facebook
Δημήτρης Φαραντούρης LUTCF, GAMA Gold
Ευρωκλινικη
Κουτσουραδής Χ. Αθανάσιος Φυσικοθεραπευτής
Καθαριστήρια Finostyl
The Ranch

Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:


Πρόγραμμα Αγώνων Περιόδου 2019-2020
Κ16-3ος-Ομιλος

<< Κ16-2ος-Ομιλος
Κ16-4ος-Ομιλος >>

Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.



1η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ ΕΡΑΣ.ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΥ (AFC ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ)Σάββατο21/09/1909:30ΚΑΣΙΔΗΣ Γ.1-2
ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛ 2ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ (ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ)Σάββατο21/09/1910:30ΤΖΑΝΗΣ Θ.1-1
ΧΑΛΑΝΔΡΙ 2 - ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ 2ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Σάββατο21/09/1911:00ΚΑΡΑΣΤΕΡΓΙΟΣ Α.2-0
ΘΥΕΛΛΑ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ 2 - ΑΕ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 2ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Σάββατο21/09/1911:30ΝΤΑΡΑΚΛΙΤΣΗΣ Σ.3-1
ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ - ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Σάββατο21/09/1912:00ΚΛΟΥΚΙΩΤΗΣ Ε.4-0
ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ - ΔΙΑΝΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣΒΥΡΩΝΑ ΕΡΓΑΝΗ (Δ. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ) Κυριακή22/09/1913:30ΤΖΑΝΗΣ Θ.3-4
ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ - ΧΟΛΑΡΓΟΣ 2ΓΟΥΔΗ Κυριακή22/09/1919:00ΜΠΑΛΟΓΙΑΝΝΗΣ Μ.1-2


2η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ 2 - ΧΟΛΑΡΓΟΣ 2ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Σάββατο28/09/1909:30ΚΑΤΕΛΑΝΑΚΗΣ Δ.2-1
ΧΑΛΑΝΔΡΙ 2 - ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Σάββατο28/09/1911:30ΠΑΠΑΒΑΣΙΛΕΙΟΥ Β.3-0
ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ ΕΡΑΣ. - ΘΥΕΛΛΑ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ 2ΚΑΤΩ ΑΧΑΡΝΩΝ Σάββατο28/09/1912:00ΔΑΡΣΑΚΛΗΣ Η.7-0
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛ 2 - ΑΘΗΝΑΪΚΟΣΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Σάββατο28/09/1913:30ΤΣΑΤΣΟΥΛΗΣ Μ.0-1
ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ - ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Σάββατο28/09/1918:45ΝΑΟΥΜ Δ.1-5
ΔΙΑΝΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ - ΗΛΥΣΙΑΚΟΣΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Σάββατο28/09/1919:00ΒΟΓΙΑΤΖΟΓΛΟΥ Σ.5-0
ΑΕ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 2 - ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣΕΛΠΙΔΟΦΟΡΟΥΣάββατο28/09/1920:30ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Κ.2-3


3η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ - ΑΕ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 2ΒΥΡΩΝΑ ΕΡΓΑΝΗ (Δ. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ) Σάββατο05/10/1909:30ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ Χ.1-0
ΘΥΕΛΛΑ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ 2 - ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Σάββατο05/10/1909:30ΠΑΛΑΣΚΑΣ Α.5-2
ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣ - ΧΑΛΑΝΔΡΙ 2ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΥ (AFC ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ)Σάββατο05/10/1909:30ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ-ΤΣΙΓΓΕΛΗΣ Α.7-1
ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ ΕΡΑΣ.ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ (ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ)Σάββατο05/10/1910:00ΒΑΡΒΙΤΣΙΩΤΗΣ Α.0-4
ΧΟΛΑΡΓΟΣ 2 - ΔΙΑΝΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣΧΟΛΑΡΓΟΥ Α΄ Σάββατο05/10/1914:00ΤΖΕΛΟΣ Ν.1-1
ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛ 2ΓΟΥΔΗ Σάββατο05/10/1918:00ΜΠΙΜΠΑΚΗΣ Α.1-0
ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ - ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ 2ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Κυριακή06/10/1912:00ΚΟΥΛΗΣ Δ.3-1


4η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ ΕΡΑΣ. - ΑΘΗΝΑΪΚΟΣΚΑΤΩ ΑΧΑΡΝΩΝ Σάββατο12/10/1912:00ΚΟΝΤΟΠΑΝΟΣ Δ.4-0
ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ - ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Σάββατο12/10/1918:45ΤΖΕΛΟΣ Ν.1-3
ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ 2 - ΔΙΑΝΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Κυριακή13/10/1916:00ΜΠΑΚΟΓΙΑΝΝΗΣ Γ.0-1
ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ - ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Κυριακή13/10/1916:00ΔΕΜΕΡΤΖΙΔΗΣ Π.0-2
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛ 2 - ΧΟΛΑΡΓΟΣ 2ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Κυριακή13/10/1917:30ΤΣΙΛΙΓΙΑΝΝΗΣ Α.3-0
ΑΕ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 2 - ΗΛΥΣΙΑΚΟΣΕΛΠΙΔΟΦΟΡΟΥΚυριακή13/10/1919:00ΜΟΥΣΤΟΓΙΑΝΝΗΣ Χ.4-2
ΧΑΛΑΝΔΡΙ 2 - ΘΥΕΛΛΑ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ 2ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Κυριακή13/10/1919:30ΤΣΙΛΙΓΙΑΝΝΗΣ Α.4-1


5η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣ - ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ 2ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΥ (AFC ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ)Σάββατο19/10/1909:30ΣΠΥΡΕΛΗΣ Α.4-0
ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ - ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙΒΥΡΩΝΑ ΕΡΓΑΝΗ (Δ. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ) Σάββατο19/10/1910:00ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ Η.2-2
ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ - ΧΑΛΑΝΔΡΙ 2ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ (ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ)Σάββατο19/10/1910:30ΚΕΛΕΚΙΔΗΣ Π.2-3
ΘΥΕΛΛΑ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ 2 - ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ)Σάββατο19/10/1913:30ΑΘΑΝΑΣΑΚΗΣ Δ.2-2
ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ ΕΡΑΣ.ΓΟΥΔΗ Σάββατο19/10/1917:00ΓΚΕΤΣΟΣ Ι.3-6
ΔΙΑΝΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛ 2ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Κυριακή20/10/1912:00ΚΑΟΥΚΗΣ Μ.2-0
ΧΟΛΑΡΓΟΣ 2 - ΑΕ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 2ΧΟΛΑΡΓΟΥ Α΄ Κυριακή20/10/1912:00ΜΑΤΣΟΥΚΑΣ Κ.1-2


6η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣ - ΘΥΕΛΛΑ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ 2ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΥ (AFC ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ)Σάββατο26/10/1909:30ΤΖΑΝΗΣ Θ.5-1
ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ ΕΡΑΣ. - ΧΟΛΑΡΓΟΣ 2ΚΑΤΩ ΑΧΑΡΝΩΝ Σάββατο26/10/1910:30ΚΟΝΤΟΠΑΝΟΣ Δ.6-0
ΧΑΛΑΝΔΡΙ 2 - ΑΘΗΝΑΪΚΟΣΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Σάββατο26/10/1916:00ΜΑΝΤΖΙΑΡΗΣ Ν.0-1
ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ - ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Σάββατο26/10/1918:30ΚΟΠΑΛΑΣ Κ.0-2
ΑΕ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 2 - ΔΙΑΝΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣΕΛΠΙΔΟΦΟΡΟΥΚυριακή27/10/1912:30ΜΑΝΤΖΙΑΡΗΣ Ν.3-0
ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ 2 - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛ 2ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Κυριακή27/10/1915:00ΚΑΣΙΔΗΣ Γ.4-2
ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ - ΗΛΥΣΙΑΚΟΣΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή27/10/1919:15ΝΑΤΣΙΟΣ Β.4-3


7η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΘΥΕΛΛΑ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ 2 - ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ 2ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Σάββατο02/11/1909:30ΙΣΣΑ Α.2-1
ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ - ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ (ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ)Σάββατο02/11/1909:30ΠΡΙΝΤΖΙΟΣ Α.1-3
ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ - ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣΒΥΡΩΝΑ ΕΡΓΑΝΗ (Δ. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ) Σάββατο02/11/1910:00ΝΑΣΗΣ Σ.1-0
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛ 2 - ΑΕ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 2ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Σάββατο02/11/1914:30ΤΣΙΛΙΓΙΑΝΝΗΣ Α.1-1
ΧΟΛΑΡΓΟΣ 2 - ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙΚΑΤΩ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Σάββατο02/11/1915:00ΘΩΜΟΓΛΟΥ Γ.1-1
ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ - ΧΑΛΑΝΔΡΙ 2ΓΟΥΔΗ Σάββατο02/11/1919:00ΤΣΑΤΣΟΥΛΗΣ Μ.1-0
ΔΙΑΝΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ ΕΡΑΣ.ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Κυριακή03/11/1912:00ΚΑΟΥΚΗΣ Μ.1-2


8η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ 2 - ΑΕ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 2ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄(ΑΛΚΥΩΝ)Σάββατο09/11/1916:30ΧΑΤΖΙΔΗΣ Κ.1-5
ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ - ΔΙΑΝΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Σάββατο09/11/1917:15ΜΑΡΑΘΩΝΙΤΗΣ Μ.1-2
ΧΑΛΑΝΔΡΙ 2 - ΧΟΛΑΡΓΟΣ 2ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Σάββατο09/11/1917:30ΜΑΣΤΡΟΔΗΜΑΣ Μ.5-0
ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ - ΗΛΥΣΙΑΚΟΣΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Σάββατο09/11/1917:45ΚΑΡΤΑΛΙΑΣ Π.1-2
ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣ - ΑΘΗΝΑΪΚΟΣΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΥ (AFC ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ)Κυριακή10/11/1909:15ΚΑΣΙΔΗΣ Γ.2-1
ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ ΕΡΑΣ. - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛ 2ΚΑΤΩ ΑΧΑΡΝΩΝ Κυριακή10/11/1910:00, ΚΩΣΤΑΓΙΑΝΝΗΣ Α.5-0
ΘΥΕΛΛΑ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ 2 - ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Κυριακή10/11/1920:00ΤΣΙΛΙΓΙΑΝΝΗΣ Α.3-3


9η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ - ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ 200/00/0000:00
ΑΕ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 2 - ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ ΕΡΑΣ.00/00/0000:00
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛ 2 - ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ00/00/0000:00
ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ - ΘΥΕΛΛΑ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ 200/00/0000:00
ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ - ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣ00/00/0000:00
ΧΟΛΑΡΓΟΣ 2 - ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ00/00/0000:00
ΔΙΑΝΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ - ΧΑΛΑΝΔΡΙ 200/00/0000:00


10η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ 2 - ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ ΕΡΑΣ.00/00/0000:00
ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ - ΑΕ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 200/00/0000:00
ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ - ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ00/00/0000:00
ΘΥΕΛΛΑ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ 2 - ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ00/00/0000:00
ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣ - ΧΟΛΑΡΓΟΣ 200/00/0000:00
ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ - ΔΙΑΝΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ00/00/0000:00
ΧΑΛΑΝΔΡΙ 2 - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛ 200/00/0000:00


11η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ - ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ 200/00/0000:00
ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ ΕΡΑΣ. - ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ00/00/0000:00
ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ - ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ00/00/0000:00
ΧΟΛΑΡΓΟΣ 2 - ΘΥΕΛΛΑ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ 200/00/0000:00
ΔΙΑΝΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ - ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣ00/00/0000:00
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛ 2 - ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ00/00/0000:00
ΑΕ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 2 - ΧΑΛΑΝΔΡΙ 200/00/0000:00


12η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ 2 - ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ00/00/0000:00
ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ - ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ00/00/0000:00
ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ - ΧΟΛΑΡΓΟΣ 200/00/0000:00
ΘΥΕΛΛΑ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ 2 - ΔΙΑΝΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ00/00/0000:00
ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛ 200/00/0000:00
ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ - ΑΕ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 200/00/0000:00
ΧΑΛΑΝΔΡΙ 2 - ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ ΕΡΑΣ.00/00/0000:00


13η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΧΟΛΑΡΓΟΣ 2 - ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ00/00/0000:00
ΔΙΑΝΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ - ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ00/00/0000:00
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛ 2 - ΘΥΕΛΛΑ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ 200/00/0000:00
ΑΕ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 2 - ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣ00/00/0000:00
ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ ΕΡΑΣ. - ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ00/00/0000:00
ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ - ΧΑΛΑΝΔΡΙ 200/00/0000:00
ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ - ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ 200/00/0000:00