facebook
Δημήτρης Φαραντούρης LUTCF, GAMA Gold
Ευρωκλινικη
Καθαριστήρια Finostyl
Κουτσουραδής Χ. Αθανάσιος Φυσικοθεραπευτής
The Ranch

Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:


Πρόγραμμα Αγώνων Περιόδου 2019-2020
Κ10-2ος Όμιλος

<< Κ10-1ος Όμιλος
Κ10-3ος Όμιλος >>

Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.



1η Φάση

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΟΨ - ΑΕ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣΚΑΤΩ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Σάββατο26/10/1911:00ΒΑΜΒΑΚΑΣ Μ.5-2
ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ - ΑΓ. ΘΩΜΑΣΓΑΛΑΤΣΙΟΥ Σάββατο26/10/1912:30ΤΖΙΒΡΑΣ Γ.7-0
ΑΕ ΚΗΦΙΣΙΑΣ - ΑΤΛΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣΕΛΠΙΔΟΦΟΡΟΥΚυριακή27/10/1911:15ΜΑΝΤΖΙΑΡΗΣ Ν.4-1


2η Φάση

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΓ. ΘΩΜΑΣ - ΠΟΨΓΟΥΔΗ Σάββατο09/11/1913:00ΦΡΑΓΚΙΟΥΔΑΚΗΣ Θ.0-0
ΑΘΗΝΑΪΔΑ - ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Σάββατο09/11/1913:00ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ Χ.6-2
ΑΕ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ - ΑΕ ΚΗΦΙΣΙΑΣΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Κυριακή10/11/1918:15ΣΕΡΕΒΕΤΑΣ Σ.1-2


3η Φάση

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΟΨ - ΑΘΗΝΑΪΔΑ00/00/0000:00
ΑΕ ΚΗΦΙΣΙΑΣ - ΑΓ. ΘΩΜΑΣ00/00/0000:00
ΑΤΛΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣ - ΑΕ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ00/00/0000:00


4η Φάση

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΓ. ΘΩΜΑΣ - ΑΤΛΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣ00/00/0000:00
ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ - ΠΟΨ00/00/0000:00
ΑΘΗΝΑΪΔΑ - ΑΕ ΚΗΦΙΣΙΑΣ00/00/0000:00


5η Φάση

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΤΛΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣ - ΑΘΗΝΑΪΔΑ00/00/0000:00
ΑΕ ΚΗΦΙΣΙΑΣ - ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ00/00/0000:00
ΑΕ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ - ΑΓ. ΘΩΜΑΣ00/00/0000:00


6η Φάση

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΟΨ - ΑΕ ΚΗΦΙΣΙΑΣ00/00/0000:00
ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ - ΑΤΛΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣ00/00/0000:00
ΑΘΗΝΑΪΔΑ - ΑΕ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ00/00/0000:00


7η Φάση

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΓ. ΘΩΜΑΣ - ΑΘΗΝΑΪΔΑ00/00/0000:00
ΑΕ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ - ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ00/00/0000:00
ΑΤΛΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣ - ΠΟΨ00/00/0000:00


8η Φάση

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΓ. ΘΩΜΑΣ - ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ00/00/0000:00
ΑΕ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ - ΠΟΨ00/00/0000:00
ΑΤΛΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣ - ΑΕ ΚΗΦΙΣΙΑΣ00/00/0000:00


9η Φάση

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΕ ΚΗΦΙΣΙΑΣ - ΑΕ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ00/00/0000:00
ΠΟΨ - ΑΓ. ΘΩΜΑΣ00/00/0000:00
ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ - ΑΘΗΝΑΪΔΑ00/00/0000:00


10η Φάση

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΘΗΝΑΪΔΑ - ΠΟΨ00/00/0000:00
ΑΓ. ΘΩΜΑΣ - ΑΕ ΚΗΦΙΣΙΑΣ00/00/0000:00
ΑΕ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ - ΑΤΛΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣ00/00/0000:00


11η Φάση

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΤΛΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣ - ΑΓ. ΘΩΜΑΣ00/00/0000:00
ΠΟΨ - ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ00/00/0000:00
ΑΕ ΚΗΦΙΣΙΑΣ - ΑΘΗΝΑΪΔΑ00/00/0000:00


12η Φάση

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΘΗΝΑΪΔΑ - ΑΤΛΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣ00/00/0000:00
ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ - ΑΕ ΚΗΦΙΣΙΑΣ00/00/0000:00
ΑΓ. ΘΩΜΑΣ - ΑΕ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ00/00/0000:00


13η Φάση

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΕ ΚΗΦΙΣΙΑΣ - ΠΟΨ00/00/0000:00
ΑΤΛΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣ - ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ00/00/0000:00
ΑΕ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ - ΑΘΗΝΑΪΔΑ00/00/0000:00


14η Φάση

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΘΗΝΑΪΔΑ - ΑΓ. ΘΩΜΑΣ00/00/0000:00
ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ - ΑΕ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ00/00/0000:00
ΠΟΨ - ΑΤΛΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣ00/00/0000:00