facebook
Ευρωκλινικη
Δημήτρης Φαραντούρης LUTCF, GAMA Gold
Κουτσουραδής Χ. Αθανάσιος Φυσικοθεραπευτής
The Ranch
Καθαριστήρια Finostyl

Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:


Πρόγραμμα Αγώνων Περιόδου 2019-2020
Κ12-8ος Όμιλος

<< Κ12-7ος Όμιλος

Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.



1η Φάση

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΣΟΥΡΜΕΝΑ - ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΕΛΛΗΝΙΚΟΥ Σάββατο19/10/1913:30ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΥ Γ.5-1
ΔΑΦΝΗ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ - ΤΡΑΧΩΝΕΣΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ)Σάββατο19/10/1914:00ΔΕΜΕΡΤΖΙΔΗΣ Π.2-1
ΑΣΤΕΡΑΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ - ΑΟ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣΓΛΥΦΑΔΑΣ Σάββατο19/10/1918:15ΒΟΓΙΑΤΖΟΓΛΟΥ Σ.3-1
ΚΑΛΛΙΘΕΑ - ΠΕΤΡΑΛΩΝΑΡΟΥΦ Σάββατο19/10/1918:15ΦΡΑΓΚΟΠΟΥΛΟΣ Ι.3-1
ΤΕΡΨΙΘΕΑ - ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣΤΕΡΨΙΘΕΑΣ Κυριακή20/10/1911:00ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΥ Γ.0-5


2η Φάση

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΕΤΡΑΛΩΝΑ - ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣΡΟΥΦ Σάββατο02/11/1912:45ΛΩΝΗ Ε.0-9
ΚΑΛΛΙΘΕΑ - ΔΑΦΝΗ Π. ΦΑΛΗΡΟΥΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ)Σάββατο02/11/1913:00ΣΥΝΕΦΙΑΣ Ν.1-1
ΑΟ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ - ΣΟΥΡΜΕΝΑΓΛΥΦΑΔΑΣ Σάββατο02/11/1917:30ΒΟΓΙΑΤΖΟΓΛΟΥ Σ.0-9
ΤΡΑΧΩΝΕΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣΤΡΑΧΩΝΩΝ ΑΛΙΜΟΥ Α΄ Σάββατο02/11/1917:45ΚΑΤΣΙΝΕΛΗΣ Σ.4-0
ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ - ΤΕΡΨΙΘΕΑΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ)Κυριακή03/11/1913:00ΜΕΝΤΖΕΛΟΠΟΥΛΟΣ Φ.2-0


3η Φάση

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΔΑΦΝΗ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ - ΠΕΤΡΑΛΩΝΑ00/00/0000:00
ΤΕΡΨΙΘΕΑ - ΑΟ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ00/00/0000:00
ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ - ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ00/00/0000:00
ΣΟΥΡΜΕΝΑ - ΤΡΑΧΩΝΕΣ00/00/0000:00
ΑΣΤΕΡΑΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ - ΚΑΛΛΙΘΕΑ00/00/0000:00


4η Φάση

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΚΑΛΛΙΘΕΑ - ΣΟΥΡΜΕΝΑ00/00/0000:00
ΔΑΦΝΗ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ00/00/0000:00
ΤΡΑΧΩΝΕΣ - ΤΕΡΨΙΘΕΑ00/00/0000:00
ΑΟ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ - ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ00/00/0000:00
ΠΕΤΡΑΛΩΝΑ - ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ00/00/0000:00


5η Φάση

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΣΤΕΡΑΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ - ΠΕΤΡΑΛΩΝΑ00/00/0000:00
ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ - ΑΟ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ00/00/0000:00
ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ - ΤΡΑΧΩΝΕΣ00/00/0000:00
ΣΟΥΡΜΕΝΑ - ΔΑΦΝΗ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ00/00/0000:00
ΤΕΡΨΙΘΕΑ - ΚΑΛΛΙΘΕΑ00/00/0000:00


6η Φάση

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΚΑΛΛΙΘΕΑ - ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ00/00/0000:00
ΔΑΦΝΗ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ - ΤΕΡΨΙΘΕΑ00/00/0000:00
ΑΣΤΕΡΑΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ - ΣΟΥΡΜΕΝΑ00/00/0000:00
ΤΡΑΧΩΝΕΣ - ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ00/00/0000:00
ΠΕΤΡΑΛΩΝΑ - ΑΟ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ00/00/0000:00


7η Φάση

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΣΟΥΡΜΕΝΑ - ΠΕΤΡΑΛΩΝΑ00/00/0000:00
ΑΟ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ - ΤΡΑΧΩΝΕΣ00/00/0000:00
ΤΕΡΨΙΘΕΑ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ00/00/0000:00
ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ - ΔΑΦΝΗ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ00/00/0000:00
ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ - ΚΑΛΛΙΘΕΑ00/00/0000:00


8η Φάση

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΕΤΡΑΛΩΝΑ - ΤΡΑΧΩΝΕΣ00/00/0000:00
ΣΟΥΡΜΕΝΑ - ΤΕΡΨΙΘΕΑ00/00/0000:00
ΑΣΤΕΡΑΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ - ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ00/00/0000:00
ΔΑΦΝΗ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ - ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ00/00/0000:00
ΚΑΛΛΙΘΕΑ - ΑΟ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ00/00/0000:00


9η Φάση

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΤΡΑΧΩΝΕΣ - ΚΑΛΛΙΘΕΑ00/00/0000:00
ΑΟ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ - ΔΑΦΝΗ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ00/00/0000:00
ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ00/00/0000:00
ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ - ΣΟΥΡΜΕΝΑ00/00/0000:00
ΤΕΡΨΙΘΕΑ - ΠΕΤΡΑΛΩΝΑ00/00/0000:00