ.6-2
ΘΥΕΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Σάββατο05/10/1911:15ΚΟΝΤΟΠΑΝΟΣ Δ., ΠΑΛΑΣΚΑΣ Α., ΣΕΡΜΕΤΗΣ Ε.1-2
ΚΑΜΑΤΕΡΟ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥΚΑΜΑΤΕΡΟΥ Σάββατο05/10/1911:30ΚΟΠΑΛΑΣ Κ., ΜΠΑΝΤΗΣ Α., ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Κ.2-0
ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ - ΚΗΠΟΥΠΟΛΗΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Κυριακή06/10/1916:00ΜΠΟΝΤΖΟΣ Χ., ΜΟΣΧΟΣ Α., ΓΚΕΤΣΟΣ Ι.0-0
ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ - ΕΙΡΗΝΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Κυριακή06/10/1918:45ΣΙΝΤΟΣ Δ., ΣΕΡΜΕΤΗΣ Ε., ΧΑΤΖΙΔΗΣ Κ.3-1
ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ.ΑΝΑΡΓ. 1ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ)Κυριακή06/10/1918:45ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Κ., ΜΑΤΣΑΓΚΑΣ Ε., ΜΟΣΧΟΣ Α.0-2
Ρεπό: ΑΓ. ΙΕΡΟΘΕΟΣ

4η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΚΗΠΟΥΠΟΛΗ - ΚΑΜΑΤΕΡΟΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Σάββατο12/10/1909:30ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Ε., ΝΤΑΡΑΚΛΙΤΣΗΣ Σ., ΠΑΛΑΣΚΑΣ Α.1-0
ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ.ΑΝΑΡΓ. 1 - ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Σάββατο12/10/1910:00ΓΑΛΑΡΙΩΤΗΣ Μ., ΜΠΑΚΟΓΙΑΝΝΗΣ Γ., ΑΝΤΩΝΙΟΥ Δ.6-1
ΕΙΡΗΝΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ - ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄(ΑΛΚΥΩΝ)Σάββατο12/10/1910:30ΚΟΠΑΛΑΣ Κ., ΚΑΡΝΗΣ Γ., ΤΖΙΒΡΑΣ Γ.0-6
ΑΓ. ΙΕΡΟΘΕΟΣ - ΘΥΕΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ)Σάββατο12/10/1918:30ΚΕΛΕΚΙΔΗΣ Π., ΣΕΡΜΕΤΗΣ Ε., ΜΑΤΣΑΓΚΑΣ Ε.1-3
ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥΗΦΑΙΣΤΟΥ Κυριακή13/10/1918:30ΒΑΜΒΑΚΑΣ Μ., ΣΤΕΦΑΝΟΠΟΥΛΟΥ Ε., ΘΩΜΑΣ Π.3-0
ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥΗΦΑΙΣΤΟΥ Κυριακή13/10/1920:30ΣΤΕΦΑΝΟΠΟΥΛΟΥ Ε., ΒΑΜΒΑΚΑΣ Μ., ΘΩΜΑΣ Π.1-1
Ρεπό: ΑΜΙΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ

5η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΚΑΜΑΤΕΡΟ - ΕΙΡΗΝΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣΚΑΜΑΤΕΡΟΥ Σάββατο19/10/1911:30ΘΩΜΟΓΛΟΥ Γ., ΜΑΜΟΥΝΗΣ Φ., ΑΝΤΩΝΙΟΥ Δ.0-0
ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ - ΚΗΠΟΥΠΟΛΗΗΦΑΙΣΤΟΥ Σάββατο19/10/1918:30ΓΚΟΥΝΤΑΣ Κ., ΓΑΛΑΡΙΩΤΗΣ Μ., ΑΝΤΩΝΙΟΥ Δ.2-2
ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΑΓ. ΙΕΡΟΘΕΟΣΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ)Σάββατο19/10/1918:30ΜΠΟΝΤΖΟΣ Χ., ΑΘΑΝΑΣΑΚΗΣ Δ., ΦΩΤΑΚΟΣ Κ.0-2
ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ - ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Κυριακή20/10/1918:00ΝΑΟΥΜ Δ., ΝΙΚΟΛΑΚΟΣ Π., ΜΠΑΚΟΓΙΑΝΝΗΣ Γ.1-6
ΑΜΙΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ)Κυριακή20/10/1918:30ΜΠΑΛΟΓΙΑΝΝΗΣ Μ., ΤΣΙΛΙΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΦΩΤΑΚΟΣ Κ.0-4
ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ - ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ.ΑΝΑΡΓ. 1ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Κυριακή20/10/1919:00ΜΕΝΤΖΕΛΟΠΟΥΛΟΣ Φ., ΜΟΣΧΟΣ Α., ΜΑΣΤΡΟΔΗΜΑΣ Μ.0-2
Ρεπό: ΘΥΕΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ

6η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΚΗΠΟΥΠΟΛΗ - ΑΜΙΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Σάββατο26/10/1909:30ΑΝΔΡΕΟΥ Ν., ΚΑΤΕΛΑΝΑΚΗΣ Δ., ΣΙΝΤΟΣ Δ.3-3
ΕΙΡΗΝΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ - ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄(ΑΛΚΥΩΝ)Σάββατο26/10/1910:30ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Ε., ΚΟΥΚΟΠΟΥΛΟΣ Β., ΠΑΛΑΣΚΑΣ Α.1-3
ΘΥΕΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Σάββατο26/10/1911:30ΣΙΝΤΟΣ Δ., ΚΑΤΕΛΑΝΑΚΗΣ Δ., ΑΝΔΡΕΟΥ Ν.9-0
ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ.ΑΝΑΡΓ. 1 - ΚΑΜΑΤΕΡΟΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Σάββατο26/10/1913:00ΧΑΤΖΙΔΗΣ Κ., ΜΑΤΣΑΓΚΑΣ Ε., ΓΚΕΤΣΟΣ Ι.3-0
ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙΗΦΑΙΣΤΟΥ Σάββατο26/10/1913:30ΙΣΣΑ Α., ΠΑΛΑΣΚΑΣ Α., ΚΟΡΡΕΣ Ν.0-2
ΑΓ. ΙΕΡΟΘΕΟΣ - ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ)Σάββατο26/10/1918:303-0 α.α.
Ρεπό: ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ

7η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ - ΘΥΕΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ00/00/0000:000-3 α.α.
ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ - ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ.ΑΝΑΡΓ. 1ΗΦΑΙΣΤΟΥ Σάββατο02/11/1909:00ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Ε., ΚΟΥΚΟΠΟΥΛΟΣ Β., ΜΑΤΣΑΓΚΑΣ Ε.1-1
ΑΜΙΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΕΙΡΗΝΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ)Σάββατο02/11/1909:30ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Κ., ΚΑΡΑΣΤΕΡΓΙΟΣ Α., ΜΠΑΛΟΓΙΑΝΝΗΣ Μ.2-1
ΚΑΜΑΤΕΡΟ - ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥΚΑΜΑΤΕΡΟΥ Σάββατο02/11/1909:30ΚΩΣΤΑΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΚΟΣΜΑΔΑΚΗΣ Σ., ΜΑΜΟΥΝΗΣ Φ.0-1
ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΚΗΠΟΥΠΟΛΗΗΦΑΙΣΤΟΥ Κυριακή03/11/1918:00ΠΑΠΑΗΛΙΑΣ Γ., ΚΑΤΕΛΑΝΑΚΗΣ Δ., ΑΝΤΩΝΙΟΥ Δ.2-4
ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ - ΑΓ. ΙΕΡΟΘΕΟΣΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Κυριακή03/11/1918:00ΚΟΡΡΕΣ Ν., ΓΚΕΤΣΟΣ Ι., ΝΑΤΣΙΟΣ Β.3-1
Ρεπό: ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ

8η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ00/00/0000:003-0 α.α.
ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥΗΦΑΙΣΤΟΥ Σάββατο09/11/1909:30ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Κ., ΓΚΕΤΣΟΣ Ι., ΝΤΑΡΑΚΛΙΤΣΗΣ Σ.3-1
ΕΙΡΗΝΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄(ΑΛΚΥΩΝ)Σάββατο09/11/1912:00ΜΕΝΤΖΕΛΟΠΟΥΛΟΣ Φ., ΣΕΡΜΕΤΗΣ Ε., ΠΑΛΑΣΚΑΣ Α.1-4
ΑΓ. ΙΕΡΟΘΕΟΣ - ΚΑΜΑΤΕΡΟΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ)Σάββατο09/11/1917:30ΤΖΑΝΗΣ Θ., ΚΟΡΡΕΣ Ν., ΠΑΛΑΣΚΑΣ Α.1-2
ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ.ΑΝΑΡΓ. 1 - ΑΜΙΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Σάββατο09/11/1917:45ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ Η., ΚΑΡΝΗΣ Γ., ΜΑΤΣΑΓΚΑΣ Ε.3-1
ΘΥΕΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Κυριακή10/11/1918:00ΜΠΙΜΠΑΚΗΣ Α., ΘΩΜΑΣ Π., ΤΣΙΛΙΓΙΑΝΝΗΣ Α.3-4
Ρεπό: ΚΗΠΟΥΠΟΛΗ

9η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΚΗΠΟΥΠΟΛΗ - ΕΙΡΗΝΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ00/00/0000:00
ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ.ΑΝΑΡΓ. 100/00/0000:00
ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ - ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ00/00/0000:00
ΚΑΜΑΤΕΡΟ - ΘΥΕΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ00/00/0000:00
ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ - ΑΓ. ΙΕΡΟΘΕΟΣ00/00/0000:00
ΑΜΙΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ00/00/0000:00
Ρεπό: ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ

10η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ.ΑΝΑΡΓ. 1 - ΚΗΠΟΥΠΟΛΗ00/00/0000:00
ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ - ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ00/00/0000:00
ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΚΑΜΑΤΕΡΟ00/00/0000:00
ΘΥΕΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ00/00/0000:00
ΑΓ. ΙΕΡΟΘΕΟΣ - ΑΜΙΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ00/00/0000:00
ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ00/00/0000:00
Ρεπό: ΕΙΡΗΝΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ

11η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΕΙΡΗΝΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ - ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ.ΑΝΑΡΓ. 100/00/0000:00
ΚΑΜΑΤΕΡΟ - ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ00/00/0000:00
ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ - ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ00/00/0000:00
ΑΜΙΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΘΥΕΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ00/00/0000:00
ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΑΓ. ΙΕΡΟΘΕΟΣ00/00/0000:00
ΚΗΠΟΥΠΟΛΗ - ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ00/00/0000:00
Ρεπό: ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ

12η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ - ΚΑΜΑΤΕΡΟ00/00/0000:00
ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ - ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ00/00/0000:00
ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΑΜΙΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ00/00/0000:00
ΘΥΕΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ00/00/0000:00
ΑΓ. ΙΕΡΟΘΕΟΣ - ΚΗΠΟΥΠΟΛΗ00/00/0000:00
ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΕΙΡΗΝΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ00/00/0000:00
Ρεπό: ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ.ΑΝΑΡΓ. 1

13η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ - ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ00/00/0000:00
ΑΜΙΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ00/00/0000:00
ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ00/00/0000:00
ΚΗΠΟΥΠΟΛΗ - ΘΥΕΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ00/00/0000:00
ΕΙΡΗΝΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ - ΑΓ. ΙΕΡΟΘΕΟΣ00/00/0000:00
ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ.ΑΝΑΡΓ. 1 - ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ00/00/0000:00
Ρεπό: ΚΑΜΑΤΕΡΟ