facebook
Ευρωκλινικη
Δημήτρης Φαραντούρης LUTCF, GAMA Gold
The Ranch
Κουτσουραδής Χ. Αθανάσιος Φυσικοθεραπευτής
Καθαριστήρια Finostyl

Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:


Πρόγραμμα Αγώνων Περιόδου 2019-2020
Κ12-5ος Όμιλος

<< Κ12-4ος Όμιλος
Κ12-6ος Όμιλος >>

Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.



1η Φάση

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΓΚΥΖΙΑΚΟΣ - ΡΟΥΦ 1ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Σάββατο19/10/1912:45ΜΑΝΤΖΙΑΡΗΣ Ν.0-2
ΛΕΟΝΤΕΣ - ΔΟΥΡΕΙΟΣ ΑΣ ΡΟΥΦ Σάββατο19/10/1913:30ΣΤΕΦΑΝΟΠΟΥΛΟΥ Ε.1-0
ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ - ΑΤΛΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣΓΑΛΑΤΣΙΟΥ Σάββατο19/10/1918:30ΣΠΥΡΕΛΗΣ Α.5-4
ΚΟΡΩΝΙΔΑ - ΠΑΤΗΣΙΑΓΑΛΑΤΣΙΟΥ Κυριακή20/10/1909:00ΠΑΠΑΒΑΣΙΛΕΙΟΥ Β.8-0


2η Φάση

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΡΟΥΦ 1 - ΚΟΡΩΝΙΔΑ ΡΟΥΦ Σάββατο02/11/1909:00ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ Η.3-2
ΑΘΗΝΑΪΔΑ - ΓΚΥΖΙΑΚΟΣΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Σάββατο02/11/1912:45ΠΑΠΑΗΛΙΑΣ Γ.1-2
ΔΟΥΡΕΙΟΣ ΑΣ - ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Σάββατο02/11/1920:00ΕΥΘΥΜΙΟΥ Π.1-1
ΠΑΤΗΣΙΑ - ΛΕΟΝΤΕΣΓΑΛΑΤΣΙΟΥ Κυριακή03/11/1916:30ΠΑΠΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Ε.0-2


3η Φάση

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ - ΠΑΤΗΣΙΑ00/00/0000:00
ΑΤΛΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣ - ΔΟΥΡΕΙΟΣ ΑΣ 00/00/0000:00
ΛΕΟΝΤΕΣ - ΡΟΥΦ 100/00/0000:00
ΚΟΡΩΝΙΔΑ - ΑΘΗΝΑΪΔΑ00/00/0000:00


4η Φάση

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΘΗΝΑΪΔΑ - ΛΕΟΝΤΕΣ00/00/0000:00
ΓΚΥΖΙΑΚΟΣ - ΚΟΡΩΝΙΔΑ 00/00/0000:00
ΡΟΥΦ 1 - ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ00/00/0000:00
ΠΑΤΗΣΙΑ - ΑΤΛΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣ00/00/0000:00


5η Φάση

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΔΟΥΡΕΙΟΣ ΑΣ - ΠΑΤΗΣΙΑ00/00/0000:00
ΑΤΛΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣ - ΡΟΥΦ 100/00/0000:00
ΛΕΟΝΤΕΣ - ΓΚΥΖΙΑΚΟΣ00/00/0000:00
ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ - ΑΘΗΝΑΪΔΑ00/00/0000:00


6η Φάση

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΘΗΝΑΪΔΑ - ΑΤΛΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣ00/00/0000:00
ΓΚΥΖΙΑΚΟΣ - ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ00/00/0000:00
ΚΟΡΩΝΙΔΑ - ΛΕΟΝΤΕΣ00/00/0000:00
ΡΟΥΦ 1 - ΔΟΥΡΕΙΟΣ ΑΣ 00/00/0000:00


7η Φάση

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΑΤΗΣΙΑ - ΡΟΥΦ 100/00/0000:00
ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ - ΚΟΡΩΝΙΔΑ 00/00/0000:00
ΑΤΛΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣ - ΓΚΥΖΙΑΚΟΣ00/00/0000:00
ΔΟΥΡΕΙΟΣ ΑΣ - ΑΘΗΝΑΪΔΑ00/00/0000:00


8η Φάση

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΛΕΟΝΤΕΣ - ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ00/00/0000:00
ΚΟΡΩΝΙΔΑ - ΑΤΛΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣ00/00/0000:00
ΓΚΥΖΙΑΚΟΣ - ΔΟΥΡΕΙΟΣ ΑΣ 00/00/0000:00
ΑΘΗΝΑΪΔΑ - ΠΑΤΗΣΙΑ00/00/0000:00


9η Φάση

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΡΟΥΦ 1 - ΑΘΗΝΑΪΔΑ00/00/0000:00
ΠΑΤΗΣΙΑ - ΓΚΥΖΙΑΚΟΣ00/00/0000:00
ΔΟΥΡΕΙΟΣ ΑΣ - ΚΟΡΩΝΙΔΑ 00/00/0000:00
ΑΤΛΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣ - ΛΕΟΝΤΕΣ00/00/0000:00