facebook
Ευρωκλινικη
Δημήτρης Φαραντούρης LUTCF, GAMA Gold
Καθαριστήρια Finostyl
The Ranch
Κουτσουραδής Χ. Αθανάσιος Φυσικοθεραπευτής

Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:


Πρόγραμμα Αγώνων Περιόδου 2019-2020
Κ18-3ος-Ομιλος

<< Κ18-2ος-Ομιλος
Κ18-4ος-Ομιλος >>

Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.



1η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ 2 - ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥΚΑΤΩ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Σάββατο21/09/1909:30ΚΑΛΟΠΙΣΗΣ Α., ΠΑΠΑΗΛΙΑΣ Γ., ΧΑΤΖΙΔΗΣ Κ.4-0
ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ - ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣΒΥΡΩΝΑ ΕΡΓΑΝΗ (Δ. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ) Σάββατο21/09/1910:00ΒΑΚΟΛΑΣ Μ., ΠΛΕΞΙΔΑ Π., ΠΑΠΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Ε.1-0
ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ - ΔΙΑΝΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Σάββατο21/09/1910:00ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ Χ., ΠΑΠΟΥΤΣΗ Μ., ΑΘΑΝΑΣΑΚΗΣ Δ.0-2
ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ.ΑΝΑΡΓ. 2 - ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Σάββατο21/09/1913:00ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΡΑΣ Γ., ΓΚΕΤΣΟΣ Ι., ΤΖΙΒΡΑΣ Γ.2-0
ΠΑΠΑΓΟΣ - ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣΠΑΠΑΓΟΥ Σάββατο21/09/1915:00ΜΠΑΛΟΓΙΑΝΝΗΣ Μ., ΝΑΟΥΜ Δ., ΣΠΥΡΕΛΗΣ Α.0-5
ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ - ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣΓΟΥΔΗ Σάββατο21/09/1919:00ΤΖΙΚΑΣ Ε., ΓΙΑΝΝΙΩΤΗ Μ., ΜΑΝΤΖΙΑΡΗΣ Ν.2-2
Ρεπό: ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ

2η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ 200/00/0000:000-3 α.α.
ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣ - ΑΘΗΝΑΪΚΟΣΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΥ (AFC ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ)Σάββατο28/09/1909:30ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ-ΤΣΙΓΓΕΛΗΣ Α., ΚΑΣΙΔΗΣ Γ., ΓΙΑΝΝΙΩΤΗ Μ.5-1
ΔΙΑΝΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ - ΠΑΠΑΓΟΣΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Σάββατο28/09/1910:00ΣΠΥΡΕΛΗΣ Α., ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ Η., ΚΟΥΛΗΣ Δ.2-0
ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ - ΗΛΥΣΙΑΚΟΣΤΑΥΡΟΥ Β΄ (Χ.ΠΑΥΛΙΔΗΣ) Σάββατο28/09/1912:30ΓΚΟΥΝΤΑΣ Κ., ΚΑΤΣΙΝΕΛΗΣ Σ., ΦΡΑΓΚΟΠΟΥΛΟΣ Ι.1-3
ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ - ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ.ΑΝΑΡΓ. 2ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ (ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ)Σάββατο28/09/1914:00ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ Η., ΣΙΝΤΟΣ Δ., ΠΑΠΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Ε.1-1
ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ - ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄Κυριακή29/09/1919:00ΒΑΡΒΙΤΣΙΩΤΗΣ Α., ΠΑΠΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Ε., ΠΡΙΝΤΖΙΟΣ Α.5-0
Ρεπό: ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ

3η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ - ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ00/00/0000:003-0 α.α.
ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ - ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Σάββατο05/10/1910:00ΜΙΚΕΛΟΠΟΥΛΟΣ Η., ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΥ Γ., ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ Η.0-4
ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ.ΑΝΑΡΓ. 2 - ΔΙΑΝΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Σάββατο05/10/1910:30ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Ε., ΔΑΡΣΑΚΛΗΣ Η., ΜΑΤΣΑΓΚΑΣ Ε.1-0
ΠΑΠΑΓΟΣ - ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣΠΑΠΑΓΟΥ Σάββατο05/10/1913:00ΤΖΑΝΗΣ Θ., ΠΑΠΑΗΛΙΑΣ Γ., ΣΥΝΕΦΙΑΣ Ν.0-3 α.α.
ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ - ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Κυριακή06/10/1910:00ΒΟΓΙΑΤΖΟΓΛΟΥ Σ., ΚΟΥΛΗΣ Δ., ΓΙΑΝΝΙΩΤΗ Μ.2-1
ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ - ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣΒΥΡΩΝΑ ΕΡΓΑΝΗ (Δ. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ) Κυριακή06/10/1918:30ΚΟΥΛΗΣ Δ., ΛΩΝΗ Ε., ΓΙΑΝΝΙΩΤΗ Μ.1-4
Ρεπό: ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ 2

4η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ - ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ00/00/0000:000-3 α.α.
ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ - ΠΑΠΑΓΟΣΤΑΥΡΟΥ Β΄ (Χ.ΠΑΥΛΙΔΗΣ) Σάββατο12/10/1911:15ΤΡΑΝΤΑΣ Ι., ΓΚΟΥΝΤΑΣ Κ., ΝΑΟΥΜ Δ.6-0
ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ - ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ (ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ)Σάββατο12/10/1914:00ΒΑΡΒΙΤΣΙΩΤΗΣ Α., ΠΑΠΑΗΛΙΑΣ Γ., ΠΛΕΞΙΔΑ Π.3-1
ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ 2 - ΗΛΥΣΙΑΚΟΣΚΑΤΩ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Σάββατο12/10/1917:00ΣΙΝΤΟΣ Δ., ΚΑΡΤΑΛΙΑΣ Π., ΤΖΑΝΗΣ Θ.0-4
ΔΙΑΝΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ - ΑΘΗΝΑΪΚΟΣΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Κυριακή13/10/1910:00ΚΛΟΥΚΙΩΤΗΣ Ε., ΒΑΡΒΙΤΣΙΩΤΗΣ Α., ΝΑΣΗΣ Σ.3-3
ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ - ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ.ΑΝΑΡΓ. 2ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄Κυριακή13/10/1919:00ΦΡΑΓΚΙΟΥΔΑΚΗΣ Θ., ΧΑΤΖΗΔΑΚΗΣ Φ., ΔΕΜΕΡΤΖΙΔΗΣ Π.3-2
Ρεπό: ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣ

5η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ 200/00/0000:000-3 α.α.
ΠΑΠΑΓΟΣ - ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ00/00/0000:003-0 α.α.
ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ.ΑΝΑΡΓ. 2 - ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Σάββατο19/10/1917:45ΣΕΡΜΕΤΗΣ Ε., ΜΕΝΤΖΕΛΟΠΟΥΛΟΣ Φ., ΘΩΜΑΣ Π.0-2
ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣ - ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΥ (AFC ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ)Κυριακή20/10/1909:15ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Π., ΚΡΑΣΩΝΗΣ Ν., ΓΙΑΝΝΙΩΤΗ Μ.1-2
ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ - ΔΙΑΝΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Κυριακή20/10/1910:00ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ Χ., ΑΘΑΝΑΣΑΚΗΣ Δ., ΠΑΠΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Ε.2-1
ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ - ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣΒΥΡΩΝΑ ΕΡΓΑΝΗ (Δ. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ) Κυριακή20/10/1918:00ΒΑΡΒΙΤΣΙΩΤΗΣ Α., ΜΑΝΤΖΙΑΡΗΣ Ν., ΓΙΑΝΝΙΩΤΗ Μ.4-0
Ρεπό: ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ

6η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ - ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ00/00/0000:003-0 α.α.
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ - ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ.ΑΝΑΡΓ. 200/00/0000:000-3 α.α.
ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ 2 - ΠΑΠΑΓΟΣΚΑΤΩ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Σάββατο26/10/1910:00ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Π., ΜΑΝΤΖΙΑΡΗΣ Ν., ΚΑΡΝΗΣ Γ.2-0
ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ - ΑΘΗΝΑΪΚΟΣΤΑΥΡΟΥ Β΄ (Χ.ΠΑΥΛΙΔΗΣ) Σάββατο26/10/1911:30ΝΑΣΗΣ Σ., ΣΤΕΦΑΝΟΠΟΥΛΟΥ Ε., ΣΠΥΡΕΛΗΣ Α.1-0
ΔΙΑΝΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ - ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Κυριακή27/10/1910:00ΜΑΜΟΥΝΗΣ Φ., ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ Η., ΣΥΝΕΦΙΑΣ Ν.1-0
ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ - ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄Κυριακή27/10/1917:30ΑΘΑΝΑΣΑΚΗΣ Δ., ΚΑΡΤΑΛΙΑΣ Π., ΣΠΥΡΕΛΗΣ Α.2-1
Ρεπό: ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ

7η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ - ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ00/00/0000:003-0 α.α.
ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣ - ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΥ (AFC ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ)Σάββατο02/11/1909:30ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ-ΤΣΙΓΓΕΛΗΣ Α., ΓΙΑΝΝΙΩΤΗ Μ., ΒΟΓΙΑΤΖΟΓΛΟΥ Σ.0-0
ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ.ΑΝΑΡΓ. 2 - ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ 2ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Σάββατο02/11/1916:30ΧΑΤΖΙΔΗΣ Κ., ΣΕΡΜΕΤΗΣ Ε., ΜΟΣΧΟΣ Α.0-4
ΠΑΠΑΓΟΣ - ΗΛΥΣΙΑΚΟΣΓΟΥΔΗ Σάββατο02/11/1917:00ΣΠΥΡΕΛΗΣ Α., ΓΙΑΝΝΙΩΤΗ Μ., ΠΑΠΟΥΤΣΗ Μ.0-4
ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ - ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Σάββατο02/11/1917:30ΤΖΑΝΗΣ Θ., ΠΑΠΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Ε., ΦΩΤΑΚΟΣ Κ.6-0
ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ - ΔΙΑΝΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ (ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ)Κυριακή03/11/1911:00ΚΕΛΕΚΙΔΗΣ Π., ΚΩΣΤΑΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΔΑΡΣΑΚΛΗΣ Η.3-0
Ρεπό: ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ

8η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ - ΠΑΠΑΓΟΣ00/00/0000:000-3 α.α.
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ - ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ00/00/0000:000-3 α.α.
ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ - ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣΤΑΥΡΟΥ Β΄ (Χ.ΠΑΥΛΙΔΗΣ) Σάββατο09/11/1911:15ΝΑΣΗΣ Σ., ΣΥΝΕΦΙΑΣ Ν., ΠΑΠΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Ε.1-0
ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ - ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ.ΑΝΑΡΓ. 2ΓΟΥΔΗ Σάββατο09/11/1918:00ΦΡΑΓΚΙΟΥΔΑΚΗΣ Θ., ΠΑΠΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Ε., ΣΕΡΕΒΕΤΑΣ Σ.2-1
ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ 2 - ΑΘΗΝΑΪΚΟΣΚΑΤΩ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Κυριακή10/11/1909:30ΒΟΓΙΑΤΖΟΓΛΟΥ Σ., ΙΑΚΩΒΑΚΗΣ Θ., ΤΖΙΒΡΑΣ Γ.2-1
ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ - ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄Κυριακή10/11/1915:00ΜΠΟΝΤΖΟΣ Χ., ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΥ Γ., ΑΘΑΝΑΣΑΚΗΣ Δ.5-1
Ρεπό: ΔΙΑΝΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ

9η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΔΙΑΝΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ - ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ00/00/0000:00
ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ - ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ00/00/0000:00
ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ.ΑΝΑΡΓ. 2 - ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ00/00/0000:00
ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ - ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ00/00/0000:00
ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ 200/00/0000:00
ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣ - ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ00/00/0000:00
Ρεπό: ΠΑΠΑΓΟΣ

10η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ - ΔΙΑΝΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ00/00/0000:00
ΠΑΠΑΓΟΣ - ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ.ΑΝΑΡΓ. 200/00/0000:00
ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ - ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ00/00/0000:00
ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ - ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ00/00/0000:00
ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ 2 - ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣ00/00/0000:00
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ - ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ00/00/0000:00
Ρεπό: ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ

11η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ - ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ00/00/0000:00
ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ - ΠΑΠΑΓΟΣ00/00/0000:00
ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ - ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ00/00/0000:00
ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣ - ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ00/00/0000:00
ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ 200/00/0000:00
ΔΙΑΝΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ - ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ00/00/0000:00
Ρεπό: ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ.ΑΝΑΡΓ. 2

12η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ.ΑΝΑΡΓ. 2 - ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ00/00/0000:00
ΠΑΠΑΓΟΣ - ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ00/00/0000:00
ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ - ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣ00/00/0000:00
ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ - ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ00/00/0000:00
ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ 2 - ΔΙΑΝΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ00/00/0000:00
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ - ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ00/00/0000:00
Ρεπό: ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ

13η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ - ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ.ΑΝΑΡΓ. 200/00/0000:00
ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣ - ΠΑΠΑΓΟΣ00/00/0000:00
ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ - ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ00/00/0000:00
ΔΙΑΝΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ - ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ00/00/0000:00
ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ 200/00/0000:00
ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ - ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ00/00/0000:00
Ρεπό: ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ