facebook
Ευρωκλινικη
Δημήτρης Φαραντούρης LUTCF, GAMA Gold
The Ranch
Κουτσουραδής Χ. Αθανάσιος Φυσικοθεραπευτής
Καθαριστήρια Finostyl

Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:


Πρόγραμμα Αγώνων Περιόδου 2019-2020
Κ18-6ος-Ομιλος

<< Κ18-5ος-Ομιλος

Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.



1η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΚΟΛΩΝΟΣ - ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Σάββατο21/09/1911:00ΤΡΑΝΤΑΣ Ι., ΦΩΤΑΚΟΣ Κ., ΣΥΝΕΦΙΑΣ Ν.0-3 α.α.
ΑΘΗΝΑΪΔΑ - ΓΚΥΖΙΑΚΟΣΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Σάββατο21/09/1918:45ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Π., ΤΣΙΛΙΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΑΝΤΩΝΙΟΥ Δ.0-2
ΑΛΣΟΥΠΟΛΗ - ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Κυριακή22/09/1913:30ΚΟΝΤΟΠΑΝΟΣ Δ., ΜΑΣΤΡΟΔΗΜΑΣ Μ., ΜΟΣΧΟΣ Α.0-2
ΚΟΡΩΝΙΔΑ - ΠΑΤΗΣΙΑΓΑΛΑΤΣΙΟΥ Κυριακή22/09/1918:30ΓΚΟΥΝΤΑΣ Κ., ΜΑΝΤΖΙΑΡΗΣ Ν., ΤΖΙΒΡΑΣ Γ.6-2
ΚΡΟΝΟΣ ΑΘΗΝΩΝ - ΝΕΑ ΙΩΝΙΑΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή22/09/1918:45ΤΖΙΩΤΗΣ Μ., ΜΠΑΚΟΓΙΑΝΝΗΣ Γ., ΣΙΝΤΟΣ Δ.1-2
ΑΕ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ - ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Κυριακή22/09/1919:00ΜΙΚΕΛΟΠΟΥΛΟΣ Η., ΛΟΥΚΟΥΜΗΣ Σ., ΚΡΑΣΩΝΗΣ Ν.2-3
Ρεπό: ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ

2η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ - ΚΡΟΝΟΣ ΑΘΗΝΩΝΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Σάββατο28/09/1909:30ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Π., ΚΑΡΑΣΤΕΡΓΙΟΣ Α., ΙΣΣΑ Α.1-0
ΓΚΥΖΙΑΚΟΣ - ΚΟΛΩΝΟΣΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Σάββατο28/09/1911:00ΠΡΙΝΤΖΙΟΣ Α., ΜΠΑΚΟΓΙΑΝΝΗΣ Γ., ΚΡΑΣΩΝΗΣ Ν.5-1
ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ - ΑΛΣΟΥΠΟΛΗΓΑΛΑΤΣΙΟΥ Σάββατο28/09/1918:30ΝΙΚΟΛΑΚΟΣ Π., ΚΑΡΑΣΤΕΡΓΙΟΣ Α., ΚΑΡΝΗΣ Γ.0-2
ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ - ΚΟΡΩΝΙΔΑ ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Σάββατο28/09/1918:45ΜΑΚΡΥΓΙΑΝΝΗΣ Β., ΓΚΙΚΑΣ Φ., ΣΙΝΤΟΣ Δ.0-0
ΠΑΤΗΣΙΑ - ΑΘΗΝΑΪΔΑΓΑΛΑΤΣΙΟΥ Κυριακή29/09/1918:30ΜΕΝΤΖΕΛΟΠΟΥΛΟΣ Φ., ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΥ Γ., ΑΝΤΩΝΙΟΥ Δ.6-2
ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ - ΑΕ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Κυριακή29/09/1919:00ΜΠΑΛΟΓΙΑΝΝΗΣ Μ., ΚΟΡΡΕΣ Ν., ΤΖΙΒΡΑΣ Γ.7-1
Ρεπό: ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ

3η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΚΡΟΝΟΣ ΑΘΗΝΩΝ - ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Σάββατο05/10/1911:00ΤΡΑΝΤΑΣ Ι., ΜΠΑΛΟΓΙΑΝΝΗΣ Μ., ΦΩΤΑΚΟΣ Κ.4-2
ΚΟΛΩΝΟΣ - ΠΑΤΗΣΙΑΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Σάββατο05/10/1911:00ΣΤΕΦΑΝΟΠΟΥΛΟΥ Ε., ΤΖΙΒΡΑΣ Γ., ΦΡΑΓΚΟΠΟΥΛΟΣ Ι.2-2
ΚΟΡΩΝΙΔΑ - ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟΓΑΛΑΤΣΙΟΥ Σάββατο05/10/1911:00ΜΑΡΑΝΟΣ Θ., ΣΙΝΤΟΣ Δ., ΓΙΑΝΝΙΩΤΗ Μ.0-4
ΑΛΣΟΥΠΟΛΗ - ΓΚΥΖΙΑΚΟΣΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Κυριακή06/10/1913:15ΒΑΜΒΑΚΑΣ Μ., ΤΖΙΒΡΑΣ Γ., ΓΚΙΚΑΣ Φ.1-0
ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ - ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Κυριακή06/10/1918:30ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ-ΤΣΙΓΓΕΛΗΣ Α., ΒΑΜΒΑΚΑΣ Μ., ΑΝΤΩΝΙΟΥ Δ.2-0
ΑΘΗΝΑΪΔΑ - ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή06/10/1918:30ΠΑΠΑΠΑΥΛΟΥ Δ., ΠΑΠΑΗΛΙΑΣ Γ., ΦΩΤΑΚΟΣ Κ.0-3
Ρεπό: ΑΕ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ

4η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΓΚΥΖΙΑΚΟΣ - ΚΡΟΝΟΣ ΑΘΗΝΩΝΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Σάββατο12/10/1910:45ΜΠΙΜΠΑΚΗΣ Α., ΣΙΝΤΟΣ Δ., ΔΑΡΣΑΚΛΗΣ Η.2-2
ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ - ΚΟΛΩΝΟΣΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Σάββατο12/10/1918:15ΜΑΡΑΝΟΣ Θ., ΚΟΥΛΗΣ Δ., ΤΣΑΤΣΟΥΛΗΣ Μ.7-0
ΠΑΤΗΣΙΑ - ΑΛΣΟΥΠΟΛΗΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Κυριακή13/10/1918:15ΙΣΣΑ Α., ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ-ΤΣΙΓΓΕΛΗΣ Α., ΛΟΥΚΟΥΜΗΣ Σ.1-4
ΑΕ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ - ΚΟΡΩΝΙΔΑ ΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Κυριακή13/10/1918:15ΜΙΚΕΛΟΠΟΥΛΟΣ Η., ΧΑΤΖΙΔΗΣ Κ., ΣΕΡΜΕΤΗΣ Ε.1-2
ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ - ΑΘΗΝΑΪΔΑΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή13/10/1918:15ΚΑΣΙΔΗΣ Γ., ΓΕΩΡΓΙΤΣΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΓΚΙΚΑΣ Φ.4-1
ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ - ΝΕΑ ΙΩΝΙΑΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Κυριακή13/10/1920:15ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ-ΤΣΙΓΓΕΛΗΣ Α., ΙΣΣΑ Α., ΛΟΥΚΟΥΜΗΣ Σ.0-3
Ρεπό: ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ

5η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΛΣΟΥΠΟΛΗ - ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Σάββατο19/10/1909:45ΚΟΠΑΛΑΣ Κ., ΔΑΡΣΑΚΛΗΣ Η., ΧΑΤΖΙΔΗΣ Κ.1-1
ΑΘΗΝΑΪΔΑ - ΑΕ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Σάββατο19/10/1911:00ΒΟΓΙΑΤΖΟΓΛΟΥ Σ., ΜΑΝΤΖΙΑΡΗΣ Ν., ΤΖΑΝΗΣ Θ.6-0
ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ - ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Σάββατο19/10/1918:15ΜΑΣΤΡΟΔΗΜΑΣ Μ., ΛΟΥΚΟΥΜΗΣ Σ., ΜΙΚΕΛΟΠΟΥΛΟΣ Η.2-1
ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ - ΓΚΥΖΙΑΚΟΣΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Σάββατο19/10/1918:15ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ-ΤΣΙΓΓΕΛΗΣ Α., ΣΤΕΡΓΙΩΤΗΣ Ι., ΚΡΑΣΩΝΗΣ Ν.6-0
ΚΡΟΝΟΣ ΑΘΗΝΩΝ - ΠΑΤΗΣΙΑΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Σάββατο19/10/1918:30ΜΑΜΟΥΝΗΣ Φ., ΚΑΜΠΙΩΤΗΣ Δ., ΜΠΑΚΟΓΙΑΝΝΗΣ Γ.3-2
ΚΟΛΩΝΟΣ - ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Κυριακή20/10/1919:00ΠΡΟΔΡΟΜΙΑΔΗΣ Α., ΣΕΡΕΒΕΤΑΣ Σ., ΛΟΥΚΟΥΜΗΣ Σ.0-6
Ρεπό: ΚΟΡΩΝΙΔΑ

6η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ - ΚΡΟΝΟΣ ΑΘΗΝΩΝΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Σάββατο26/10/1913:00ΤΖΑΝΗΣ Θ., ΚΡΑΣΩΝΗΣ Ν., ΜΠΑΚΟΓΙΑΝΝΗΣ Γ.4-0
ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ - ΑΛΣΟΥΠΟΛΗΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Κυριακή27/10/1912:00ΤΖΙΒΡΑΣ Γ., ΜΑΤΣΟΥΚΑΣ Κ., ΣΙΝΤΟΣ Δ.1-0
ΚΟΡΩΝΙΔΑ - ΑΘΗΝΑΪΔΑΓΑΛΑΤΣΙΟΥ Κυριακή27/10/1916:00ΓΚΕΤΣΟΣ Ι., ΓΙΑΝΝΙΩΤΗ Μ., ΒΟΓΙΑΤΖΟΓΛΟΥ Σ.1-0
ΓΚΥΖΙΑΚΟΣ - ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή27/10/1917:30ΚΟΠΑΛΑΣ Κ., ΝΑΤΣΙΟΣ Β., ΣΙΝΤΟΣ Δ.1-2
ΑΕ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ - ΚΟΛΩΝΟΣΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Κυριακή27/10/1917:30ΝΙΚΟΛΑΚΟΣ Π., ΚΑΤΕΛΑΝΑΚΗΣ Δ., ΜΠΑΛΟΓΙΑΝΝΗΣ Μ.3-0 α.α.
ΠΑΤΗΣΙΑ - ΝΕΑ ΙΩΝΙΑΓΑΛΑΤΣΙΟΥ Κυριακή27/10/1918:00ΒΟΓΙΑΤΖΟΓΛΟΥ Σ., ΓΚΙΚΑΣ Φ., ΓΚΕΤΣΟΣ Ι.0-5
Ρεπό: ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ

7η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΛΣΟΥΠΟΛΗ - ΑΕ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Σάββατο02/11/1917:15ΜΙΚΕΛΟΠΟΥΛΟΣ Η., ΚΑΡΝΗΣ Γ., ΚΡΑΣΩΝΗΣ Ν.2-2
ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ - ΠΑΤΗΣΙΑΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Σάββατο02/11/1918:15ΘΩΜΟΓΛΟΥ Γ., ΚΕΛΕΚΙΔΗΣ Π., ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Κ.6-0
ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ - ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Κυριακή03/11/1917:15ΣΤΕΦΑΝΟΠΟΥΛΟΥ Ε., ΣΤΡΙΚΟΣ Ι., ΓΚΙΚΑΣ Φ.1-1
ΚΡΟΝΟΣ ΑΘΗΝΩΝ - ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή03/11/1917:15ΠΑΠΑΠΑΥΛΟΥ Δ., ΜΑΤΣΟΥΚΑΣ Κ., ΤΣΙΛΙΓΙΑΝΝΗΣ Α.1-1
ΚΟΛΩΝΟΣ - ΚΟΡΩΝΙΔΑ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Κυριακή03/11/1917:300-3 α.α.
ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ - ΓΚΥΖΙΑΚΟΣΓΑΛΑΤΣΙΟΥ Κυριακή03/11/1917:45ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ Η., ΠΑΠΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Ε., ΛΟΥΚΟΥΜΗΣ Σ.1-1
Ρεπό: ΑΘΗΝΑΪΔΑ

8η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΘΗΝΑΪΔΑ - ΚΟΛΩΝΟΣ00/00/0000:003-0 α.α.
ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ - ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Σάββατο09/11/1910:00ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ-ΤΣΙΓΓΕΛΗΣ Α., ΠΡΙΝΤΖΙΟΣ Α., ΣΠΥΡΕΛΗΣ Α.3-0
ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ - ΝΕΑ ΙΩΝΙΑΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Σάββατο09/11/1917:15ΚΩΣΤΑΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΛΟΥΚΟΥΜΗΣ Σ., ΣΙΝΤΟΣ Δ.1-0
ΠΑΤΗΣΙΑ - ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙΓΑΛΑΤΣΙΟΥ Σάββατο09/11/1918:00ΤΖΙΒΡΑΣ Γ., ΦΩΤΑΚΟΣ Κ., ΑΝΤΩΝΙΟΥ Δ.0-3
ΚΟΡΩΝΙΔΑ - ΑΛΣΟΥΠΟΛΗΓΑΛΑΤΣΙΟΥ Κυριακή10/11/1917:15ΠΑΛΑΣΚΑΣ Α., ΠΑΠΑΗΛΙΑΣ Γ., ΓΙΑΝΝΙΩΤΗ Μ.3-2
ΑΕ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ - ΚΡΟΝΟΣ ΑΘΗΝΩΝΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Κυριακή10/11/1919:15ΚΑΤΕΛΑΝΑΚΗΣ Δ., ΚΑΣΙΔΗΣ Γ., ΛΟΥΚΟΥΜΗΣ Σ.2-0
Ρεπό: ΓΚΥΖΙΑΚΟΣ

9η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΓΚΥΖΙΑΚΟΣ - ΠΑΤΗΣΙΑ00/00/0000:00
ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ - ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ00/00/0000:00
ΑΛΣΟΥΠΟΛΗ - ΑΘΗΝΑΪΔΑ00/00/0000:00
ΚΡΟΝΟΣ ΑΘΗΝΩΝ - ΚΟΡΩΝΙΔΑ 00/00/0000:00
ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ - ΑΕ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ00/00/0000:00
ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ - ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ00/00/0000:00
Ρεπό: ΚΟΛΩΝΟΣ

10η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ - ΓΚΥΖΙΑΚΟΣ00/00/0000:00
ΚΟΛΩΝΟΣ - ΑΛΣΟΥΠΟΛΗ00/00/0000:00
ΑΘΗΝΑΪΔΑ - ΚΡΟΝΟΣ ΑΘΗΝΩΝ00/00/0000:00
ΚΟΡΩΝΙΔΑ - ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ00/00/0000:00
ΑΕ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ - ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ00/00/0000:00
ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ - ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ00/00/0000:00
Ρεπό: ΠΑΤΗΣΙΑ

11η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΑΤΗΣΙΑ - ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ00/00/0000:00
ΚΡΟΝΟΣ ΑΘΗΝΩΝ - ΚΟΛΩΝΟΣ00/00/0000:00
ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ - ΑΘΗΝΑΪΔΑ00/00/0000:00
ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ - ΚΟΡΩΝΙΔΑ 00/00/0000:00
ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ - ΑΕ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ00/00/0000:00
ΓΚΥΖΙΑΚΟΣ - ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ00/00/0000:00
Ρεπό: ΑΛΣΟΥΠΟΛΗ

12η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΛΣΟΥΠΟΛΗ - ΚΡΟΝΟΣ ΑΘΗΝΩΝ00/00/0000:00
ΚΟΛΩΝΟΣ - ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ00/00/0000:00
ΑΘΗΝΑΪΔΑ - ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ00/00/0000:00
ΚΟΡΩΝΙΔΑ - ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ00/00/0000:00
ΑΕ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ - ΓΚΥΖΙΑΚΟΣ00/00/0000:00
ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ - ΠΑΤΗΣΙΑ00/00/0000:00
Ρεπό: ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ

13η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ - ΑΛΣΟΥΠΟΛΗ00/00/0000:00
ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ - ΚΟΛΩΝΟΣ00/00/0000:00
ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ - ΑΘΗΝΑΪΔΑ00/00/0000:00
ΓΚΥΖΙΑΚΟΣ - ΚΟΡΩΝΙΔΑ 00/00/0000:00
ΠΑΤΗΣΙΑ - ΑΕ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ00/00/0000:00
ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ - ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ00/00/0000:00
Ρεπό: ΚΡΟΝΟΣ ΑΘΗΝΩΝ