facebook
Δημήτρης Φαραντούρης LUTCF, GAMA Gold
Ευρωκλινικη
Καθαριστήρια Finostyl
The Ranch
Κουτσουραδής Χ. Αθανάσιος Φυσικοθεραπευτής

Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:


ΧΑΪΔΑΡΙ

Πρώτο Προηγούμενο 395 από 402 Επόμενο Τελευταίο
Αγωνιστική Περίοδος:

Πρόγραμμα Αγώνων - Αποτελέσματα

ΔιοργάνωσηΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΑποτέλεσμα
1.Κ16-2ος-Ομιλος (1η αγ.)ΧΑΪΔΑΡΙ - ΑΟ.Ν.Φ.ΑΤΤΑΛΟΣΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ)Σάββατο21/09/1911:302-1
2.Κ18-2ος-Ομιλος (1η αγ.)ΧΑΪΔΑΡΙ - ΠΛΑΤΩΝΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ)Κυριακή22/09/1919:308-0
3.Κ16-2ος-Ομιλος (2η αγ.)ΧΑΪΔΑΡΙ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ)Σάββατο28/09/1910:001-0
4.Κ18-2ος-Ομιλος (2η αγ.)ΔΑΦΝΗ Π ΦΑΛΗΡΟΥ 1 - ΧΑΪΔΑΡΙΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ)Σάββατο28/09/1919:003-1
5.Α Κατηγορία 2ος Όμιλος (2η αγ.)ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ - ΧΑΪΔΑΡΙΚΑΤΩ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Κυριακή29/09/1916:303-2
6.Α Κατηγορία 2ος Όμιλος (1η αγ.)ΧΑΪΔΑΡΙ - ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ)Τετάρτη02/10/1916:000-1
7.Α Κατηγορία 2ος Όμιλος (3η αγ.)ΧΑΪΔΑΡΙ - ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ)Σάββατο05/10/1916:153-3
8.Κ14-1ος-Ομιλος (1η αγ.)ΖΕΦΥΡΟΣ 1 - ΧΑΪΔΑΡΙΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ.Σάββατο05/10/1916:302-3
9.Κ18-2ος-Ομιλος (3η αγ.)ΧΑΪΔΑΡΙ - ΑΟ ΑΙΓΑΛΕΩΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ)Κυριακή06/10/1918:451-1
10.Κ16-2ος-Ομιλος (3η αγ.)ΑΟ ΑΙΓΑΛΕΩ - ΧΑΪΔΑΡΙΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ.Κυριακή06/10/1919:000-3
11.3η ΦΑΣΗ (1η αγ.)ΧΑΪΔΑΡΙ - ΚΑΜΑΤΕΡΟΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ)Τετάρτη09/10/1915:454-0
12.Κ14-1ος-Ομιλος (2η αγ.)ΧΑΪΔΑΡΙ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ)Σάββατο12/10/1909:304-1
13.Κ16-2ος-Ομιλος (4η αγ.)ΧΑΪΔΑΡΙ - ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ)Σάββατο12/10/1911:007-0
14.Κ18-2ος-Ομιλος (4η αγ.)ΑΟ ΙΛΙΟΥ - ΧΑΪΔΑΡΙΙΛΙΟΥ Σάββατο12/10/1913:301-5
15.Α Κατηγορία 2ος Όμιλος (4η αγ.)ΘΥΕΛΛΑ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ - ΧΑΪΔΑΡΙΤΡΑΧΩΝΩΝ ΑΛΙΜΟΥ Α΄ Κυριακή13/10/1916:001-4
16.Κ16-2ος-Ομιλος (5η αγ.)ΡΟΥΦ - ΧΑΪΔΑΡΙΡΟΥΦ Σάββατο19/10/1910:001-3
17.Κ14-1ος-Ομιλος (3η αγ.)ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ.ΑΝΑΡΓ. 1 - ΧΑΪΔΑΡΙΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Σάββατο19/10/1914:305-2
18.Α Κατηγορία 2ος Όμιλος (5η αγ.)ΧΑΪΔΑΡΙ - ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ)Σάββατο19/10/1916:002-0
19.Κ12-2ος Όμιλος (1η φάση)ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ 2 - ΧΑΪΔΑΡΙΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Σάββατο19/10/1918:301-4
20.Κ16-2ος-Ομιλος (6η αγ.)ΧΑΪΔΑΡΙ - ΚΟΛΩΝΟΣΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ)Σάββατο26/10/1910:0012-0
21.Κ10-1ος Όμιλος (1η φάση)ΧΑΪΔΑΡΙ - ΙΕΡΑΠΟΛΗ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ)Σάββατο26/10/1911:452-0
22.Α Κατηγορία 2ος Όμιλος (6η αγ.)ΚΑΜΑΤΕΡΟ - ΧΑΪΔΑΡΙΚΑΜΑΤΕΡΟΥ Σάββατο26/10/1916:003-2
23.Κ18-2ος-Ομιλος (6η αγ.)ΧΑΪΔΑΡΙ - ΑΡΗΣ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ 2ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ)Κυριακή27/10/1917:303-1
24.4η ΦΑΣΗ (1η αγ.)ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ - ΧΑΪΔΑΡΙΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Τετάρτη30/10/1914:302-0
25.Κ18-2ος-Ομιλος (7η αγ.)ΛΥΚΟΙ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ - ΧΑΪΔΑΡΙΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ)Σάββατο02/11/1909:000-3
26.Κ14-1ος-Ομιλος (5η αγ.)ΧΑΪΔΑΡΙ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ)Σάββατο02/11/1918:003-1
27.Κ16-2ος-Ομιλος (7η αγ.)ΚΑΜΑΤΕΡΟ - ΧΑΪΔΑΡΙΚΑΜΑΤΕΡΟΥ Κυριακή03/11/1911:001-2
28.Α Κατηγορία 2ος Όμιλος (7η αγ.)ΧΑΪΔΑΡΙ - ΣΟΥΡΜΕΝΑΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ)Κυριακή03/11/1915:000-0
29.Κ16-2ος-Ομιλος (8η αγ.)ΧΑΪΔΑΡΙ - ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ)Σάββατο09/11/1910:002-0
30.Κ14-1ος-Ομιλος (6η αγ.)ΑΕ ΙΛΙΟΥ - ΧΑΪΔΑΡΙΙΛΙΟΥ Σάββατο09/11/1917:301-4
31.Α Κατηγορία 2ος Όμιλος (8η αγ.)ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ - ΧΑΪΔΑΡΙΤΑΥΡΟΥ Β΄ (Χ.ΠΑΥΛΙΔΗΣ) Κυριακή10/11/1915:002-1
32.Κ18-2ος-Ομιλος (8η αγ.)ΧΑΪΔΑΡΙ - ΙΑΣΩΝ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ)Κυριακή10/11/1918:002-2
33.Α Κατηγορία 2ος Όμιλος (9η αγ.)ΧΑΪΔΑΡΙ - ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ00/00/0000:00
34.Α Κατηγορία 2ος Όμιλος (10η αγ.)ΠΑΠΑΓΟΣ - ΧΑΪΔΑΡΙ00/00/0000:00
35.Α Κατηγορία 2ος Όμιλος (11η αγ.)ΧΑΪΔΑΡΙ - ΤΡΑΧΩΝΕΣ00/00/0000:00
36.Α Κατηγορία 2ος Όμιλος (12η αγ.)ΔΙΑΝΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ - ΧΑΪΔΑΡΙ00/00/0000:00
37.Α Κατηγορία 2ος Όμιλος (13η αγ.)ΧΑΪΔΑΡΙ - ΡΟΥΦ00/00/0000:00
38.Α Κατηγορία 2ος Όμιλος (14η αγ.)ΧΑΪΔΑΡΙ - ΚΗΠΟΥΠΟΛΗ00/00/0000:00
39.Α Κατηγορία 2ος Όμιλος (15η αγ.)ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ - ΧΑΪΔΑΡΙ00/00/0000:00
40.Α Κατηγορία 2ος Όμιλος (16η αγ.)ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ - ΧΑΪΔΑΡΙ00/00/0000:00
41.Α Κατηγορία 2ος Όμιλος (17η αγ.)ΧΑΪΔΑΡΙ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ00/00/0000:00
42.Α Κατηγορία 2ος Όμιλος (18η αγ.)ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ - ΧΑΪΔΑΡΙ00/00/0000:00
43.Α Κατηγορία 2ος Όμιλος (19η αγ.)ΧΑΪΔΑΡΙ - ΘΥΕΛΛΑ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ00/00/0000:00
44.Α Κατηγορία 2ος Όμιλος (20η αγ.)ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ - ΧΑΪΔΑΡΙ00/00/0000:00
45.Α Κατηγορία 2ος Όμιλος (21η αγ.)ΧΑΪΔΑΡΙ - ΚΑΜΑΤΕΡΟ00/00/0000:00
46.Α Κατηγορία 2ος Όμιλος (22η αγ.)ΣΟΥΡΜΕΝΑ - ΧΑΪΔΑΡΙ00/00/0000:00
47.Α Κατηγορία 2ος Όμιλος (23η αγ.)ΧΑΪΔΑΡΙ - ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ00/00/0000:00
48.Α Κατηγορία 2ος Όμιλος (24η αγ.)ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ - ΧΑΪΔΑΡΙ00/00/0000:00
49.Α Κατηγορία 2ος Όμιλος (25η αγ.)ΧΑΪΔΑΡΙ - ΠΑΠΑΓΟΣ00/00/0000:00
50.Α Κατηγορία 2ος Όμιλος (26η αγ.)ΤΡΑΧΩΝΕΣ - ΧΑΪΔΑΡΙ00/00/0000:00
51.Α Κατηγορία 2ος Όμιλος (27η αγ.)ΧΑΪΔΑΡΙ - ΔΙΑΝΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ00/00/0000:00
52.Α Κατηγορία 2ος Όμιλος (28η αγ.)ΡΟΥΦ - ΧΑΪΔΑΡΙ00/00/0000:00
53.Α Κατηγορία 2ος Όμιλος (29η αγ.)ΚΗΠΟΥΠΟΛΗ - ΧΑΪΔΑΡΙ00/00/0000:00
54.Α Κατηγορία 2ος Όμιλος (30η αγ.)ΧΑΪΔΑΡΙ - ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ00/00/0000:00
55.Κ10-1ος Όμιλος (2η φάση)ΠΕΤΡΑΛΩΝΑ - ΧΑΪΔΑΡΙ00/00/0000:00
56.Κ10-1ος Όμιλος (3η φάση)ΧΑΪΔΑΡΙ - ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ00/00/0000:00
57.Κ10-1ος Όμιλος (4η φάση)ΑΓ. ΕΛΕΟΥΣΑ - ΧΑΪΔΑΡΙ00/00/0000:00
58.Κ10-1ος Όμιλος (5η φάση)ΧΑΪΔΑΡΙ - ΡΟΥΦ00/00/0000:00
59.Κ10-1ος Όμιλος (6η φάση)ΑΝΘΟΥΠΟΛΗ - ΧΑΪΔΑΡΙ00/00/0000:00
60.Κ10-1ος Όμιλος (8η φάση)ΙΕΡΑΠΟΛΗ - ΧΑΪΔΑΡΙ00/00/0000:00
61.Κ10-1ος Όμιλος (9η φάση)ΧΑΪΔΑΡΙ - ΠΕΤΡΑΛΩΝΑ00/00/0000:00
62.Κ10-1ος Όμιλος (10η φάση)ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ - ΧΑΪΔΑΡΙ00/00/0000:00
63.Κ10-1ος Όμιλος (11η φάση)ΧΑΪΔΑΡΙ - ΑΓ. ΕΛΕΟΥΣΑ00/00/0000:00
64.Κ10-1ος Όμιλος (12η φάση)ΡΟΥΦ - ΧΑΪΔΑΡΙ00/00/0000:00
65.Κ10-1ος Όμιλος (13η φάση)ΧΑΪΔΑΡΙ - ΑΝΘΟΥΠΟΛΗ00/00/0000:00
66.Κ12-2ος Όμιλος (3η φάση)ΧΑΪΔΑΡΙ - ΙΕΡΑΠΟΛΗ 00/00/0000:00
67.Κ12-2ος Όμιλος (4η φάση)ΟΡΦΕΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ - ΧΑΪΔΑΡΙ00/00/0000:00
68.Κ12-2ος Όμιλος (5η φάση)ΧΑΪΔΑΡΙ - ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ.ΑΝΑΡΓ. 200/00/0000:00
69.Κ12-2ος Όμιλος (6η φάση)ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ - ΧΑΪΔΑΡΙ00/00/0000:00
70.Κ12-2ος Όμιλος (7η φάση)ΧΑΪΔΑΡΙ - ΑΓ. ΕΛΕΟΥΣΑ00/00/0000:00
71.Κ12-2ος Όμιλος (8η φάση)ΑΕ ΖΕΦΥΡΟΣ - ΧΑΪΔΑΡΙ00/00/0000:00
72.Κ12-2ος Όμιλος (9η φάση)ΧΑΪΔΑΡΙ - ΡΟΥΦ 200/00/0000:00
73.Κ14-1ος-Ομιλος (7η αγ.)ΧΑΪΔΑΡΙ - ΑΓ. ΕΛΕΟΥΣΑ00/00/0000:00
74.Κ14-1ος-Ομιλος (8η αγ.)ΚΑΜΑΤΕΡΟ - ΧΑΪΔΑΡΙ00/00/0000:00
75.Κ14-1ος-Ομιλος (9η αγ.)ΧΑΪΔΑΡΙ - ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ00/00/0000:00
76.Κ14-1ος-Ομιλος (10η αγ.)ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ - ΧΑΪΔΑΡΙ00/00/0000:00
77.Κ14-1ος-Ομιλος (11η αγ.)ΧΑΪΔΑΡΙ - ΙΑΣΩΝ 00/00/0000:00
78.Κ14-1ος-Ομιλος (12η αγ.)ΑΟ ΙΛΙΟΥ - ΧΑΪΔΑΡΙ00/00/0000:00
79.Κ14-1ος-Ομιλος (13η αγ.)ΧΑΪΔΑΡΙ - ΙΕΡΑΠΟΛΗ 00/00/0000:00
80.Κ16-2ος-Ομιλος (9η αγ.)ΑΟ ΙΛΙΟΥ - ΧΑΪΔΑΡΙ00/00/0000:00
81.Κ16-2ος-Ομιλος (10η αγ.)ΧΑΪΔΑΡΙ - ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ00/00/0000:00
82.Κ16-2ος-Ομιλος (11η αγ.)ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ - ΧΑΪΔΑΡΙ00/00/0000:00
83.Κ16-2ος-Ομιλος (12η αγ.)ΧΑΪΔΑΡΙ - ΑΓ. ΕΛΕΟΥΣΑ00/00/0000:00
84.Κ16-2ος-Ομιλος (13η αγ.)ΙΑΣΩΝ - ΧΑΪΔΑΡΙ00/00/0000:00
85.Κ18-2ος-Ομιλος (9η αγ.)ΙΕΡΑΠΟΛΗ - ΧΑΪΔΑΡΙ00/00/0000:00
86.Κ18-2ος-Ομιλος (10η αγ.)ΧΑΪΔΑΡΙ - ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ00/00/0000:00
87.Κ18-2ος-Ομιλος (11η αγ.)ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝ - ΧΑΪΔΑΡΙ00/00/0000:00
88.Κ18-2ος-Ομιλος (12η αγ.)ΧΑΪΔΑΡΙ - ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ00/00/0000:00
89.Κ18-2ος-Ομιλος (13η αγ.)ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΑΘΗΝΩΝ 2 - ΧΑΪΔΑΡΙ00/00/0000:00