facebook
Δημήτρης Φαραντούρης LUTCF, GAMA Gold
Ευρωκλινικη
Καθαριστήρια Finostyl
The Ranch
Κουτσουραδής Χ. Αθανάσιος Φυσικοθεραπευτής

Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:


Πρόγραμμα Αγώνων Περιόδου 2019-2020
Κ14-1ος-Ομιλος

Κ14-2ος-Ομιλος >>

Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.



1η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ - ΚΑΜΑΤΕΡΟ00/00/0000:000-3 α.α.
ΙΕΡΑΠΟΛΗ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝΑΙΓΑΛΕΩ (ΟΡΥΖΟΜΥΛΩΝ) Σάββατο05/10/1911:15ΝΤΑΡΑΚΛΙΤΣΗΣ Σ.0-8
ΑΣΤΕΡΑΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ - ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ.ΑΝΑΡΓ. 1ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ)Σάββατο05/10/1913:15ΣΤΡΙΚΟΣ Ι.0-6
ΖΕΦΥΡΟΣ 1 - ΧΑΪΔΑΡΙΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ.Σάββατο05/10/1916:30ΣΕΡΜΕΤΗΣ Ε.2-3
ΑΟ ΙΛΙΟΥ - ΑΕ ΙΛΙΟΥΙΛΙΟΥ Σάββατο05/10/1918:45ΜΑΡΔΑΣ Β.3-0
ΙΑΣΩΝ - ΑΓ. ΕΛΕΟΥΣΑΙΛΙΟΥ Σάββατο05/10/1920:00ΜΑΡΔΑΣ Β.5-0
Ρεπό: ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ

2η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ - ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ00/00/0000:003-0 α.α.
ΧΑΪΔΑΡΙ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ)Σάββατο12/10/1909:30ΚΑΜΠΙΩΤΗΣ Δ.4-1
ΚΑΜΑΤΕΡΟ - ΙΑΣΩΝ ΚΑΜΑΤΕΡΟΥ Σάββατο12/10/1910:00ΧΑΤΖΙΔΗΣ Κ.1-2
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝ - ΖΕΦΥΡΟΣ 1ΙΛΙΟΥ Σάββατο12/10/1915:30ΣΤΡΙΚΟΣ Ι.4-0
ΑΕ ΙΛΙΟΥ - ΙΕΡΑΠΟΛΗ ΙΛΙΟΥ Σάββατο12/10/1917:00ΜΟΣΧΟΣ Α.8-0
ΑΓ. ΕΛΕΟΥΣΑ - ΑΟ ΙΛΙΟΥΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ)Σάββατο12/10/1918:30ΚΩΣΤΑΓΙΑΝΝΗΣ Α.0-9
Ρεπό: ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ.ΑΝΑΡΓ. 1

3η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΙΕΡΑΠΟΛΗ - ΑΓ. ΕΛΕΟΥΣΑΑΙΓΑΛΕΩ (ΟΡΥΖΟΜΥΛΩΝ) Σάββατο19/10/1909:30ΑΡΓΥΡΙΑΔΗΣ Γ.4-4
ΖΕΦΥΡΟΣ 1 - ΑΕ ΙΛΙΟΥΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ.Σάββατο19/10/1910:30ΝΑΤΣΙΟΣ Β.2-1
ΙΑΣΩΝ - ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙΙΛΙΟΥ Σάββατο19/10/1910:30ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Χ.4-0
ΑΣΤΕΡΑΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ)Σάββατο19/10/1913:15ΜΑΤΣΟΥΚΑΣ Κ.1-8
ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ.ΑΝΑΡΓ. 1 - ΧΑΪΔΑΡΙΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Σάββατο19/10/1914:30ΘΩΜΑΣ Π.5-2
ΑΟ ΙΛΙΟΥ - ΚΑΜΑΤΕΡΟΙΛΙΟΥ Σάββατο19/10/1918:30ΔΑΡΣΑΚΛΗΣ Η.0-0
Ρεπό: ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ

4η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ - ΙΑΣΩΝ 00/00/0000:000-3 α.α.
ΚΑΜΑΤΕΡΟ - ΙΕΡΑΠΟΛΗ ΚΑΜΑΤΕΡΟΥ Σάββατο26/10/1910:00ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Χ.6-0
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝ - ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ.ΑΝΑΡΓ. 1ΙΛΙΟΥ Σάββατο26/10/1914:00ΚΑΡΝΗΣ Γ.0-3
ΑΕ ΙΛΙΟΥ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥΙΛΙΟΥ Σάββατο26/10/1915:30ΚΑΡΝΗΣ Γ.4-0
ΑΓ. ΕΛΕΟΥΣΑ - ΖΕΦΥΡΟΣ 1ΑΙΓΑΛΕΩ (ΟΡΥΖΟΜΥΛΩΝ) Κυριακή27/10/1910:00ΓΚΟΥΝΤΑΣ Κ.2-3
ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ - ΑΟ ΙΛΙΟΥΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Κυριακή27/10/1914:00ΧΑΤΖΙΔΗΣ Κ.1-2
Ρεπό: ΧΑΪΔΑΡΙ

5η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΟ ΙΛΙΟΥ - ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ00/00/0000:003-0 α.α.
ΑΣΤΕΡΑΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ - ΑΓ. ΕΛΕΟΥΣΑΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ)Σάββατο02/11/1911:00ΜΑΡΔΑΣ Β.1-0
ΙΕΡΑΠΟΛΗ - ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙΑΙΓΑΛΕΩ (ΟΡΥΖΟΜΥΛΩΝ) Σάββατο02/11/1911:30ΘΩΜΑΣ Π.0-5
ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ.ΑΝΑΡΓ. 1 - ΑΕ ΙΛΙΟΥΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Σάββατο02/11/1913:30ΛΟΥΚΟΥΜΗΣ Σ.6-0
ΖΕΦΥΡΟΣ 1 - ΚΑΜΑΤΕΡΟΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ.Σάββατο02/11/1914:45ΓΚΕΤΣΟΣ Ι.2-0
ΧΑΪΔΑΡΙ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ)Σάββατο02/11/1918:00ΒΑΜΒΑΚΑΣ Μ.3-1
Ρεπό: ΙΑΣΩΝ

6η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ - ΙΕΡΑΠΟΛΗ 00/00/0000:000-3 α.α.
ΚΑΜΑΤΕΡΟ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥΚΑΜΑΤΕΡΟΥ Σάββατο09/11/1910:00ΚΟΝΤΟΠΑΝΟΣ Δ.3-0 α.α.
ΙΑΣΩΝ - ΑΟ ΙΛΙΟΥΙΛΙΟΥ Σάββατο09/11/1914:00ΚΟΥΚΟΠΟΥΛΟΣ Β.3-0
ΑΕ ΙΛΙΟΥ - ΧΑΪΔΑΡΙΙΛΙΟΥ Σάββατο09/11/1917:30ΣΕΡΜΕΤΗΣ Ε.1-4
ΑΓ. ΕΛΕΟΥΣΑ - ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ.ΑΝΑΡΓ. 1ΑΙΓΑΛΕΩ (ΟΡΥΖΟΜΥΛΩΝ) Κυριακή10/11/1910:00ΝΑΤΣΙΟΣ Β.0-7
ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ - ΖΕΦΥΡΟΣ 1ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Κυριακή10/11/1911:30ΚΑΛΟΠΙΣΗΣ Α.0-2
Ρεπό: ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝ

7η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝ - ΑΕ ΙΛΙΟΥ00/00/0000:00
ΧΑΪΔΑΡΙ - ΑΓ. ΕΛΕΟΥΣΑ00/00/0000:00
ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ.ΑΝΑΡΓ. 1 - ΚΑΜΑΤΕΡΟ00/00/0000:00
ΙΕΡΑΠΟΛΗ - ΙΑΣΩΝ 00/00/0000:00
ΖΕΦΥΡΟΣ 1 - ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ00/00/0000:00
ΑΣΤΕΡΑΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ - ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ00/00/0000:00
Ρεπό: ΑΟ ΙΛΙΟΥ

8η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΓ. ΕΛΕΟΥΣΑ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝ00/00/0000:00
ΚΑΜΑΤΕΡΟ - ΧΑΪΔΑΡΙ00/00/0000:00
ΑΟ ΙΛΙΟΥ - ΙΕΡΑΠΟΛΗ 00/00/0000:00
ΙΑΣΩΝ - ΖΕΦΥΡΟΣ 100/00/0000:00
ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ00/00/0000:00
ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ - ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ.ΑΝΑΡΓ. 100/00/0000:00
Ρεπό: ΑΕ ΙΛΙΟΥ

9η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΕ ΙΛΙΟΥ - ΑΓ. ΕΛΕΟΥΣΑ00/00/0000:00
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝ - ΚΑΜΑΤΕΡΟ00/00/0000:00
ΖΕΦΥΡΟΣ 1 - ΑΟ ΙΛΙΟΥ00/00/0000:00
ΑΣΤΕΡΑΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ - ΙΑΣΩΝ 00/00/0000:00
ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ.ΑΝΑΡΓ. 1 - ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ00/00/0000:00
ΧΑΪΔΑΡΙ - ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ00/00/0000:00
Ρεπό: ΙΕΡΑΠΟΛΗ

10η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΚΑΜΑΤΕΡΟ - ΑΕ ΙΛΙΟΥ00/00/0000:00
ΙΕΡΑΠΟΛΗ - ΖΕΦΥΡΟΣ 100/00/0000:00
ΑΟ ΙΛΙΟΥ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ00/00/0000:00
ΙΑΣΩΝ - ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ.ΑΝΑΡΓ. 100/00/0000:00
ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ - ΧΑΪΔΑΡΙ00/00/0000:00
ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝ00/00/0000:00
Ρεπό: ΑΓ. ΕΛΕΟΥΣΑ

11η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΓ. ΕΛΕΟΥΣΑ - ΚΑΜΑΤΕΡΟ00/00/0000:00
ΑΣΤΕΡΑΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ - ΙΕΡΑΠΟΛΗ 00/00/0000:00
ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ.ΑΝΑΡΓ. 1 - ΑΟ ΙΛΙΟΥ00/00/0000:00
ΧΑΪΔΑΡΙ - ΙΑΣΩΝ 00/00/0000:00
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝ - ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ00/00/0000:00
ΑΕ ΙΛΙΟΥ - ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ00/00/0000:00
Ρεπό: ΖΕΦΥΡΟΣ 1

12η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΖΕΦΥΡΟΣ 1 - ΑΣΤΕΡΑΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ00/00/0000:00
ΙΕΡΑΠΟΛΗ - ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ.ΑΝΑΡΓ. 100/00/0000:00
ΑΟ ΙΛΙΟΥ - ΧΑΪΔΑΡΙ00/00/0000:00
ΙΑΣΩΝ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝ00/00/0000:00
ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ - ΑΕ ΙΛΙΟΥ00/00/0000:00
ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ - ΑΓ. ΕΛΕΟΥΣΑ00/00/0000:00
Ρεπό: ΚΑΜΑΤΕΡΟ

13η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ.ΑΝΑΡΓ. 1 - ΖΕΦΥΡΟΣ 100/00/0000:00
ΧΑΪΔΑΡΙ - ΙΕΡΑΠΟΛΗ 00/00/0000:00
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝ - ΑΟ ΙΛΙΟΥ00/00/0000:00
ΑΕ ΙΛΙΟΥ - ΙΑΣΩΝ 00/00/0000:00
ΑΓ. ΕΛΕΟΥΣΑ - ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ00/00/0000:00
ΚΑΜΑΤΕΡΟ - ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ00/00/0000:00
Ρεπό: ΑΣΤΕΡΑΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ