facebook
Ευρωκλινικη
Δημήτρης Φαραντούρης LUTCF, GAMA Gold
Κουτσουραδής Χ. Αθανάσιος Φυσικοθεραπευτής
The Ranch
Καθαριστήρια Finostyl

Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:


Πρόγραμμα Αγώνων Περιόδου 2019-2020
Κ12-1ος Όμιλος

Κ12-2ος Όμιλος >>

Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.



1η Φάση

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΓ. ΙΕΡΟΘΕΟΣ - ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ)Σάββατο19/10/1909:30ΙΣΣΑ Α.1-0
ΚΟΛΩΝΟΣ - ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Σάββατο19/10/1911:00ΜΠΙΜΠΑΚΗΣ Α.0-5
ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥΗΦΑΙΣΤΟΥ Σάββατο19/10/1920:30ΑΝΤΩΝΙΟΥ Δ.0-0
ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ 1 - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Κυριακή20/10/1916:30ΝΙΚΟΛΑΚΟΣ Π.1-2


2η Φάση

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ - ΑΓ. ΙΕΡΟΘΕΟΣΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄(ΑΛΚΥΩΝ)Σάββατο02/11/1911:30ΑΝΤΩΝΙΟΥ Δ.4-1
ΑΜΙΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Σάββατο02/11/1912:45ΙΣΣΑ Α.0-4
ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΚΟΛΩΝΟΣΗΦΑΙΣΤΟΥ Σάββατο02/11/1913:00ΜΑΤΣΑΓΚΑΣ Ε.5-0
ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ 1ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Κυριακή03/11/1919:00ΚΟΣΜΑΔΑΚΗΣ Σ.3-9


3η Φάση

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΚΟΛΩΝΟΣ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ00/00/0000:00
ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ00/00/0000:00
ΑΓ. ΙΕΡΟΘΕΟΣ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ00/00/0000:00
ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ 1 - ΑΜΙΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ00/00/0000:00


4η Φάση

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΜΙΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΑΓ. ΙΕΡΟΘΕΟΣ00/00/0000:00
ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ - ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ 100/00/0000:00
ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΚΟΛΩΝΟΣ00/00/0000:00
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ - ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ00/00/0000:00


5η Φάση

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ00/00/0000:00
ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ00/00/0000:00
ΑΓ. ΙΕΡΟΘΕΟΣ - ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ00/00/0000:00
ΚΟΛΩΝΟΣ - ΑΜΙΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ00/00/0000:00


6η Φάση

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΜΙΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ00/00/0000:00
ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ - ΚΟΛΩΝΟΣ00/00/0000:00
ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ 1 - ΑΓ. ΙΕΡΟΘΕΟΣ00/00/0000:00
ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ00/00/0000:00


7η Φάση

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ00/00/0000:00
ΚΟΛΩΝΟΣ - ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ 100/00/0000:00
ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ00/00/0000:00
ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΑΜΙΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ00/00/0000:00


8η Φάση

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΓ. ΙΕΡΟΘΕΟΣ - ΚΟΛΩΝΟΣ00/00/0000:00
ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ 1 - ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ00/00/0000:00
ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ - ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ00/00/0000:00
ΑΜΙΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ00/00/0000:00


9η Φάση

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΑΜΙΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ00/00/0000:00
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ - ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ00/00/0000:00
ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ 100/00/0000:00
ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΑΓ. ΙΕΡΟΘΕΟΣ00/00/0000:00