facebook
Ευρωκλινικη
Δημήτρης Φαραντούρης LUTCF, GAMA Gold
Κουτσουραδής Χ. Αθανάσιος Φυσικοθεραπευτής
The Ranch
Καθαριστήρια Finostyl

Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:


Πρόγραμμα Αγώνων Περιόδου 2019-2020
Κ14-6ος-Ομιλος

<< Κ14-5ος-Ομιλος

Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.



1η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΤΕΡΨΙΘΕΑ - ΑΟ Ν ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣΤΕΡΨΙΘΕΑΣ Σάββατο05/10/1911:00ΦΡΑΓΚΙΟΥΔΑΚΗΣ Θ.2-1
ΣΟΥΡΜΕΝΑ - ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΕΛΛΗΝΙΚΟΥ Σάββατο05/10/1913:45ΠΛΕΞΙΔΑ Π.2-0
ΚΑΛΛΙΘΕΑ - ΑΟ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣΤΖΙΤΖΙΦΙΩΝ (ΠΑΡΑΛΙΑΣ)Σάββατο05/10/1914:00ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΥ Γ.0-6
ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ - ΡΟΥΦ 1ΤΑΥΡΟΥ Β΄ (Χ.ΠΑΥΛΙΔΗΣ) Σάββατο05/10/1914:00ΠΑΠΟΥΤΣΗ Μ.0-7
ΔΑΦΝΗ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ - ΑΟ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ)Σάββατο05/10/1919:00ΠΡΙΝΤΖΙΟΣ Α.2-0
ΤΡΑΧΩΝΕΣ - ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣΤΡΑΧΩΝΩΝ ΑΛΙΜΟΥ Α΄ Κυριακή06/10/1909:00ΛΩΝΗ Ε.5-0
ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ - ΚΟΨΑΧΕΙΛΑΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄Κυριακή06/10/1919:00ΜΠΕΝΟΣ Α.3-1


2η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ - ΤΕΡΨΙΘΕΑΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ)Σάββατο12/10/1910:30ΦΡΑΓΚΟΠΟΥΛΟΣ Ι.4-1
ΚΟΨΑΧΕΙΛΑ - ΔΑΦΝΗ Π. ΦΑΛΗΡΟΥΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ)Σάββατο12/10/1912:00ΔΕΟΝΑΣ Γ.1-0
ΑΟ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ - ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣΓΛΥΦΑΔΑΣ Σάββατο12/10/1912:30ΠΑΠΟΥΤΣΗ Μ.3-2
ΚΑΛΛΙΘΕΑ - ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣΤΖΙΤΖΙΦΙΩΝ (ΠΑΡΑΛΙΑΣ)Σάββατο12/10/1912:45ΘΩΜΑΣ Π.1-9
ΑΟ Ν ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ - ΤΡΑΧΩΝΕΣΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Α΄ (Γ.ΚΟΣΙΚΙΔΗΣ) Σάββατο12/10/1918:00ΠΑΠΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Ε.1-5
ΑΟ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ - ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄Σάββατο12/10/1918:15ΝΑΤΣΙΟΣ Β.6-1
ΡΟΥΦ 1 - ΣΟΥΡΜΕΝΑΡΟΥΦ Σάββατο12/10/1920:00ΦΩΤΑΚΟΣ Κ.0-3


3η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΤΡΑΧΩΝΕΣ - ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΤΡΑΧΩΝΩΝ ΑΛΙΜΟΥ Α΄ Σάββατο19/10/1911:00ΛΩΝΗ Ε.1-1
ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ - ΚΟΨΑΧΕΙΛΑΤΑΥΡΟΥ Β΄ (Χ.ΠΑΥΛΙΔΗΣ) Σάββατο19/10/1911:00ΤΣΙΛΙΓΙΑΝΝΗΣ Α.1-3
ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ - ΑΟ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Α΄ (Γ.ΚΟΣΙΚΙΔΗΣ) Σάββατο19/10/1912:00ΓΚΑΙΤΑΤΖΗΣ Ι.2-0
ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ - ΑΟ Ν ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Α΄ (Γ.ΚΟΣΙΚΙΔΗΣ) Σάββατο19/10/1918:00ΤΖΑΝΗΣ Θ.0-4
ΣΟΥΡΜΕΝΑ - ΑΟ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥΕΛΛΗΝΙΚΟΥ Σάββατο19/10/1918:30ΧΑΤΖΗΔΑΚΗΣ Φ.2-1
ΤΕΡΨΙΘΕΑ - ΡΟΥΦ 1ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ Σάββατο19/10/1919:00ΒΑΡΒΙΤΣΙΩΤΗΣ Α.0-2
ΔΑΦΝΗ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ - ΚΑΛΛΙΘΕΑΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ)Σάββατο19/10/1920:00ΤΖΕΛΟΣ Ν.8-0


4η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΚΟΨΑΧΕΙΛΑ - ΣΟΥΡΜΕΝΑΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ)Σάββατο26/10/1909:00ΚΕΛΕΚΙΔΗΣ Π.0-5
ΚΑΛΛΙΘΕΑ - ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥΤΑΥΡΟΥ Β΄ (Χ.ΠΑΥΛΙΔΗΣ) Σάββατο26/10/1909:30ΣΤΕΦΑΝΟΠΟΥΛΟΥ Ε.2-8
ΑΟ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ - ΑΟ Ν ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣΓΛΥΦΑΔΑΣ Σάββατο26/10/1910:30ΚΑΡΤΑΛΙΑΣ Π.1-3
ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ - ΔΑΦΝΗ Π. ΦΑΛΗΡΟΥΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄Σάββατο26/10/1911:00ΒΟΓΙΑΤΖΟΓΛΟΥ Σ.2-7
ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ - ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ)Σάββατο26/10/1912:00ΚΕΛΕΚΙΔΗΣ Π.4-1
ΡΟΥΦ 1 - ΤΡΑΧΩΝΕΣΡΟΥΦ Σάββατο26/10/1912:30ΓΙΑΝΝΙΩΤΗ Μ.1-2
ΑΟ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ - ΤΕΡΨΙΘΕΑΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄Σάββατο26/10/1918:15ΛΩΝΗ Ε.6-0


5η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΤΕΡΨΙΘΕΑ - ΚΟΨΑΧΕΙΛΑΤΕΡΨΙΘΕΑΣ Σάββατο02/11/1909:30ΛΩΝΗ Ε.1-2
ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ - ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣΤΑΥΡΟΥ Β΄ (Χ.ΠΑΥΛΙΔΗΣ) Σάββατο02/11/1911:00ΤΖΑΝΗΣ Σ.2-4
ΔΑΦΝΗ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ - ΑΟ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ)Σάββατο02/11/1911:30ΣΥΝΕΦΙΑΣ Ν.7-0
ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ - ΡΟΥΦ 1ΡΟΥΦ Σάββατο02/11/1917:30ΓΚΙΚΑΣ Φ.0-2
ΑΟ Ν ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ - ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Α΄ (Γ.ΚΟΣΙΚΙΔΗΣ) Σάββατο02/11/1918:00ΛΩΝΗ Ε.2-0
ΣΟΥΡΜΕΝΑ - ΚΑΛΛΙΘΕΑΕΛΛΗΝΙΚΟΥ Σάββατο02/11/1919:00ΠΛΕΞΙΔΑ Π.11-0
ΤΡΑΧΩΝΕΣ - ΑΟ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥΤΡΑΧΩΝΩΝ ΑΛΙΜΟΥ Α΄ Κυριακή03/11/1918:00ΚΛΟΥΚΙΩΤΗΣ Ε.2-0


6η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΚΟΨΑΧΕΙΛΑ - ΤΡΑΧΩΝΕΣΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ)Σάββατο09/11/1909:30ΠΡΟΔΡΟΜΙΑΔΗΣ Α.2-2
ΑΟ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ - ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄Σάββατο09/11/1911:15ΔΕΜΕΡΤΖΙΔΗΣ Π.3-0
ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ - ΣΟΥΡΜΕΝΑΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄Σάββατο09/11/1913:00ΚΟΠΑΛΑΣ Κ.4-1
ΑΟ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ - ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΓΛΥΦΑΔΑΣ Σάββατο09/11/1917:150-3 α.α.
ΡΟΥΦ 1 - ΑΟ Ν ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣΡΟΥΦ Σάββατο09/11/1920:00ΦΡΑΓΚΟΠΟΥΛΟΣ Ι.4-1
ΔΑΦΝΗ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ - ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ)Κυριακή10/11/1909:00ΧΑΤΖΙΔΗΣ Κ.7-0
ΚΑΛΛΙΘΕΑ - ΤΕΡΨΙΘΕΑΤΕΡΨΙΘΕΑΣ Κυριακή10/11/1914:300-3 α.α.


7η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ - ΑΟ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ00/00/0000:00
ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ - ΡΟΥΦ 100/00/0000:00
ΑΟ Ν ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ - ΑΟ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ00/00/0000:00
ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ - ΚΟΨΑΧΕΙΛΑ00/00/0000:00
ΣΟΥΡΜΕΝΑ - ΔΑΦΝΗ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ00/00/0000:00
ΤΕΡΨΙΘΕΑ - ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ00/00/0000:00
ΤΡΑΧΩΝΕΣ - ΚΑΛΛΙΘΕΑ00/00/0000:00


8η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΟ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ - ΡΟΥΦ 100/00/0000:00
ΑΟ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ - ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ00/00/0000:00
ΚΟΨΑΧΕΙΛΑ - ΑΟ Ν ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ00/00/0000:00
ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ - ΣΟΥΡΜΕΝΑ00/00/0000:00
ΔΑΦΝΗ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ - ΤΕΡΨΙΘΕΑ00/00/0000:00
ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ - ΤΡΑΧΩΝΕΣ00/00/0000:00
ΚΑΛΛΙΘΕΑ - ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ00/00/0000:00


9η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΣΟΥΡΜΕΝΑ - ΑΟ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ00/00/0000:00
ΡΟΥΦ 1 - ΑΟ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ00/00/0000:00
ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ - ΚΟΨΑΧΕΙΛΑ00/00/0000:00
ΤΕΡΨΙΘΕΑ - ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ00/00/0000:00
ΤΡΑΧΩΝΕΣ - ΔΑΦΝΗ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ00/00/0000:00
ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ - ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ00/00/0000:00
ΑΟ Ν ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ - ΚΑΛΛΙΘΕΑ00/00/0000:00


10η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΟ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ - ΑΟ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ00/00/0000:00
ΚΟΨΑΧΕΙΛΑ - ΡΟΥΦ 100/00/0000:00
ΣΟΥΡΜΕΝΑ - ΤΕΡΨΙΘΕΑ00/00/0000:00
ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ - ΤΡΑΧΩΝΕΣ00/00/0000:00
ΔΑΦΝΗ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ - ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ00/00/0000:00
ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ - ΑΟ Ν ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ00/00/0000:00
ΚΑΛΛΙΘΕΑ - ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ00/00/0000:00


11η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΤΕΡΨΙΘΕΑ - ΑΟ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ00/00/0000:00
ΑΟ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ - ΚΟΨΑΧΕΙΛΑ00/00/0000:00
ΤΡΑΧΩΝΕΣ - ΣΟΥΡΜΕΝΑ00/00/0000:00
ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ - ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ00/00/0000:00
ΑΟ Ν ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ - ΔΑΦΝΗ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ00/00/0000:00
ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ - ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ00/00/0000:00
ΡΟΥΦ 1 - ΚΑΛΛΙΘΕΑ00/00/0000:00


12η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΟ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ - ΚΟΨΑΧΕΙΛΑ00/00/0000:00
ΤΕΡΨΙΘΕΑ - ΤΡΑΧΩΝΕΣ00/00/0000:00
ΣΟΥΡΜΕΝΑ - ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ00/00/0000:00
ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ - ΑΟ Ν ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ00/00/0000:00
ΔΑΦΝΗ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ - ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ00/00/0000:00
ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ - ΡΟΥΦ 100/00/0000:00
ΚΑΛΛΙΘΕΑ - ΑΟ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ00/00/0000:00


13η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ - ΤΕΡΨΙΘΕΑ00/00/0000:00
ΑΟ Ν ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ - ΣΟΥΡΜΕΝΑ00/00/0000:00
ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ - ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ00/00/0000:00
ΡΟΥΦ 1 - ΔΑΦΝΗ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ00/00/0000:00
ΑΟ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ - ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ00/00/0000:00
ΚΟΨΑΧΕΙΛΑ - ΚΑΛΛΙΘΕΑ00/00/0000:00
ΤΡΑΧΩΝΕΣ - ΑΟ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ00/00/0000:00