facebook
Ευρωκλινικη
Δημήτρης Φαραντούρης LUTCF, GAMA Gold
Κουτσουραδής Χ. Αθανάσιος Φυσικοθεραπευτής
The Ranch
Καθαριστήρια Finostyl

Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:


Πρόγραμμα Αγώνων Περιόδου 2019-2020
Κ12-2ος Όμιλος

<< Κ12-1ος Όμιλος
Κ12-3ος Όμιλος >>

Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.



1η Φάση

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΡΟΥΦ 2 - ΙΕΡΑΠΟΛΗ ΡΟΥΦ Σάββατο19/10/1912:00ΚΛΟΥΚΙΩΤΗΣ Ε.4-0
ΑΓ. ΕΛΕΟΥΣΑ - ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ.ΑΝΑΡΓ. 2ΑΙΓΑΛΕΩ (ΟΡΥΖΟΜΥΛΩΝ) Σάββατο19/10/1913:00ΜΠΟΝΤΖΟΣ Χ.2-5
ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ 2 - ΧΑΪΔΑΡΙΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Σάββατο19/10/1918:30ΓΕΩΡΓΙΤΣΟΠΟΥΛΟΣ Δ.1-4
ΑΕ ΖΕΦΥΡΟΣ - ΟΡΦΕΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ.Κυριακή20/10/1914:00ΝΑΟΥΜ Δ.2-0


2η Φάση

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ.ΑΝΑΡΓ. 2 - ΑΕ ΖΕΦΥΡΟΣΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Σάββατο02/11/1912:00ΛΟΥΚΟΥΜΗΣ Σ.2-0
ΙΕΡΑΠΟΛΗ - ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ 2ΑΙΓΑΛΕΩ (ΟΡΥΖΟΜΥΛΩΝ) Σάββατο02/11/1913:00ΘΩΜΑΣ Π.3-2
ΟΡΦΕΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ - ΡΟΥΦ 2ΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ.Σάββατο02/11/1916:30ΓΚΕΤΣΟΣ Ι.0-6
ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ - ΑΓ. ΕΛΕΟΥΣΑΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ)Κυριακή03/11/1919:30ΦΡΑΓΚΟΠΟΥΛΟΣ Ι.3-4


3η Φάση

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ 2 - ΟΡΦΕΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ00/00/0000:00
ΧΑΪΔΑΡΙ - ΙΕΡΑΠΟΛΗ 00/00/0000:00
ΡΟΥΦ 2 - ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ.ΑΝΑΡΓ. 200/00/0000:00
ΑΕ ΖΕΦΥΡΟΣ - ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ00/00/0000:00


4η Φάση

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ - ΡΟΥΦ 200/00/0000:00
ΑΓ. ΕΛΕΟΥΣΑ - ΑΕ ΖΕΦΥΡΟΣ00/00/0000:00
ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ.ΑΝΑΡΓ. 2 - ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ 200/00/0000:00
ΟΡΦΕΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ - ΧΑΪΔΑΡΙ00/00/0000:00


5η Φάση

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΙΕΡΑΠΟΛΗ - ΟΡΦΕΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ00/00/0000:00
ΧΑΪΔΑΡΙ - ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ.ΑΝΑΡΓ. 200/00/0000:00
ΡΟΥΦ 2 - ΑΓ. ΕΛΕΟΥΣΑ00/00/0000:00
ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ 2 - ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ00/00/0000:00


6η Φάση

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ - ΧΑΪΔΑΡΙ00/00/0000:00
ΑΓ. ΕΛΕΟΥΣΑ - ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ 200/00/0000:00
ΑΕ ΖΕΦΥΡΟΣ - ΡΟΥΦ 200/00/0000:00
ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ.ΑΝΑΡΓ. 2 - ΙΕΡΑΠΟΛΗ 00/00/0000:00


7η Φάση

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΟΡΦΕΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ - ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ.ΑΝΑΡΓ. 200/00/0000:00
ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ 2 - ΑΕ ΖΕΦΥΡΟΣ00/00/0000:00
ΧΑΪΔΑΡΙ - ΑΓ. ΕΛΕΟΥΣΑ00/00/0000:00
ΙΕΡΑΠΟΛΗ - ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ00/00/0000:00


8η Φάση

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΡΟΥΦ 2 - ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ 200/00/0000:00
ΑΕ ΖΕΦΥΡΟΣ - ΧΑΪΔΑΡΙ00/00/0000:00
ΑΓ. ΕΛΕΟΥΣΑ - ΙΕΡΑΠΟΛΗ 00/00/0000:00
ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ - ΟΡΦΕΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ00/00/0000:00


9η Φάση

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ.ΑΝΑΡΓ. 2 - ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ00/00/0000:00
ΟΡΦΕΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ - ΑΓ. ΕΛΕΟΥΣΑ00/00/0000:00
ΙΕΡΑΠΟΛΗ - ΑΕ ΖΕΦΥΡΟΣ00/00/0000:00
ΧΑΪΔΑΡΙ - ΡΟΥΦ 200/00/0000:00