facebook
Ευρωκλινικη
Δημήτρης Φαραντούρης LUTCF, GAMA Gold
Κουτσουραδής Χ. Αθανάσιος Φυσικοθεραπευτής
Καθαριστήρια Finostyl
The Ranch

Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:


Πρόγραμμα Αγώνων Περιόδου 2019-2020
Κ12-6ος Όμιλος

<< Κ12-5ος Όμιλος
Κ12-7ος Όμιλος >>

Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.



1η Φάση

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ - ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ Σάββατο19/10/1913:15ΚΡΑΣΩΝΗΣ Ν.0-1
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ - ΧΑΛΑΝΔΡΙΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Σάββατο19/10/1913:30ΜΠΑΛΟΓΙΑΝΝΗΣ Μ.7-0
ΑΕ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 2 - ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥΕΛΠΙΔΟΦΟΡΟΥΣάββατο19/10/1915:30ΜΟΣΧΟΣ Α.1-4
ΠΟΨ - ΧΟΛΑΡΓΟΣ 1ΧΟΛΑΡΓΟΥ Α΄ Κυριακή20/10/1910:00ΜΑΤΣΟΥΚΑΣ Κ.1-1
ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ - ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝΠΑΡΑΔΕΙΣΟΥ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥΚυριακή20/10/1912:00ΙΑΚΩΒΑΚΗΣ Θ.3-1


2η Φάση

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ - ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝΑΓ.ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ (ΣΤ.ΚΩΤΣΗΣ)Σάββατο02/11/1910:00ΜΑΤΣΟΥΚΑΣ Κ.0-1
ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ - ΠΟΨΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ Σάββατο02/11/1914:30ΚΡΑΣΩΝΗΣ Ν.2-1
ΧΑΛΑΝΔΡΙ - ΑΕ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 2ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Σάββατο02/11/1917:30ΤΣΙΛΙΓΙΑΝΝΗΣ Α.2-2
ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ - ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣΚΑΤΩ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Κυριακή03/11/1910:00ΠΑΠΑΠΑΥΛΟΥ Δ.2-0
ΧΟΛΑΡΓΟΣ 1 - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Κυριακή03/11/1913:00ΒΑΡΒΙΤΣΙΩΤΗΣ Α.0-7


3η Φάση

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΟΨ - ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ00/00/0000:00
ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ - ΧΑΛΑΝΔΡΙ00/00/0000:00
ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ00/00/0000:00
ΑΕ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 2 - ΧΟΛΑΡΓΟΣ 100/00/0000:00
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ - ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ00/00/0000:00


4η Φάση

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ - ΑΕ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 200/00/0000:00
ΠΟΨ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ00/00/0000:00
ΧΟΛΑΡΓΟΣ 1 - ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ00/00/0000:00
ΧΑΛΑΝΔΡΙ - ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ00/00/0000:00
ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ00/00/0000:00


5η Φάση

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ - ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ00/00/0000:00
ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ - ΧΑΛΑΝΔΡΙ00/00/0000:00
ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ - ΧΟΛΑΡΓΟΣ 100/00/0000:00
ΑΕ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 2 - ΠΟΨ00/00/0000:00
ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ - ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ00/00/0000:00


6η Φάση

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ - ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ00/00/0000:00
ΠΟΨ - ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ00/00/0000:00
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ - ΑΕ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 200/00/0000:00
ΧΟΛΑΡΓΟΣ 1 - ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ00/00/0000:00
ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ - ΧΑΛΑΝΔΡΙ00/00/0000:00


7η Φάση

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΕ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 2 - ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ00/00/0000:00
ΧΑΛΑΝΔΡΙ - ΧΟΛΑΡΓΟΣ 100/00/0000:00
ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ00/00/0000:00
ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ - ΠΟΨ00/00/0000:00
ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ - ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ00/00/0000:00


8η Φάση

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ - ΧΟΛΑΡΓΟΣ 100/00/0000:00
ΑΕ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 2 - ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ00/00/0000:00
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ - ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ00/00/0000:00
ΠΟΨ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ00/00/0000:00
ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ - ΧΑΛΑΝΔΡΙ00/00/0000:00


9η Φάση

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΧΟΛΑΡΓΟΣ 1 - ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ00/00/0000:00
ΧΑΛΑΝΔΡΙ - ΠΟΨ00/00/0000:00
ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ00/00/0000:00
ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ - ΑΕ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 200/00/0000:00
ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ - ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ00/00/0000:00