facebook
Ευρωκλινικη
Δημήτρης Φαραντούρης LUTCF, GAMA Gold
Καθαριστήρια Finostyl
The Ranch
Κουτσουραδής Χ. Αθανάσιος Φυσικοθεραπευτής

Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:


ΑΕ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ

Πρώτο Προηγούμενο 55 από 402 Επόμενο Τελευταίο
Αγωνιστική Περίοδος:

Πρόγραμμα Αγώνων - Αποτελέσματα

ΔιοργάνωσηΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΑποτέλεσμα
1.1η ΦΑΣΗ (1η αγ.)ΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣ - ΑΕ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄Σάββατο07/09/1916:303-0
2.Κ16-6ος-Ομιλος (1η αγ.)ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ - ΑΕ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Σάββατο21/09/1919:004-0
3.Β Κατηγορία 1ος Όμιλος (1η αγ.)ΑΕ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ - ΛΥΚΟΙ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Κυριακή22/09/1916:303-0
4.Κ18-6ος-Ομιλος (1η αγ.)ΑΕ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ - ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Κυριακή22/09/1919:002-3
5.Β Κατηγορία 1ος Όμιλος (2η αγ.)ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣ - ΑΕ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣΒΥΡΩΝΑ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟΚυριακή29/09/1916:301-0
6.Κ18-6ος-Ομιλος (2η αγ.)ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ - ΑΕ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Κυριακή29/09/1919:007-1
7.Κ16-6ος-Ομιλος (2η αγ.)ΑΕ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ - ΓΚΥΖΙΑΚΟΣΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Κυριακή29/09/1920:300-4
8.Β Κατηγορία 1ος Όμιλος (3η αγ.)ΑΕ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ - ΙΕΡΑΠΟΛΗ ΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Κυριακή06/10/1916:153-0
9.Κ16-6ος-Ομιλος (3η αγ.)ΕΡΜΗΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ - ΑΕ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Κυριακή06/10/1920:303-3
10.Β Κατηγορία 1ος Όμιλος (4η αγ.)ΑΛΣΟΥΠΟΛΗ - ΑΕ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Σάββατο12/10/1916:003-1
11.Κ18-6ος-Ομιλος (4η αγ.)ΑΕ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ - ΚΟΡΩΝΙΔΑ ΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Κυριακή13/10/1918:151-2
12.Κ16-6ος-Ομιλος (4η αγ.)ΑΕ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ - ΑΛΣΟΥΠΟΛΗΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Κυριακή13/10/1920:153-4
13.Κ18-6ος-Ομιλος (5η αγ.)ΑΘΗΝΑΪΔΑ - ΑΕ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Σάββατο19/10/1911:006-0
14.Κ16-6ος-Ομιλος (5η αγ.)ΑΘΗΝΑΪΔΑ - ΑΕ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Σάββατο19/10/1920:153-5
15.Β Κατηγορία 1ος Όμιλος (5η αγ.)ΑΕ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ - ΧΑΛΑΝΔΡΙΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Κυριακή20/10/1916:000-2
16.Κ10-2ος Όμιλος (1η φάση)ΠΟΨ - ΑΕ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣΚΑΤΩ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Σάββατο26/10/1911:005-2
17.Β Κατηγορία 1ος Όμιλος (6η αγ.)ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΑΕ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ)Σάββατο26/10/1916:001-0
18.Κ18-6ος-Ομιλος (6η αγ.)ΑΕ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ - ΚΟΛΩΝΟΣΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Κυριακή27/10/1917:303-0 α.α.
19.Κ16-6ος-Ομιλος (6η αγ.)ΑΕ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ - ΝΕΑ ΙΩΝΙΑΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Κυριακή27/10/1919:302-1
20.Κ18-6ος-Ομιλος (7η αγ.)ΑΛΣΟΥΠΟΛΗ - ΑΕ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Σάββατο02/11/1917:152-2
21.Κ16-6ος-Ομιλος (7η αγ.)ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ - ΑΕ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣΓΑΛΑΤΣΙΟΥ Σάββατο02/11/1918:002-0
22.Β Κατηγορία 1ος Όμιλος (7η αγ.)ΑΕ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ - ΑΡΗΣ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Κυριακή03/11/1915:000-1
23.Β Κατηγορία 1ος Όμιλος (8η αγ.)ΑΕ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ - ΑΟ.Ν.Φ.ΑΤΤΑΛΟΣΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Κυριακή10/11/1915:000-0
24.Κ10-2ος Όμιλος (2η φάση)ΑΕ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ - ΑΕ ΚΗΦΙΣΙΑΣΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Κυριακή10/11/1918:151-2
25.Κ18-6ος-Ομιλος (8η αγ.)ΑΕ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ - ΚΡΟΝΟΣ ΑΘΗΝΩΝΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Κυριακή10/11/1919:152-0
26.Κ16-6ος-Ομιλος (8η αγ.)ΠΑΤΗΣΙΑ - ΑΕ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣΓΑΛΑΤΣΙΟΥ Κυριακή10/11/1919:301-1
27.Β Κατηγορία 1ος Όμιλος (9η αγ.)ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ - ΑΕ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ00/00/0000:00
28.Β Κατηγορία 1ος Όμιλος (10η αγ.)ΑΕ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ - ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ00/00/0000:00
29.Β Κατηγορία 1ος Όμιλος (11η αγ.)ΒΥΡΩΝ - ΑΕ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ00/00/0000:00
30.Β Κατηγορία 1ος Όμιλος (12η αγ.)ΑΕ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ - ΑΕ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ00/00/0000:00
31.Β Κατηγορία 1ος Όμιλος (13η αγ.)ΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣ - ΑΕ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ00/00/0000:00
32.Β Κατηγορία 1ος Όμιλος (14η αγ.)ΑΕ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ - ΑΟ Ν ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ00/00/0000:00
33.Β Κατηγορία 1ος Όμιλος (15η αγ.)ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ - ΑΕ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ00/00/0000:00
34.Β Κατηγορία 1ος Όμιλος (16η αγ.)ΛΥΚΟΙ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ - ΑΕ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ00/00/0000:00
35.Β Κατηγορία 1ος Όμιλος (17η αγ.)ΑΕ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ - ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣ00/00/0000:00
36.Β Κατηγορία 1ος Όμιλος (18η αγ.)ΙΕΡΑΠΟΛΗ - ΑΕ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ00/00/0000:00
37.Β Κατηγορία 1ος Όμιλος (19η αγ.)ΑΕ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ - ΑΛΣΟΥΠΟΛΗ00/00/0000:00
38.Β Κατηγορία 1ος Όμιλος (20η αγ.)ΧΑΛΑΝΔΡΙ - ΑΕ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ00/00/0000:00
39.Β Κατηγορία 1ος Όμιλος (21η αγ.)ΑΕ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ - ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ00/00/0000:00
40.Β Κατηγορία 1ος Όμιλος (22η αγ.)ΑΡΗΣ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ - ΑΕ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ00/00/0000:00
41.Β Κατηγορία 1ος Όμιλος (23η αγ.)ΑΟ.Ν.Φ.ΑΤΤΑΛΟΣ - ΑΕ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ00/00/0000:00
42.Β Κατηγορία 1ος Όμιλος (24η αγ.)ΑΕ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ00/00/0000:00
43.Β Κατηγορία 1ος Όμιλος (25η αγ.)ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ - ΑΕ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ00/00/0000:00
44.Β Κατηγορία 1ος Όμιλος (26η αγ.)ΑΕ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ - ΒΥΡΩΝ00/00/0000:00
45.Β Κατηγορία 1ος Όμιλος (27η αγ.)ΑΕ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΑΕ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ00/00/0000:00
46.Β Κατηγορία 1ος Όμιλος (28η αγ.)ΑΕ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ - ΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣ00/00/0000:00
47.Β Κατηγορία 1ος Όμιλος (29η αγ.)ΑΟ Ν ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ - ΑΕ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ00/00/0000:00
48.Β Κατηγορία 1ος Όμιλος (30η αγ.)ΑΕ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ - ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ00/00/0000:00
49.Κ10-2ος Όμιλος (3η φάση)ΑΤΛΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣ - ΑΕ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ00/00/0000:00
50.Κ10-2ος Όμιλος (5η φάση)ΑΕ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ - ΑΓ. ΘΩΜΑΣ00/00/0000:00
51.Κ10-2ος Όμιλος (6η φάση)ΑΘΗΝΑΪΔΑ - ΑΕ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ00/00/0000:00
52.Κ10-2ος Όμιλος (7η φάση)ΑΕ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ - ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ00/00/0000:00
53.Κ10-2ος Όμιλος (8η φάση)ΑΕ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ - ΠΟΨ00/00/0000:00
54.Κ10-2ος Όμιλος (9η φάση)ΑΕ ΚΗΦΙΣΙΑΣ - ΑΕ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ00/00/0000:00
55.Κ10-2ος Όμιλος (10η φάση)ΑΕ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ - ΑΤΛΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣ00/00/0000:00
56.Κ10-2ος Όμιλος (12η φάση)ΑΓ. ΘΩΜΑΣ - ΑΕ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ00/00/0000:00
57.Κ10-2ος Όμιλος (13η φάση)ΑΕ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ - ΑΘΗΝΑΪΔΑ00/00/0000:00
58.Κ10-2ος Όμιλος (14η φάση)ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ - ΑΕ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ00/00/0000:00
59.Κ16-6ος-Ομιλος (9η αγ.)ΑΕ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ - ΚΡΟΝΟΣ ΑΘΗΝΩΝ00/00/0000:00
60.Κ16-6ος-Ομιλος (10η αγ.)ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ - ΑΕ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ00/00/0000:00
61.Κ16-6ος-Ομιλος (11η αγ.)ΑΕ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ - ΔΟΥΡΕΙΟΣ ΑΣ 00/00/0000:00
62.Κ16-6ος-Ομιλος (12η αγ.)ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ - ΑΕ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ00/00/0000:00
63.Κ16-6ος-Ομιλος (13η αγ.)ΑΕ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ - ΚΟΡΩΝΙΔΑ 00/00/0000:00
64.Κ18-6ος-Ομιλος (9η αγ.)ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ - ΑΕ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ00/00/0000:00
65.Κ18-6ος-Ομιλος (10η αγ.)ΑΕ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ - ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ00/00/0000:00
66.Κ18-6ος-Ομιλος (11η αγ.)ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ - ΑΕ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ00/00/0000:00
67.Κ18-6ος-Ομιλος (12η αγ.)ΑΕ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ - ΓΚΥΖΙΑΚΟΣ00/00/0000:00
68.Κ18-6ος-Ομιλος (13η αγ.)ΠΑΤΗΣΙΑ - ΑΕ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ00/00/0000:00