facebook
Ευρωκλινικη
Δημήτρης Φαραντούρης LUTCF, GAMA Gold
Κουτσουραδής Χ. Αθανάσιος Φυσικοθεραπευτής
Καθαριστήρια Finostyl
The Ranch

Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:


Πρόγραμμα Αγώνων Περιόδου 2019-2020
Κ10-1ος Όμιλος

Κ10-2ος Όμιλος >>

Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.



1η Φάση

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΧΑΪΔΑΡΙ - ΙΕΡΑΠΟΛΗ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ)Σάββατο26/10/1911:45ΜΑΜΟΥΝΗΣ Φ.2-0
ΑΝΘΟΥΠΟΛΗ - ΠΕΤΡΑΛΩΝΑΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ)Σάββατο26/10/1913:00ΦΡΑΓΚΙΟΥΔΑΚΗΣ Θ.5-2
ΡΟΥΦ - ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙΡΟΥΦ Σάββατο26/10/1914:00ΓΙΑΝΝΙΩΤΗ Μ.4-1


2η Φάση

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΕΤΡΑΛΩΝΑ - ΧΑΪΔΑΡΙ00/00/0000:00
ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ - ΑΝΘΟΥΠΟΛΗΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Κυριακή10/11/1910:00ΚΑΛΟΠΙΣΗΣ Α.2-1
ΑΓ. ΕΛΕΟΥΣΑ - ΡΟΥΦΑΙΓΑΛΕΩ (ΟΡΥΖΟΜΥΛΩΝ) Κυριακή10/11/1911:30ΣΕΡΜΕΤΗΣ Ε.0-0


3η Φάση

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΝΘΟΥΠΟΛΗ - ΑΓ. ΕΛΕΟΥΣΑ00/00/0000:00
ΧΑΪΔΑΡΙ - ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ00/00/0000:00
ΙΕΡΑΠΟΛΗ - ΠΕΤΡΑΛΩΝΑ00/00/0000:00


4η Φάση

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ - ΙΕΡΑΠΟΛΗ 00/00/0000:00
ΡΟΥΦ - ΑΝΘΟΥΠΟΛΗ00/00/0000:00
ΑΓ. ΕΛΕΟΥΣΑ - ΧΑΪΔΑΡΙ00/00/0000:00


5η Φάση

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΙΕΡΑΠΟΛΗ - ΑΓ. ΕΛΕΟΥΣΑ00/00/0000:00
ΧΑΪΔΑΡΙ - ΡΟΥΦ00/00/0000:00
ΠΕΤΡΑΛΩΝΑ - ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ00/00/0000:00


6η Φάση

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΝΘΟΥΠΟΛΗ - ΧΑΪΔΑΡΙ00/00/0000:00
ΡΟΥΦ - ΙΕΡΑΠΟΛΗ 00/00/0000:00
ΑΓ. ΕΛΕΟΥΣΑ - ΠΕΤΡΑΛΩΝΑ00/00/0000:00


7η Φάση

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ - ΑΓ. ΕΛΕΟΥΣΑ00/00/0000:00
ΠΕΤΡΑΛΩΝΑ - ΡΟΥΦ00/00/0000:00
ΙΕΡΑΠΟΛΗ - ΑΝΘΟΥΠΟΛΗ00/00/0000:00


8η Φάση

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ - ΡΟΥΦ00/00/0000:00
ΠΕΤΡΑΛΩΝΑ - ΑΝΘΟΥΠΟΛΗ00/00/0000:00
ΙΕΡΑΠΟΛΗ - ΧΑΪΔΑΡΙ00/00/0000:00


9η Φάση

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΧΑΪΔΑΡΙ - ΠΕΤΡΑΛΩΝΑ00/00/0000:00
ΑΝΘΟΥΠΟΛΗ - ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ00/00/0000:00
ΡΟΥΦ - ΑΓ. ΕΛΕΟΥΣΑ00/00/0000:00


10η Φάση

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΓ. ΕΛΕΟΥΣΑ - ΑΝΘΟΥΠΟΛΗ00/00/0000:00
ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ - ΧΑΪΔΑΡΙ00/00/0000:00
ΠΕΤΡΑΛΩΝΑ - ΙΕΡΑΠΟΛΗ 00/00/0000:00


11η Φάση

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΙΕΡΑΠΟΛΗ - ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ00/00/0000:00
ΑΝΘΟΥΠΟΛΗ - ΡΟΥΦ00/00/0000:00
ΧΑΪΔΑΡΙ - ΑΓ. ΕΛΕΟΥΣΑ00/00/0000:00


12η Φάση

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΓ. ΕΛΕΟΥΣΑ - ΙΕΡΑΠΟΛΗ 00/00/0000:00
ΡΟΥΦ - ΧΑΪΔΑΡΙ00/00/0000:00
ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ - ΠΕΤΡΑΛΩΝΑ00/00/0000:00


13η Φάση

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΧΑΪΔΑΡΙ - ΑΝΘΟΥΠΟΛΗ00/00/0000:00
ΙΕΡΑΠΟΛΗ - ΡΟΥΦ00/00/0000:00
ΠΕΤΡΑΛΩΝΑ - ΑΓ. ΕΛΕΟΥΣΑ00/00/0000:00


14η Φάση

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΓ. ΕΛΕΟΥΣΑ - ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ00/00/0000:00
ΡΟΥΦ - ΠΕΤΡΑΛΩΝΑ00/00/0000:00
ΑΝΘΟΥΠΟΛΗ - ΙΕΡΑΠΟΛΗ 00/00/0000:00