facebook
Ευρωκλινικη
Δημήτρης Φαραντούρης LUTCF, GAMA Gold
The Ranch
Καθαριστήρια Finostyl
Κουτσουραδής Χ. Αθανάσιος Φυσικοθεραπευτής

Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:


Πρόγραμμα Αγώνων Περιόδου 2019-2020
Κ14-4ος-Ομιλος

<< Κ14-3ος-Ομιλος
Κ14-5ος-Ομιλος >>

Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.



1η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ - ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗΝΕΑΣ ΕΡΥΘΡΑΙΑΣ Σάββατο05/10/1909:30ΚΡΑΣΩΝΗΣ Ν.3-1
ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ - ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Σάββατο05/10/1910:15ΜΑΤΣΟΥΚΑΣ Κ.3-5
ΠΑΤΗΣΙΑ - ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙΓΑΛΑΤΣΙΟΥ Σάββατο05/10/1919:30ΓΚΙΚΑΣ Φ.0-3
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΜΕΤ/ΣΗΣ - ΠΕΥΚΗ 1ΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Κυριακή06/10/1910:00ΛΟΥΚΟΥΜΗΣ Σ.1-4
ΑΕ ΚΗΦΙΣΙΑΣ - ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΕΛΠΙΔΟΦΟΡΟΥΚυριακή06/10/1911:15ΔΑΡΣΑΚΛΗΣ Η.1-9
ΚΟΡΩΝΙΔΑ - ΔΑΦΝΗ ΑΘΗΝΩΝΓΑΛΑΤΣΙΟΥ Κυριακή06/10/1919:30ΜΑΣΤΡΟΔΗΜΑΣ Μ.0-1
Ρεπό: ΑΛΣΟΥΠΟΛΗ

2η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ - ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Σάββατο12/10/1910:00ΛΟΥΚΟΥΜΗΣ Σ.3-0
ΔΑΦΝΗ ΑΘΗΝΩΝ - ΝΕΑ ΙΩΝΙΑΡΟΥΦ Σάββατο12/10/1910:30ΒΟΓΙΑΤΖΟΓΛΟΥ Σ.2-2
ΠΕΥΚΗ 1 - ΚΟΡΩΝΙΔΑ ΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Σάββατο12/10/1918:30ΜΠΟΝΤΖΟΣ Χ.1-2
ΑΛΣΟΥΠΟΛΗ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΜΕΤ/ΣΗΣΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Κυριακή13/10/1910:15ΙΑΚΩΒΑΚΗΣ Θ.2-1
ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ - ΑΕ ΚΗΦΙΣΙΑΣΕΛΠΙΔΟΦΟΡΟΥΚυριακή13/10/1914:00ΚΡΑΣΩΝΗΣ Ν.3-4
ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ - ΠΑΤΗΣΙΑΕΛΠΙΔΟΦΟΡΟΥΚυριακή13/10/1917:15ΚΡΑΣΩΝΗΣ Ν.5-0
Ρεπό: ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ

3η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ - ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙΝΕΑΣ ΕΡΥΘΡΑΙΑΣ Σάββατο19/10/1911:00ΑΝΔΡΟΥΤΣΟΠΟΥΛΟΣ Α.7-0
ΠΑΤΗΣΙΑ - ΔΑΦΝΗ ΑΘΗΝΩΝΓΑΛΑΤΣΙΟΥ Σάββατο19/10/1911:00ΛΟΥΚΟΥΜΗΣ Σ.0-6
ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ - ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Σάββατο19/10/1911:30ΔΑΡΣΑΚΛΗΣ Η.0-3
ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ - ΠΕΥΚΗ 1ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Σάββατο19/10/1912:45ΔΑΡΣΑΚΛΗΣ Η.4-2
ΑΕ ΚΗΦΙΣΙΑΣ - ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟΕΛΠΙΔΟΦΟΡΟΥΣάββατο19/10/1917:00ΜΟΣΧΟΣ Α.1-1
ΚΟΡΩΝΙΔΑ - ΑΛΣΟΥΠΟΛΗΓΑΛΑΤΣΙΟΥ Κυριακή20/10/1919:30ΠΑΠΑΠΑΥΛΟΥ Δ.2-0
Ρεπό: ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΜΕΤ/ΣΗΣ

4η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ - ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣΝΕΑΣ ΕΡΥΘΡΑΙΑΣ Σάββατο26/10/1911:00ΜΠΑΛΟΓΙΑΝΝΗΣ Μ.1-1
ΔΑΦΝΗ ΑΘΗΝΩΝ - ΑΕ ΚΗΦΙΣΙΑΣΡΟΥΦ Σάββατο26/10/1911:00ΣΥΝΕΦΙΑΣ Ν.1-1
ΑΛΣΟΥΠΟΛΗ - ΝΕΑ ΙΩΝΙΑΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Σάββατο26/10/1911:30ΜΠΑΚΟΓΙΑΝΝΗΣ Γ.0-3
ΠΕΥΚΗ 1 - ΠΑΤΗΣΙΑΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Σάββατο26/10/1913:00ΚΩΣΤΑΓΙΑΝΝΗΣ Α.5-0
ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ - ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗΓΑΛΑΤΣΙΟΥ Σάββατο26/10/1918:30ΓΑΛΑΡΙΩΤΗΣ Μ.0-4
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΜΕΤ/ΣΗΣ - ΚΟΡΩΝΙΔΑ ΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Κυριακή27/10/1911:00ΜΕΝΤΖΕΛΟΠΟΥΛΟΣ Φ.0-0
Ρεπό: ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ

5η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ - ΔΑΦΝΗ ΑΘΗΝΩΝΝΕΑΣ ΕΡΥΘΡΑΙΑΣ Σάββατο02/11/1910:30ΜΙΚΕΛΟΠΟΥΛΟΣ Η.0-3 α.α.
ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ - ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Σάββατο02/11/1912:00ΚΟΠΑΛΑΣ Κ.2-2
ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ - ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Σάββατο02/11/1912:15ΓΚΟΥΝΤΑΣ Κ.7-0
ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΜΕΤ/ΣΗΣΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Σάββατο02/11/1913:15ΚΑΡΝΗΣ Γ.4-0
ΑΕ ΚΗΦΙΣΙΑΣ - ΠΕΥΚΗ 1ΕΛΠΙΔΟΦΟΡΟΥΣάββατο02/11/1916:00ΚΑΡΑΣΤΕΡΓΙΟΣ Α.3-1
ΠΑΤΗΣΙΑ - ΑΛΣΟΥΠΟΛΗΓΑΛΑΤΣΙΟΥ Σάββατο02/11/1919:30ΚΛΟΥΚΙΩΤΗΣ Ε.0-6
Ρεπό: ΚΟΡΩΝΙΔΑ

6η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΕΥΚΗ 1 - ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Σάββατο09/11/1910:30ΧΑΤΖΙΔΗΣ Κ.0-2
ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ - ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Σάββατο09/11/1911:45ΧΑΤΖΙΔΗΣ Κ.2-1
ΔΑΦΝΗ ΑΘΗΝΩΝ - ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗΡΟΥΦ Σάββατο09/11/1912:00ΜΑΜΟΥΝΗΣ Φ.0-2
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΜΕΤ/ΣΗΣ - ΠΑΤΗΣΙΑΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Κυριακή10/11/1912:15ΣΕΡΕΒΕΤΑΣ Σ.1-1
ΑΛΣΟΥΠΟΛΗ - ΑΕ ΚΗΦΙΣΙΑΣΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Κυριακή10/11/1912:15ΓΚΑΙΤΑΤΖΗΣ Ι.1-1
ΚΟΡΩΝΙΔΑ - ΝΕΑ ΙΩΝΙΑΓΑΛΑΤΣΙΟΥ Κυριακή10/11/1913:30ΝΑΣΗΣ Σ.1-0
Ρεπό: ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ

7η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ - ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ00/00/0000:00
ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ - ΔΑΦΝΗ ΑΘΗΝΩΝ00/00/0000:00
ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ - ΠΕΥΚΗ 100/00/0000:00
ΠΑΤΗΣΙΑ - ΚΟΡΩΝΙΔΑ 00/00/0000:00
ΑΕ ΚΗΦΙΣΙΑΣ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΜΕΤ/ΣΗΣ00/00/0000:00
ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ - ΑΛΣΟΥΠΟΛΗ00/00/0000:00
Ρεπό: ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ

8η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΔΑΦΝΗ ΑΘΗΝΩΝ - ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ00/00/0000:00
ΠΕΥΚΗ 1 - ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ00/00/0000:00
ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ - ΠΑΤΗΣΙΑ00/00/0000:00
ΚΟΡΩΝΙΔΑ - ΑΕ ΚΗΦΙΣΙΑΣ00/00/0000:00
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΜΕΤ/ΣΗΣ - ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ00/00/0000:00
ΑΛΣΟΥΠΟΛΗ - ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ00/00/0000:00
Ρεπό: ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ

9η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ - ΔΑΦΝΗ ΑΘΗΝΩΝ00/00/0000:00
ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ - ΠΕΥΚΗ 100/00/0000:00
ΑΕ ΚΗΦΙΣΙΑΣ - ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ00/00/0000:00
ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ - ΚΟΡΩΝΙΔΑ 00/00/0000:00
ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΜΕΤ/ΣΗΣ00/00/0000:00
ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ - ΑΛΣΟΥΠΟΛΗ00/00/0000:00
Ρεπό: ΠΑΤΗΣΙΑ

10η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΕΥΚΗ 1 - ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ00/00/0000:00
ΠΑΤΗΣΙΑ - ΑΕ ΚΗΦΙΣΙΑΣ00/00/0000:00
ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ - ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ00/00/0000:00
ΚΟΡΩΝΙΔΑ - ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ00/00/0000:00
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΜΕΤ/ΣΗΣ - ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ00/00/0000:00
ΑΛΣΟΥΠΟΛΗ - ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ00/00/0000:00
Ρεπό: ΔΑΦΝΗ ΑΘΗΝΩΝ

11η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΔΑΦΝΗ ΑΘΗΝΩΝ - ΠΕΥΚΗ 100/00/0000:00
ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ - ΠΑΤΗΣΙΑ00/00/0000:00
ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ - ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ00/00/0000:00
ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ - ΚΟΡΩΝΙΔΑ 00/00/0000:00
ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΜΕΤ/ΣΗΣ00/00/0000:00
ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ - ΑΛΣΟΥΠΟΛΗ00/00/0000:00
Ρεπό: ΑΕ ΚΗΦΙΣΙΑΣ

12η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΕ ΚΗΦΙΣΙΑΣ - ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ00/00/0000:00
ΠΑΤΗΣΙΑ - ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ00/00/0000:00
ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ - ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ00/00/0000:00
ΚΟΡΩΝΙΔΑ - ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ00/00/0000:00
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΜΕΤ/ΣΗΣ - ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ00/00/0000:00
ΑΛΣΟΥΠΟΛΗ - ΔΑΦΝΗ ΑΘΗΝΩΝ00/00/0000:00
Ρεπό: ΠΕΥΚΗ 1

13η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ - ΑΕ ΚΗΦΙΣΙΑΣ00/00/0000:00
ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ - ΠΑΤΗΣΙΑ00/00/0000:00
ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ - ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ00/00/0000:00
ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ - ΚΟΡΩΝΙΔΑ 00/00/0000:00
ΔΑΦΝΗ ΑΘΗΝΩΝ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΜΕΤ/ΣΗΣ00/00/0000:00
ΠΕΥΚΗ 1 - ΑΛΣΟΥΠΟΛΗ00/00/0000:00
Ρεπό: ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ