facebook
Ευρωκλινικη
Δημήτρης Φαραντούρης LUTCF, GAMA Gold
The Ranch
Καθαριστήρια Finostyl
Κουτσουραδής Χ. Αθανάσιος Φυσικοθεραπευτής

Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:


Πρόγραμμα Αγώνων Περιόδου 2019-2020
Κ12-7ος Όμιλος

<< Κ12-6ος Όμιλος
Κ12-8ος Όμιλος >>

Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.



1η Φάση

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΑΣ ΑΘΗΝΩΝ 1966 - ΗΛΥΣΙΑΚΟΣORION ΓΛΥΦΑΔΑΣΣάββατο19/10/1911:00ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ Χ.6-3
ΑΣΤΕΡΑΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ - ΑΘΗΝΑΪΚΟΣΓΟΥΔΗ Σάββατο19/10/1911:00ΓΙΑΝΝΙΩΤΗ Μ.0-3 α.α.
ΑΓ. ΘΩΜΑΣ - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣΓΟΥΔΗ Σάββατο19/10/1912:30ΓΙΑΝΝΙΩΤΗ Μ.0-3 α.α.
ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ - ΠΑΠΑΓΟΣΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ (ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ)Κυριακή20/10/1910:00ΠΑΠΟΥΤΣΗ Μ.2-3
ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ - ΑΟ Ν ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄Κυριακή20/10/1918:15ΘΩΜΟΓΛΟΥ Γ.3-0


2η Φάση

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ - ΠΑΣ ΑΘΗΝΩΝ 1966ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ (ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ)Σάββατο02/11/1912:00ΠΡΙΝΤΖΙΟΣ Α.1-3
ΑΣΤΕΡΑΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ - ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣΓΟΥΔΗ Σάββατο02/11/1912:30ΝΑΣΗΣ Σ.1-3
ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ - ΗΛΥΣΙΑΚΟΣΒΥΡΩΝΑ ΕΡΓΑΝΗ (Δ. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ) Κυριακή03/11/1911:00ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ Χ.2-5
ΑΟ Ν ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ - ΑΓ. ΘΩΜΑΣΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Α΄ (Γ.ΚΟΣΙΚΙΔΗΣ) Κυριακή03/11/1911:00ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΥ Γ.1-3
ΠΑΠΑΓΟΣ - ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄Κυριακή03/11/1917:30ΛΩΝΗ Ε.1-5


3η Φάση

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ - ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ00/00/0000:00
ΠΑΣ ΑΘΗΝΩΝ 1966 - ΑΟ Ν ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ00/00/0000:00
ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ00/00/0000:00
ΑΓ. ΘΩΜΑΣ - ΠΑΠΑΓΟΣ00/00/0000:00
ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ00/00/0000:00


4η Φάση

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΣΤΕΡΑΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ - ΑΓ. ΘΩΜΑΣ00/00/0000:00
ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ - ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ00/00/0000:00
ΠΑΠΑΓΟΣ - ΠΑΣ ΑΘΗΝΩΝ 196600/00/0000:00
ΑΟ Ν ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ - ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ00/00/0000:00
ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ00/00/0000:00


5η Φάση

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ - ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ00/00/0000:00
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ - ΑΟ Ν ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ00/00/0000:00
ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ - ΠΑΠΑΓΟΣ00/00/0000:00
ΑΓ. ΘΩΜΑΣ - ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ00/00/0000:00
ΠΑΣ ΑΘΗΝΩΝ 1966 - ΑΣΤΕΡΑΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ00/00/0000:00


6η Φάση

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΣΤΕΡΑΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ - ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ00/00/0000:00
ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ - ΠΑΣ ΑΘΗΝΩΝ 196600/00/0000:00
ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ - ΑΓ. ΘΩΜΑΣ00/00/0000:00
ΠΑΠΑΓΟΣ - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ00/00/0000:00
ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ - ΑΟ Ν ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ00/00/0000:00


7η Φάση

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΓ. ΘΩΜΑΣ - ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ00/00/0000:00
ΑΟ Ν ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ - ΠΑΠΑΓΟΣ00/00/0000:00
ΠΑΣ ΑΘΗΝΩΝ 1966 - ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ00/00/0000:00
ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ - ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ00/00/0000:00
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ00/00/0000:00


8η Φάση

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ - ΠΑΠΑΓΟΣ00/00/0000:00
ΑΓ. ΘΩΜΑΣ - ΠΑΣ ΑΘΗΝΩΝ 196600/00/0000:00
ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ - ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ00/00/0000:00
ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ00/00/0000:00
ΑΣΤΕΡΑΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ - ΑΟ Ν ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ00/00/0000:00


9η Φάση

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΑΠΑΓΟΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ00/00/0000:00
ΑΟ Ν ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ - ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ00/00/0000:00
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ - ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ00/00/0000:00
ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ - ΑΓ. ΘΩΜΑΣ00/00/0000:00
ΠΑΣ ΑΘΗΝΩΝ 1966 - ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ00/00/0000:00