facebook
Δημήτρης Φαραντούρης LUTCF, GAMA Gold
Ευρωκλινικη
Καθαριστήρια Finostyl
The Ranch
Κουτσουραδής Χ. Αθανάσιος Φυσικοθεραπευτής

Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:


Πρόγραμμα Αγώνων Περιόδου 2019-2020
Κ18-5ος-Ομιλος

<< Κ18-4ος-Ομιλος
Κ18-6ος-Ομιλος >>

Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.



1η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ - ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΠΑΡΑΔΕΙΣΟΥ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥΣάββατο28/09/1910:00ΜΑΡΑΝΟΣ Θ., ΒΑΜΒΑΚΑΣ Μ., ΤΣΑΤΣΟΥΛΗΣ Μ.0-2
ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ - ΠΕΥΚΗΝΕΑΣ ΕΡΥΘΡΑΙΑΣ Σάββατο28/09/1910:30ΜΑΡΚΑΝΤΩΝΑΤΟΣ Σ., ΜΙΚΕΛΟΠΟΥΛΟΣ Η., ΜΠΑΛΟΓΙΑΝΝΗΣ Μ.4-1
ΜΕΛΙΣΣΙΑ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛ. 1ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Σάββατο28/09/1919:30ΠΑΠΑΠΑΥΛΟΥ Δ., ΤΣΑΤΣΟΥΛΗΣ Μ., ΧΑΤΖΙΔΗΣ Κ.1-0
ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ ΕΡΑΣ. - ΧΟΛΑΡΓΟΣ ΚΑΤΩ ΑΧΑΡΝΩΝ Κυριακή29/09/1910:00ΚΑΤΕΛΑΝΑΚΗΣ Δ., ΓΚΕΤΣΟΣ Ι., ΤΖΙΒΡΑΣ Γ.1-2
ΑΕ ΚΗΦΙΣΙΑΣ - ΔΑΦΝΗ ΑΘΗΝΩΝΕΛΠΙΔΟΦΟΡΟΥΚυριακή29/09/1919:00ΠΡΟΔΡΟΜΙΑΔΗΣ Α., ΤΣΑΤΣΟΥΛΗΣ Μ., ΧΑΤΖΙΔΗΣ Κ.5-0
Ρεπό: ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ

2η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΕΥΚΗ - ΑΕ ΚΗΦΙΣΙΑΣΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Σάββατο05/10/1910:00ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Π., ΜΑΡΚΑΝΤΩΝΑΤΟΣ Σ., ΛΟΥΚΟΥΜΗΣ Σ.1-4
ΧΟΛΑΡΓΟΣ - ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣΧΟΛΑΡΓΟΥ Α΄ Σάββατο05/10/1916:00ΒΑΡΒΙΤΣΙΩΤΗΣ Α., ΜΑΝΤΖΙΑΡΗΣ Ν., ΤΖΕΛΟΣ Ν.3-2
ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ ΕΡΑΣ.ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ Σάββατο05/10/1917:30ΜΠΑΛΟΓΙΑΝΝΗΣ Μ., ΚΡΑΣΩΝΗΣ Ν., ΜΙΚΕΛΟΠΟΥΛΟΣ Η.0-0
ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛ. 1 - ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣΚΑΤΩ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Κυριακή06/10/1912:15ΚΛΟΥΚΙΩΤΗΣ Ε., ΚΡΑΣΩΝΗΣ Ν., ΜΑΝΤΖΙΑΡΗΣ Ν.1-2
ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ - ΜΕΛΙΣΣΙΑΚΑΤΩ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Κυριακή06/10/1919:30ΠΡΙΝΤΖΙΟΣ Α., ΚΑΣΙΔΗΣ Γ., ΜΑΝΤΖΙΑΡΗΣ Ν.1-3
Ρεπό: ΔΑΦΝΗ ΑΘΗΝΩΝ

3η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ - ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝΠΑΡΑΔΕΙΣΟΥ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥΣάββατο12/10/1909:00ΠΑΠΑΠΑΥΛΟΥ Δ., ΜΑΤΣΟΥΚΑΣ Κ., ΜΙΚΕΛΟΠΟΥΛΟΣ Η.2-1
ΑΕ ΚΗΦΙΣΙΑΣ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛ. 1ΕΛΠΙΔΟΦΟΡΟΥΣάββατο12/10/1910:00ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Π., ΚΡΑΣΩΝΗΣ Ν., ΜΠΑΛΟΓΙΑΝΝΗΣ Μ.1-4
ΔΑΦΝΗ ΑΘΗΝΩΝ - ΠΕΥΚΗΡΟΥΦ Σάββατο12/10/1918:15ΤΖΙΩΤΗΣ Μ., ΜΠΑΛΟΓΙΑΝΝΗΣ Μ., ΦΩΤΑΚΟΣ Κ.1-1
ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ - ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΝΕΑΣ ΕΡΥΘΡΑΙΑΣ Κυριακή13/10/1918:00ΣΠΥΡΕΛΗΣ Α., ΜΑΝΤΖΙΑΡΗΣ Ν., ΠΑΠΑΗΛΙΑΣ Γ.5-2
ΜΕΛΙΣΣΙΑ - ΧΟΛΑΡΓΟΣ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Κυριακή13/10/1919:30ΜΠΑΛΟΓΙΑΝΝΗΣ Μ., ΜΕΝΤΖΕΛΟΠΟΥΛΟΣ Φ., ΤΖΙΒΡΑΣ Γ.0-1
Ρεπό: ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ ΕΡΑΣ.

4η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ - ΑΕ ΚΗΦΙΣΙΑΣΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ (ΠΛΑΣΤΙΚΟ Β)Σάββατο19/10/1909:45ΜΑΡΑΝΟΣ Θ., ΠΑΠΑΠΑΥΛΟΥ Δ., ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ-ΤΣΙΓΓΕΛΗΣ Α.2-2
ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛ. 1 - ΔΑΦΝΗ ΑΘΗΝΩΝΚΑΤΩ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Σάββατο19/10/1913:00ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Ε., ΙΣΣΑ Α., ΠΑΠΑΗΛΙΑΣ Γ.4-0
ΧΟΛΑΡΓΟΣ - ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣΧΟΛΑΡΓΟΥ Α΄ Σάββατο19/10/1914:00ΜΙΚΕΛΟΠΟΥΛΟΣ Η., ΣΙΝΤΟΣ Δ., ΓΚΕΤΣΟΣ Ι.1-2
ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ ΕΡΑΣ. - ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣΚΑΤΩ ΑΧΑΡΝΩΝ Σάββατο19/10/1918:30ΜΠΙΜΠΑΚΗΣ Α., ΚΑΡΝΗΣ Γ., ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Χ.2-1
ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ - ΜΕΛΙΣΣΙΑΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ Κυριακή20/10/1918:45ΜΙΚΕΛΟΠΟΥΛΟΣ Η., ΚΡΑΣΩΝΗΣ Ν., ΠΑΠΑΗΛΙΑΣ Γ.2-0
Ρεπό: ΠΕΥΚΗ

5η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ - ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝΝΕΑΣ ΕΡΥΘΡΑΙΑΣ Σάββατο02/11/1912:30ΒΑΜΒΑΚΑΣ Μ., ΜΑΣΤΡΟΔΗΜΑΣ Μ., ΜΕΝΤΖΕΛΟΠΟΥΛΟΣ Φ.0-3 α.α.
ΑΕ ΚΗΦΙΣΙΑΣ - ΧΟΛΑΡΓΟΣ ΕΛΠΙΔΟΦΟΡΟΥΚυριακή03/11/1917:30ΚΟΠΑΛΑΣ Κ., ΚΡΑΣΩΝΗΣ Ν., ΚΑΡΝΗΣ Γ.5-1
ΔΑΦΝΗ ΑΘΗΝΩΝ - ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΡΟΥΦ Κυριακή03/11/1918:00ΝΑΟΥΜ Δ., ΜΑΣΤΡΟΔΗΜΑΣ Μ., ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Κ.1-1
ΜΕΛΙΣΣΙΑ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ ΕΡΑΣ.ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Κυριακή03/11/1919:30ΒΑΜΒΑΚΑΣ Μ., ΜΠΑΛΟΓΙΑΝΝΗΣ Μ., ΜΙΚΕΛΟΠΟΥΛΟΣ Η.1-2
ΠΕΥΚΗ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛ. 1ΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Κυριακή03/11/1920:00ΜΠΟΝΤΖΟΣ Χ., ΜΑΤΣΑΓΚΑΣ Ε., ΣΕΡΜΕΤΗΣ Ε.2-0
Ρεπό: ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ

6η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ - ΜΕΛΙΣΣΙΑΠΑΡΑΔΕΙΣΟΥ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥΣάββατο09/11/1909:00ΠΑΠΑΠΑΥΛΟΥ Δ., ΒΟΓΙΑΤΖΟΓΛΟΥ Σ., ΒΑΜΒΑΚΑΣ Μ.1-1
ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ - ΑΕ ΚΗΦΙΣΙΑΣΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ Σάββατο09/11/1912:30ΜΑΣΤΡΟΔΗΜΑΣ Μ., ΚΑΡΝΗΣ Γ., ΣΙΝΤΟΣ Δ.0-2
ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ - ΠΕΥΚΗΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ (ΠΛΑΣΤΙΚΟ Β)Σάββατο09/11/1914:30ΤΣΑΤΣΟΥΛΗΣ Μ., ΚΡΑΣΩΝΗΣ Ν., ΛΟΥΚΟΥΜΗΣ Σ.2-4
ΧΟΛΑΡΓΟΣ - ΔΑΦΝΗ ΑΘΗΝΩΝΡΟΥΦ Σάββατο09/11/1918:00ΣΤΕΦΑΝΟΠΟΥΛΟΥ Ε., ΜΑΜΟΥΝΗΣ Φ., ΦΡΑΓΚΟΠΟΥΛΟΣ Ι.2-0
ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ ΕΡΑΣ. - ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣΚΑΤΩ ΑΧΑΡΝΩΝ Κυριακή10/11/1919:30ΚΟΠΑΛΑΣ Κ., ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Κ., ΜΠΟΝΤΖΟΣ Χ.0-3
Ρεπό: ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛ. 1

7η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛ. 1 - ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ00/00/0000:00
ΠΕΥΚΗ - ΧΟΛΑΡΓΟΣ 00/00/0000:00
ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ - ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ00/00/0000:00
ΑΕ ΚΗΦΙΣΙΑΣ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ ΕΡΑΣ.00/00/0000:00
ΔΑΦΝΗ ΑΘΗΝΩΝ - ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ00/00/0000:00
Ρεπό: ΜΕΛΙΣΣΙΑ

8η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΧΟΛΑΡΓΟΣ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛ. 100/00/0000:00
ΜΕΛΙΣΣΙΑ - ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ00/00/0000:00
ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ - ΑΕ ΚΗΦΙΣΙΑΣ00/00/0000:00
ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ ΕΡΑΣ. - ΔΑΦΝΗ ΑΘΗΝΩΝ00/00/0000:00
ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ - ΠΕΥΚΗ00/00/0000:00
Ρεπό: ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ

9η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ - ΧΟΛΑΡΓΟΣ 00/00/0000:00
ΑΕ ΚΗΦΙΣΙΑΣ - ΜΕΛΙΣΣΙΑ00/00/0000:00
ΔΑΦΝΗ ΑΘΗΝΩΝ - ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ00/00/0000:00
ΠΕΥΚΗ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ ΕΡΑΣ.00/00/0000:00
ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛ. 1 - ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ00/00/0000:00
Ρεπό: ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ

10η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ - ΑΕ ΚΗΦΙΣΙΑΣ00/00/0000:00
ΜΕΛΙΣΣΙΑ - ΔΑΦΝΗ ΑΘΗΝΩΝ00/00/0000:00
ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ - ΠΕΥΚΗ00/00/0000:00
ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ ΕΡΑΣ. - ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛ. 100/00/0000:00
ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ - ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ00/00/0000:00
Ρεπό: ΧΟΛΑΡΓΟΣ

11η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΧΟΛΑΡΓΟΣ - ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ00/00/0000:00
ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ ΕΡΑΣ.00/00/0000:00
ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛ. 1 - ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ00/00/0000:00
ΠΕΥΚΗ - ΜΕΛΙΣΣΙΑ00/00/0000:00
ΔΑΦΝΗ ΑΘΗΝΩΝ - ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ00/00/0000:00
Ρεπό: ΑΕ ΚΗΦΙΣΙΑΣ