facebook
Ευρωκλινικη
Δημήτρης Φαραντούρης LUTCF, GAMA Gold
The Ranch
Καθαριστήρια Finostyl
Κουτσουραδής Χ. Αθανάσιος Φυσικοθεραπευτής

Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:


Πρόγραμμα Αγώνων Περιόδου 2019-2020
Κ12-3ος Όμιλος

<< Κ12-2ος Όμιλος
Κ12-4ος Όμιλος >>

Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.



1η Φάση

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΡΗΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ - ΑΤΤΙΚΟΣΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Σάββατο19/10/1911:00ΦΡΑΓΚΙΟΥΔΑΚΗΣ Θ.5-1
ΚΑΜΑΤΕΡΟ - ΑΟ ΙΛΙΟΥΚΑΜΑΤΕΡΟΥ Κυριακή20/10/1909:30ΝΤΑΡΑΚΛΙΤΣΗΣ Σ.8-2
ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ - ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ.ΑΝΑΡΓ. 1ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Κυριακή20/10/1910:30ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Κ.0-2
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝ - ΕΙΡΗΝΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣΙΛΙΟΥ Κυριακή20/10/1920:15ΜΠΑΝΤΗΣ Α.0-0


2η Φάση

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΕΙΡΗΝΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ - ΚΑΜΑΤΕΡΟΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄(ΑΛΚΥΩΝ)Σάββατο02/11/1910:00ΑΝΤΩΝΙΟΥ Δ.1-1
ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ.ΑΝΑΡΓ. 1 - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Σάββατο02/11/1910:30ΛΟΥΚΟΥΜΗΣ Σ.0-0
ΙΑΣΩΝ - ΑΡΗΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣΙΛΙΟΥ Σάββατο02/11/1912:30ΧΑΤΖΙΔΗΣ Κ.6-1
ΑΤΤΙΚΟΣ - ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Σάββατο02/11/1917:30ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΥ Γ.0-9


3η Φάση

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΚΑΜΑΤΕΡΟ - ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ.ΑΝΑΡΓ. 100/00/0000:00
ΑΟ ΙΛΙΟΥ - ΕΙΡΗΝΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ00/00/0000:00
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝ - ΑΤΤΙΚΟΣ00/00/0000:00
ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ - ΙΑΣΩΝ 00/00/0000:00


4η Φάση

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΙΑΣΩΝ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝ00/00/0000:00
ΑΡΗΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ - ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ00/00/0000:00
ΑΤΤΙΚΟΣ - ΚΑΜΑΤΕΡΟ00/00/0000:00
ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ.ΑΝΑΡΓ. 1 - ΑΟ ΙΛΙΟΥ00/00/0000:00


5η Φάση

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΕΙΡΗΝΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ - ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ.ΑΝΑΡΓ. 100/00/0000:00
ΑΟ ΙΛΙΟΥ - ΑΤΤΙΚΟΣ00/00/0000:00
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝ - ΑΡΗΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ00/00/0000:00
ΚΑΜΑΤΕΡΟ - ΙΑΣΩΝ 00/00/0000:00


6η Φάση

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΙΑΣΩΝ - ΑΟ ΙΛΙΟΥ00/00/0000:00
ΑΡΗΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ - ΚΑΜΑΤΕΡΟ00/00/0000:00
ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝ00/00/0000:00
ΑΤΤΙΚΟΣ - ΕΙΡΗΝΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ00/00/0000:00


7η Φάση

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ.ΑΝΑΡΓ. 1 - ΑΤΤΙΚΟΣ00/00/0000:00
ΚΑΜΑΤΕΡΟ - ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ00/00/0000:00
ΑΟ ΙΛΙΟΥ - ΑΡΗΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ00/00/0000:00
ΕΙΡΗΝΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ - ΙΑΣΩΝ 00/00/0000:00


8η Φάση

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝ - ΚΑΜΑΤΕΡΟ00/00/0000:00
ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ - ΑΟ ΙΛΙΟΥ00/00/0000:00
ΑΡΗΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ - ΕΙΡΗΝΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ00/00/0000:00
ΙΑΣΩΝ - ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ.ΑΝΑΡΓ. 100/00/0000:00


9η Φάση

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΤΤΙΚΟΣ - ΙΑΣΩΝ 00/00/0000:00
ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ.ΑΝΑΡΓ. 1 - ΑΡΗΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ00/00/0000:00
ΕΙΡΗΝΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ - ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ00/00/0000:00
ΑΟ ΙΛΙΟΥ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝ00/00/0000:00