facebook
Ευρωκλινικη
Δημήτρης Φαραντούρης LUTCF, GAMA Gold
Κουτσουραδής Χ. Αθανάσιος Φυσικοθεραπευτής
Καθαριστήρια Finostyl
The Ranch

Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:


Πρόγραμμα Αγώνων Περιόδου 2019-2020
Κ16-2ος-Ομιλος

<< Κ16-1ος-Ομιλος
Κ16-3ος-Ομιλος >>

Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.



1η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝ - ΙΑΣΩΝ ΙΛΙΟΥ Σάββατο21/09/1910:30ΓΑΛΑΡΙΩΤΗΣ Μ.2-1
ΑΟ ΑΙΓΑΛΕΩ - ΑΓ. ΕΛΕΟΥΣΑΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ.Σάββατο21/09/1910:30ΑΝΔΡΕΟΥ Ν.3-2
ΧΑΪΔΑΡΙ - ΑΟ.Ν.Φ.ΑΤΤΑΛΟΣΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ)Σάββατο21/09/1911:30ΝΑΤΣΙΟΣ Β.2-1
ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ - ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Σάββατο21/09/1919:30ΒΟΓΙΑΤΖΟΓΛΟΥ Σ.1-2
ΚΑΜΑΤΕΡΟ - ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥΚΑΜΑΤΕΡΟΥ Κυριακή22/09/1911:00ΚΟΣΚΙΝΑΣ Ι.4-0
ΚΟΛΩΝΟΣ - ΑΟ ΙΛΙΟΥΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Κυριακή22/09/1918:45ΚΟΣΚΙΝΑΣ Ι.0-9
ΡΟΥΦ - ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣΡΟΥΦ Κυριακή22/09/1918:45ΑΘΑΝΑΣΑΚΗΣ Δ.1-2


2η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΓ. ΕΛΕΟΥΣΑ - ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝΑΙΓΑΛΕΩ (ΟΡΥΖΟΜΥΛΩΝ) Σάββατο28/09/1909:30ΝΑΤΣΙΟΣ Β.2-2
ΧΑΪΔΑΡΙ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ)Σάββατο28/09/1910:00ΔΕΟΝΑΣ Γ.1-0
ΙΑΣΩΝ - ΑΟ ΑΙΓΑΛΕΩΙΛΙΟΥ Σάββατο28/09/1910:30ΓΕΝΝΑΙΟΣ Ν.5-0
ΑΟ.Ν.Φ.ΑΤΤΑΛΟΣ - ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ)Σάββατο28/09/1911:45ΝΙΚΟΛΑΚΟΣ Π.6-0
ΑΟ ΙΛΙΟΥ - ΚΑΜΑΤΕΡΟΙΛΙΟΥ Σάββατο28/09/1912:15ΓΕΝΝΑΙΟΣ Ν.1-6
ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ - ΚΟΛΩΝΟΣΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ.Σάββατο28/09/1912:30ΠΑΛΑΣΚΑΣ Α.10-0
ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ - ΡΟΥΦΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Κυριακή29/09/1918:30ΣΤΡΙΚΟΣ Ι.2-2


3η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ - ΑΟ ΙΛΙΟΥΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ)Σάββατο05/10/1909:30ΝΑΤΣΙΟΣ Β.0-2
ΡΟΥΦ - ΑΓ. ΕΛΕΟΥΣΑΡΟΥΦ Σάββατο05/10/1911:15ΚΑΤΕΛΑΝΑΚΗΣ Δ.6-0
ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ - ΙΑΣΩΝ ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Σάββατο05/10/1912:30ΔΑΡΣΑΚΛΗΣ Η.0-6
ΚΑΜΑΤΕΡΟ - ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣΚΑΜΑΤΕΡΟΥ Κυριακή06/10/1911:00ΚΟΠΑΛΑΣ Κ.3-1
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝ - ΑΟ.Ν.Φ.ΑΤΤΑΛΟΣΙΛΙΟΥ Κυριακή06/10/1918:45ΣΕΡΕΒΕΤΑΣ Σ.0-3
ΚΟΛΩΝΟΣ - ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Κυριακή06/10/1918:45ΚΩΣΤΑΓΙΑΝΝΗΣ Α.1-9
ΑΟ ΑΙΓΑΛΕΩ - ΧΑΪΔΑΡΙΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ.Κυριακή06/10/1919:00ΜΙΚΕΛΟΠΟΥΛΟΣ Η.0-3


4η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ - ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ.Σάββατο12/10/1910:30ΚΑΤΕΛΑΝΑΚΗΣ Δ.6-2
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝ - ΑΟ ΑΙΓΑΛΕΩΙΛΙΟΥ Σάββατο12/10/1910:30ΚΩΣΤΑΓΙΑΝΝΗΣ Α.5-0
ΧΑΪΔΑΡΙ - ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ)Σάββατο12/10/1911:00ΚΑΜΠΙΩΤΗΣ Δ.7-0
ΙΑΣΩΝ - ΡΟΥΦΙΛΙΟΥ Σάββατο12/10/1911:45ΜΕΝΤΖΕΛΟΠΟΥΛΟΣ Φ.3-0
ΑΓ. ΕΛΕΟΥΣΑ - ΚΟΛΩΝΟΣΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ)Σάββατο12/10/1912:45ΜΑΚΡΥΓΙΑΝΝΗΣ Β.5-0
ΑΟ.Ν.Φ.ΑΤΤΑΛΟΣ - ΑΟ ΙΛΙΟΥΙΛΙΟΥ Κυριακή13/10/1913:30ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Π.6-2
ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ - ΚΑΜΑΤΕΡΟΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Κυριακή13/10/1918:15ΜΠΑΝΤΗΣ Α.2-1


5η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΡΟΥΦ - ΧΑΪΔΑΡΙΡΟΥΦ Σάββατο19/10/1910:00ΚΛΟΥΚΙΩΤΗΣ Ε.1-3
ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ - ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ)Σάββατο19/10/1911:30ΓΕΩΡΓΙΤΣΟΠΟΥΛΟΣ Δ.0-1
ΚΟΛΩΝΟΣ - ΙΑΣΩΝ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Σάββατο19/10/1918:45ΜΑΡΔΑΣ Β.0-10
ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Σάββατο19/10/1919:45ΜΕΝΤΖΕΛΟΠΟΥΛΟΣ Φ.0-2
ΑΟ ΙΛΙΟΥ - ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣΙΛΙΟΥ Σάββατο19/10/1920:00ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Κ.1-2
ΚΑΜΑΤΕΡΟ - ΑΓ. ΕΛΕΟΥΣΑΚΑΜΑΤΕΡΟΥ Κυριακή20/10/1911:00ΝΤΑΡΑΚΛΙΤΣΗΣ Σ.4-1
ΑΟ ΑΙΓΑΛΕΩ - ΑΟ.Ν.Φ.ΑΤΤΑΛΟΣΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ.Κυριακή20/10/1915:30ΝΑΟΥΜ Δ.0-5


6η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΓ. ΕΛΕΟΥΣΑ - ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥΑΙΓΑΛΕΩ (ΟΡΥΖΟΜΥΛΩΝ) Σάββατο26/10/1910:00ΝΑΤΣΙΟΣ Β.3-1
ΧΑΪΔΑΡΙ - ΚΟΛΩΝΟΣΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ)Σάββατο26/10/1910:00ΜΑΜΟΥΝΗΣ Φ.12-0
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝ - ΡΟΥΦΙΛΙΟΥ Σάββατο26/10/1910:30ΣΕΡΜΕΤΗΣ Ε.1-1
ΙΑΣΩΝ - ΚΑΜΑΤΕΡΟΙΛΙΟΥ Σάββατο26/10/1912:15ΣΕΡΜΕΤΗΣ Ε.5-1
ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ - ΑΟ ΙΛΙΟΥΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Κυριακή27/10/1916:00ΜΠΑΚΟΓΙΑΝΝΗΣ Γ.0-3
ΑΟ ΑΙΓΑΛΕΩ - ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ.Κυριακή27/10/1917:30ΜΑΡΔΑΣ Β.2-0
ΑΟ.Ν.Φ.ΑΤΤΑΛΟΣ - ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ.Τετάρτη13/11/1916:00ΓΑΛΑΡΙΩΤΗΣ Μ.


7η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΡΟΥΦ - ΑΟ ΑΙΓΑΛΕΩΡΟΥΦ Σάββατο02/11/1911:00ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ Η.2-0
ΚΟΛΩΝΟΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Σάββατο02/11/1911:00ΑΝΔΡΕΟΥ Ν.1-7
ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ - ΙΑΣΩΝ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ)Σάββατο02/11/1912:30ΣΤΕΦΑΝΟΠΟΥΛΟΥ Ε.1-3
ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ - ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ.Σάββατο02/11/1913:00ΓΚΕΤΣΟΣ Ι.4-1
ΑΟ ΙΛΙΟΥ - ΑΓ. ΕΛΕΟΥΣΑΙΛΙΟΥ Σάββατο02/11/1917:30ΜΕΝΤΖΕΛΟΠΟΥΛΟΣ Φ.3-2
ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ - ΑΟ.Ν.Φ.ΑΤΤΑΛΟΣΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Σάββατο02/11/1918:30ΜΟΣΧΟΣ Α.0-6
ΚΑΜΑΤΕΡΟ - ΧΑΪΔΑΡΙΚΑΜΑΤΕΡΟΥ Κυριακή03/11/1911:00ΚΑΦΡΙΤΣΑΣ Α.1-2


8η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΓ. ΕΛΕΟΥΣΑ - ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣΑΙΓΑΛΕΩ (ΟΡΥΖΟΜΥΛΩΝ) Σάββατο09/11/1909:30ΝΑΤΣΙΟΣ Β.1-5
ΧΑΪΔΑΡΙ - ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ)Σάββατο09/11/1910:00ΚΑΤΕΛΑΝΑΚΗΣ Δ.2-0
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝ - ΚΑΜΑΤΕΡΟΙΛΙΟΥ Σάββατο09/11/1910:30ΑΝΔΡΕΟΥ Ν.0-3
ΙΑΣΩΝ - ΑΟ ΙΛΙΟΥΙΛΙΟΥ Σάββατο09/11/1912:15ΚΟΥΚΟΠΟΥΛΟΣ Β.4-2
ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ - ΡΟΥΦΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Σάββατο09/11/1919:45ΚΑΡΝΗΣ Γ.0-5
ΑΟ ΑΙΓΑΛΕΩ - ΚΟΛΩΝΟΣΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ.Κυριακή10/11/1917:45ΓΚΟΥΝΤΑΣ Κ.6-0
ΑΟ.Ν.Φ.ΑΤΤΑΛΟΣ - ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Κυριακή10/11/1918:00ΒΡΑΝΑΣ Ι.6-1


9η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΡΟΥΦ - ΑΟ.Ν.Φ.ΑΤΤΑΛΟΣ00/00/0000:00
ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ - ΑΓ. ΕΛΕΟΥΣΑ00/00/0000:00
ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ - ΙΑΣΩΝ 00/00/0000:00
ΚΟΛΩΝΟΣ - ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ00/00/0000:00
ΚΑΜΑΤΕΡΟ - ΑΟ ΑΙΓΑΛΕΩ00/00/0000:00
ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝ00/00/0000:00
ΑΟ ΙΛΙΟΥ - ΧΑΪΔΑΡΙ00/00/0000:00


10η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΟ.Ν.Φ.ΑΤΤΑΛΟΣ - ΑΓ. ΕΛΕΟΥΣΑ00/00/0000:00
ΙΑΣΩΝ - ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ00/00/0000:00
ΡΟΥΦ - ΚΟΛΩΝΟΣ00/00/0000:00
ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ - ΚΑΜΑΤΕΡΟ00/00/0000:00
ΑΟ ΑΙΓΑΛΕΩ - ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ00/00/0000:00
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝ - ΑΟ ΙΛΙΟΥ00/00/0000:00
ΧΑΪΔΑΡΙ - ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ00/00/0000:00


11η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΚΟΛΩΝΟΣ - ΑΟ.Ν.Φ.ΑΤΤΑΛΟΣ00/00/0000:00
ΑΓ. ΕΛΕΟΥΣΑ - ΙΑΣΩΝ 00/00/0000:00
ΚΑΜΑΤΕΡΟ - ΡΟΥΦ00/00/0000:00
ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ - ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ00/00/0000:00
ΑΟ ΙΛΙΟΥ - ΑΟ ΑΙΓΑΛΕΩ00/00/0000:00
ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝ00/00/0000:00
ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ - ΧΑΪΔΑΡΙ00/00/0000:00


12η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΟ.Ν.Φ.ΑΤΤΑΛΟΣ - ΙΑΣΩΝ 00/00/0000:00
ΚΟΛΩΝΟΣ - ΚΑΜΑΤΕΡΟ00/00/0000:00
ΡΟΥΦ - ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ00/00/0000:00
ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ - ΑΟ ΙΛΙΟΥ00/00/0000:00
ΑΟ ΑΙΓΑΛΕΩ - ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ00/00/0000:00
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝ - ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ00/00/0000:00
ΧΑΪΔΑΡΙ - ΑΓ. ΕΛΕΟΥΣΑ00/00/0000:00


13η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ - ΚΟΛΩΝΟΣ00/00/0000:00
ΑΟ ΙΛΙΟΥ - ΡΟΥΦ00/00/0000:00
ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ - ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ00/00/0000:00
ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ - ΑΟ ΑΙΓΑΛΕΩ00/00/0000:00
ΑΓ. ΕΛΕΟΥΣΑ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝ00/00/0000:00
ΙΑΣΩΝ - ΧΑΪΔΑΡΙ00/00/0000:00
ΚΑΜΑΤΕΡΟ - ΑΟ.Ν.Φ.ΑΤΤΑΛΟΣ00/00/0000:00